-25%

Hotel numer 2 Bentota Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 2 w: Bentota. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji.

Taj Bentota Resort & Spa

Luksusowy wellness nad Oceanem Indyjskim

Luksusowy ośrodek SPA z widokiem na Ocean Indyjski.

Najpopularniejsze udogodnienia

 • Wi-Fi bezpłatnie
 • Basen
 • Luxus / Best SPA
 • Nad morzem
 • W otoczeniu zieleni
 • Lekarz ajurwedyjski
 • Ajurweda uwzględniająca dany typ Dosha
 • Sauna
 • Sala fitness

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Odprężenie Vivanta Najbardziej popularny

1 Noc, pokój dwuosobowy, śniadanie

260 zł

195 zł

 • korzystanie z jacuzzi, sauny, łaźni i centrum fitness
 • korzystanie z kompleksu basenów z tarasem do opalania się i leżaków
 • korzystanie ze szlafroka 

Następujące usługi dodatkowe są już w cenie

 • 20% zniżki dla rezerwujących z wyprzedzeniem - 60 dni
 • 15% zniżki dla rezerwujących z wyprzedzeniem - 45 dni
 • 10% zniżki dla rezerwujących z wyprzedzeniem - 30 dni

Wszystkie możliwe zniżki

Kod rezerwacji telefonicznej: 75VP1

Dopasuj swój pobyt:

Ajurwedyjskie pełne wyzywienie

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, śniadanie

3 951 zł

2 963 zł

indywidualnie przygotowane posiłki ajurwedyjskie po konsultacji między lekarzem a kucharzem ajurwedyjską, oprócz programu ajurwedyjską

 • korzystanie z jacuzzi, sauny, łaźni i centrum fitness
 • korzystanie z kompleksu basenów z tarasem do opalania się i leżaków
 • korzystanie ze szlafroka 

Kod rezerwacji telefonicznej: 75VZ2P1

Dopasuj swój pobyt:

Pakiet ajurwedyjski

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, śniadanie

7 039 zł

5 279 zł

 • wstępna konsultacja z lekarzem ajurwedyjskim, wraz z ustaleniem indywidualnego planu zabiegowego
 • 1x zabieg ajurwedyjski w ciągu dnia, zgodnie z zaleceniami lekarza, np. masaż całego ciała olejkiem Abhyanga, wejście do ziołowej łaźni parowej
 • 7x joga
 • duchowe wykłady zgodnie z ofertą 
 • korzystanie z jacuzzi, sauny, łaźni i centrum fitness
 • korzystanie z kompleksu basenów z tarasem do opalania się i leżaków
 • korzystanie ze szlafroka 

Kod rezerwacji telefonicznej: 75VZ1P1

Dopasuj swój pobyt:

Taj Bentota Resort & Spa w szczegółach

Ośrodek wellness

Vivanta by Taj Bentota położone jest pośród tropikalnej zieleni Sri Lanki, z widokiem na Ocean Indyjski, w odległości zaledwie ok. 60 km od Colombo. Odrestaurowany wiosną 2013 r. hotel łączy - poprzez lokalne materiały naturalne - kulturę i przyrodę Sri Lanki z nowoczesnym i wygodnym designem.

Zakwaterowanie

160 jasnych, pięknych pokoi i suit utrzymanych w jasnej kolorystyce oraz urządzonych z wykorzystaniem lokalnego drewna. Pokoje z wanną lub prysznicem/WC, TV sat., telefonem, Wi-Fi, suszarką, szlafrokiem, klapkami, sejfem, minibarem, zestawem do parzenia kawy i herbaty, klimatyzacją i wentylatorem sufitowym. Pokoje Superior Charme (ok. 34 m2) z tarasem lub balkonem z widokiem na ogród. Pokoje Superior Charme Meerblick z balkonem i widokiem na Ocean Indyjski. Pokoje Deluxe Delight (ok. 34 m2) o podwyższonym standardzie i dodatkowym prysznicem deszczownicą. Pokoje Deluxe Delight Meerblick oferują ładny balkon z leżanką oraz wieczorami widok na bajeczne zachody słońca. Pokoje Deluxe Delight Garten Teresse położone są na parterze, posiadają taras i widok na tropikalny ogród, łazienka z prysznicem deszczownicą. Pokoje jednoosobowe są pokojami dwuosobowymi dla jednej osoby.

Wyżywienie i wypoczynek

Róznorodne restauracje a-la-carte oferują bogatą ofertę kulinarną dań ze świeżych ryb, potraw międzynarodowych, indyjskich. Jedyna restauracja z prawdziwą chińską kuchnią w Bentocie. Wszystkie posiłki przygotowywane są ze świeżych składników. Bufet śniadaniowy. W przypadku niepełnego wyżywienia wieczorny posiłek w formie menu w Coffee Shop, w przypadku pełnego wyżywienia dodatkowo w południe bufet lub menu. Kuchnia SPA z daniami o obniżonej wartości kalorii w Jiva Spa odpłatnie. W Tease Bar podawane są międzynarodowe, egzotyczne drinki, od czasu do czasu wieczorem muzyka na żywo.

Na IV piętrze kompleks basenów z tarasem do opalania się i barem z przekąskami.

SPA i Wellness

Jiva Spa ze strefą SPA o pow. 700 m2, holistyczne terapie połączone ze współczesnym SPA, np. body wraps, klasyczne masaże całego ciała i częściowe, peelingi, drenaże limfatyczne i wiele więcej. Każdy pokój zabiegowy posiada ogród i jacuzzi zewnętrzne. Sauna, basen z hydromasażem, łaźnia parowa i bogata paleta zabiegów upiększających dopełniają całość (odpłatnie).

Zespół wykwalifikowanych terapeutów i lekarzy ajurwedyjskich wybierze dla Ciebie odpowiednie zabiegi, np. Abhyanga, Shirodhara, Pinda Sweda.

Centrum fitness, badminton, siatkówka, krykiet, billard, rzutki i tenis stołowy w Vivanta są dopełnieniem oferty zajęć rekreacyjnych. W odległości ok. 500 m znajduje się centrum sportów wodnych ze sportami (odpłatnie), np. ski, narty wodne, windsurfing, itd.

Hotel

☀ Taj Bentota Resort & SPA znajduje się w środku tropikalnej zieleni na zachodnim wybrzeżu Sri Lanki z panoramicznym widokiem na Ocean Indyjski, ok. 62 km od Kolombo. Dzięki wykorzystaniu lokalnych, naturalnych materiałów, inspiracje kulturą i przyrodą Sri Lanki łączą się z nowoczesnym i wygodnym wzornictwem.

Zakwaterowanie

160 jasnych pokoi i apartamentów w ciepłych kolorach i z lokalnymi lasami, łazienka lub prysznic/WC, telewizja satelitarna, telefon, WLAN, suszarka do włosów, szlafrok, kapcie, sejf, zestaw do parzenia kawy/herbaty, minibar i klimatyzacja. Urok (ok. 34 m2) z tarasem lub balkonem z widokiem na ogród. Urokliwy widok na morze z balkonem i widokiem na Ocean Indyjski. Deluxe Delight (ok. 34 m2) bardziej luksusowy i dodatkowo z deszczówką. Deluxe Delight z prywatnym tarasem ogrodowym na parterze. Deluxe Delight widok na morze z balkonem, łóżkiem dziennym i widokiem na fantastyczne zachody słońca. Pokoje jednoosobowe to pokoje dwuosobowe do użytku indywidualnego.

Superior Charm Double

Jasne pokoje i apartamenty w ciepłych kolorach i z lokalnymi lasami, łazienka lub prysznic/WC, telewizja satelitarna, telefon, WLAN, suszarka do włosów, szlafrok, kapcie, sejf, zestaw do parzenia kawy/herbaty, minibar i klimatyzacja. Urok (ok. 34 m2) z tarasem lub balkonem z widokiem na ogród.

Wifi

klimatyzacja

sejf

suszarka

Szlafrok w pokoju

Miejsce na kawę i herbatę

Satelita

Mini-Bar

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 75VD1

Superior Charm Single

Jasne pokoje i apartamenty w ciepłych kolorach i z lokalnymi lasami, łazienka lub prysznic/WC, telewizja satelitarna, telefon, WLAN, suszarka do włosów, szlafrok, kapcie, sejf, zestaw do parzenia kawy/herbaty, minibar i klimatyzacja. Urok (ok. 34 m2) z tarasem lub balkonem z widokiem na ogród. Pokoje jednoosobowe to pokoje dwuosobowe do użytku indywidualnego.

Wifi

klimatyzacja

sejf

suszarka

Szlafrok w pokoju

Miejsce na kawę i herbatę

Satelita

Mini-Bar

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 75VE1

pok.2-os. Sup.Charm Seaview

Jasne pokoje i apartamenty w ciepłych kolorach i z lokalnymi lasami, łazienka lub prysznic/WC, telewizja satelitarna, telefon, WLAN, suszarka do włosów, szlafrok, kapcie, sejf, zestaw do parzenia kawy/herbaty, minibar i klimatyzacja. Superior uroczy widok na morze (ok. 34 mkw.) z balkonem i widokiem na Ocean Indyjski.

Wifi

klimatyzacja

sejf

suszarka

Szlafrok w pokoju

Miejsce na kawę i herbatę

Satelita

Mini-Bar

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 75VD2

pok.1 os. Superior Charm Seaview

Jasne pokoje i apartamenty w ciepłych kolorach i z lokalnymi lasami, łazienka lub prysznic/WC, telewizja satelitarna, telefon, WLAN, suszarka do włosów, szlafrok, kapcie, sejf, zestaw do parzenia kawy/herbaty, minibar i klimatyzacja. Superior uroczy widok na morze (ok. 34 mkw.) z balkonem i widokiem na Ocean Indyjski. Pokoje jednoosobowe to pokoje dwuosobowe do użytku indywidualnego.

Wifi

klimatyzacja

sejf

suszarka

Szlafrok w pokoju

Miejsce na kawę i herbatę

Satelita

Mini-Bar

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 75VE2

pok.2-os. Deluxe Delight

Jasne, atrakcyjne pokoje i apartamenty w ciepłych kolorach i wykorzystujące lokalne lasy z wanną lub prysznicem/WC, telewizję satelitarną, telefon, WLAN, suszarkę do włosów, szlafrok, pantofel, sejf, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz klimatyzację. Deluxe Delight (ok. 34 m2) bardziej luksusowy niż Superior Charm i dodatkowo z deszczówką.

Wifi

klimatyzacja

sejf

suszarka

Szlafrok w pokoju

Miejsce na kawę i herbatę

Satelita

Mini-Bar

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 75VD3

pok.1-os. Deluxe Delight

Jasne, atrakcyjne pokoje i apartamenty w ciepłych kolorach i wykorzystujące lokalne lasy z wanną lub prysznicem/WC, telewizję satelitarną, telefon, WLAN, suszarkę do włosów, szlafrok, pantofel, sejf, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz klimatyzację. Deluxe Delight (ok. 34 m2) bardziej luksusowy niż Superior Charm i dodatkowo z deszczówką. Pokoje jednoosobowe to pokoje dwuosobowe do użytku indywidualnego.

Wifi

klimatyzacja

sejf

suszarka

Szlafrok w pokoju

Miejsce na kawę i herbatę

Satelita

Mini-Bar

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 75VE3

pok.2-os. Deluxe Delight Seaview

Jasne, atrakcyjne pokoje i apartamenty w ciepłych kolorach i wykorzystujące lokalne lasy z wanną lub prysznicem/WC, telewizję satelitarną, telefon, WLAN, suszarkę do włosów, szlafrok, pantofel, sejf, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz klimatyzację. Deluxe Delight widok na morze (ok. 34 mkw.) bardziej luksusowy niż Superior Charm i dodatkowo z deszczowym prysznicem i balkonem z widokiem na morze i łóżkiem dziennym.

Wifi

klimatyzacja

sejf

suszarka

Szlafrok w pokoju

Miejsce na kawę i herbatę

Satelita

Mini-Bar

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 75VD4

pok.1os. Deluxe Delight Seaview

Jasne, atrakcyjne pokoje i apartamenty w ciepłych kolorach i wykorzystujące lokalne lasy z wanną lub prysznicem/WC, telewizję satelitarną, telefon, WLAN, suszarkę do włosów, szlafrok, pantofel, sejf, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz klimatyzację. Deluxe Delight widok na morze (ok. 34 mkw.) bardziej luksusowy niż Superior Charm i dodatkowo z deszczowym prysznicem i balkonem z widokiem na morze i łóżkiem dziennym. Pokoje jednoosobowe to pokoje dwuosobowe do użytku indywidualnego.

Wifi

klimatyzacja

sejf

suszarka

Szlafrok w pokoju

Miejsce na kawę i herbatę

Satelita

Mini-Bar

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 75VE4

pok.2 os. Deluxe Garden Terrace

Jasne, atrakcyjne pokoje i apartamenty w ciepłych kolorach i wykorzystujące lokalne lasy z wanną lub prysznicem/WC, telewizję satelitarną, telefon, WLAN, suszarkę do włosów, szlafrok, pantofel, sejf, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz klimatyzację. Deluxe Delight ogród taras (ok. 34 m2) bardziej luksusowy niż Superior Charm i dodatkowo z prysznicem deszczowym i własnym tarasem ogrodowym na parterze.

Wifi

klimatyzacja

sejf

suszarka

Szlafrok w pokoju

Miejsce na kawę i herbatę

Satelita

Mini-Bar

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 75VD5

pok.1-os. Deluxe Garden Terrace

Jasne, atrakcyjne pokoje i apartamenty w ciepłych kolorach i wykorzystujące lokalne lasy z wanną lub prysznicem/WC, telewizję satelitarną, telefon, WLAN, suszarkę do włosów, szlafrok, pantofel, sejf, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz klimatyzację. Deluxe Delight ogród taras (ok. 34 m2) bardziej luksusowy niż Superior Charm i dodatkowo z prysznicem deszczowym i własnym tarasem ogrodowym na parterze. Pokoje jednoosobowe to pokoje dwuosobowe do użytku indywidualnego.

Wifi

klimatyzacja

sejf

suszarka

Szlafrok w pokoju

Miejsce na kawę i herbatę

Satelita

Mini-Bar

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 75VE5

pok.2 os. Najlepsza Cena

Zakwaterowanie w zależności od dostępności.

Wifi

klimatyzacja

sejf

suszarka

Szlafrok w pokoju

Miejsce na kawę i herbatę

Satelita

Mini-Bar

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 75VD6

pok.1 os. Najlepsza Cena

Zakwaterowanie w zależności od dostępności. Pokoje dwuosobowe są pokojami jednoosobowymi do użytku indywidualnego.

Wifi

klimatyzacja

sejf

suszarka

Szlafrok w pokoju

Miejsce na kawę i herbatę

Satelita

Mini-Bar

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 75VE6

Wyżywienie

Różne restauracje a la carte oferują różnorodność kulinarną świeżo złowionych ryb, międzynarodowe, indyjskie i jedyne restauracje z autentyczną kuchnią chińską w Bentocie. Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych składników. Bufet śniadaniowy. W restauracji "Palms" w menu wieczornym HP, w VP dodatkowo w formie bufetu lub menu w południe. Kuchnia uzdrowiskowa o obniżonej kaloryczności w Jiva Spa za dodatkową opłatą. Bar z zewnętrzną werandą, okazjonalnie muzyka na żywo.

Wellness & SPA

Jiva Spa z ok. 700 m2 powierzchni wellness, łączy holistyczne terapie ze współczesnym wellness, takie jak okłady na ciało, klasyczne masaże pełne i częściowe, peelingi, drenaż limfatyczny i wiele innych. Każdy gabinet zabiegowy posiada własny ogród i jacuzzi na świeżym powietrzu. Sauna, whirlpool, łaźnia parowa i różne zabiegi kosmetyczne uzupełniają ofertę (za opłatą).

Zespół ekspertów Ayurveda lekarzy i terapeutów doradzi Ci wybór odpowiedniej metody leczenia Ayurvedy, np. masaż ziołowy Pinda Sveda stamp, odlewanie olejków Shirodhara na czole, masaż całego ciała Abhyanga.

Czas wolny

Basen z tarasem słonecznym i barem z przekąskami na 4. piętrze. Sala fitness, siatkówka, krykiet i wiele więcej uzupełniają ofertę spędzania wolnego czasu. Centrum sportów wodnych z obiektami sportów wodnych oddalonymi o ok. 500 m (za opłatą).

Przyjazd

Transfer lot. CMB (ok. 90 km) € 131 za samochód 1-2 osoby. (tam i z powrotem).

Najbliższe lotniska
Bandaranaike International Colombo Airport (CMB) : (ok. 112 km / 119 minut)

Informacje dodatkowe

Dzieci: 2 dorosłych + 1 dziecko (6-11,9 lat) € 31 za nocleg ze śniadaniem, 50% zniżki na niepełne lub pełne wyżywienie. Znajomość języka angielskiego jest dodatkowym atutem.

Uwaga: Pokoje kategorii Superior w budynku C zostaną odnowione od 15.7.-30.11.19. Restauracja z widokiem na morze na trzecim piętrze i basen również zostanie odnowiona dla gości w tym okresie. Prace będą się odbywać od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-17.30. W tym czasie może wystąpić uciążliwość hałasu. 

Dobrze wiedzieć

Porady na temat wycieczek po okolicach Bentoty

Połącz swój pobyt w Vivanta by Taj Bentota z wycieczką do wpisanego na Światową Listę Dziedzictwa Kulturowego Gale Fort, ok. 57 km, który został wybudowany przez Portugalczyków w XVII w. Poznaj faunę i florę Sri Lanki podczas rejsu Madu River Cruise, w trakcie którego odwiedzisz buddyjską świątynie, plantację cynamonu i farmę rybną. Oglądaj wieloryby w Galle. Przy organizacji wycieczek z przyjemnością pomoże ci personel hotelowy. 

Najważniejsze informacje o hotelu

 • Bar
 • Dieta rozdzielna
 • Kosmetyczka / beauty

Nasz poradnik do tematu

Poradnik Ajurweda

Podróż do własnego wnętrza

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki

Poradnik Sri Lanka

Perła na Oceanie Indyjskim

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki
Rezerwuj Kontakt Udostępnij