Hotel numer 2 Bentota Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 2 w: Bentota. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji. Aktualnie podróże są możliwe Ten hotel jest obecnie przystosowany do przyjmowania gości. Opiera się to na przykład na szczególnie bezpiecznej koncepcji anty-covidowej lub na medycznym, a nie turystycznym ukierunkowaniu hotelu. Idealny dla osób podróżujących indywidualnie. Ta oferta jest szczególnie aktrakcyjna dla podróżujących indywidualnie. Ponad 70% osób, które dokonało rezerwacji, podróżowało indywidualnie.

Taj Bentota Resort & Spa

Luksusowy wellness nad Oceanem Indyjskim

Luksusowy ośrodek SPA z widokiem na Ocean Indyjski.

Najpopularniejsze udogodnienia

 • Wi-Fi bezpłatnie
 • Aktualnie otwarte dla wszystkich podróżnych
 • Basen
 • Nad morzem
 • W otoczeniu zieleni
 • Lekarz ajurwedyjski
 • Ajurweda uwzględniająca dany typ Dosha
 • Sauna
 • Sala fitness

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Odprężenie Vivanta

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, śniadanie

1 832 zł

 • korzystanie z jacuzzi, sauny, łaźni i centrum fitness
 • korzystanie z kompleksu basenów z tarasem do opalania się i leżaków
 • korzystanie ze szlafroka 
 • Zabezpieczone jako wycieczka zorganizowana z ochroną przed niewypłacalnością i certyfikatem bezpieczeństwa
 • W "Elastycznej taryfie" można dokonać bezpłatnej zmiany rezerwacji i anulacji aż do 14 dni przed przyjazdem
 • Wszystkie szczegóły znajdziesz w "Elastycznej taryfy"

Następujące usługi dodatkowe są już w cenie

 • Rezerwuj 14 nocy - zapłać za 10 : 4 noce gratis
 • Rezerwuj 12 nocy - zapłać za 9 : 3 noce gratis
 • Rezerwuj 10 nocy - zapłać za 8 : 2 noce gratis

Wszystkie możliwe zniżki

Kod rezerwacji telefonicznej: 75VP1

Dopasuj swój pobyt:

Ciesz się urlopem - także w czasach koronawirusa

Nasi partnerzy hotelowi i my robimy wszystko, co w naszej mocy, by zapewnić naszym gościom jak najbardziej relaksujące wakacje w czasach koronawirusa. Na kolejnych stronach znajdziesz aktualne informacje o ograniczeniach w Sri Lanka z powodu koronawirusa. Masz również możliwość zarezerwowania naszej "Elastycznej taryfy", która pozwala Ci na bezpłatną zmianę lub anulowanie rezerwacji do 14 dni przed przyjazdem.

Taj Bentota Resort & Spa w szczegółach

Hotel

☀ Taj Bentota Resort & SPA znajduje się w środku tropikalnej zieleni na zachodnim wybrzeżu Sri Lanki z panoramicznym widokiem na Ocean Indyjski, ok. 62 km od Kolombo. Dzięki wykorzystaniu lokalnych, naturalnych materiałów, inspiracje kulturą i przyrodą Sri Lanki łączą się z nowoczesnym i wygodnym wzornictwem.

Zakwaterowanie

160 jasnych pokoi i apartamentów w ciepłych kolorach i z lokalnymi lasami, łazienka lub prysznic/WC, telewizja satelitarna, telefon, WLAN, suszarka do włosów, szlafrok, kapcie, sejf, zestaw do parzenia kawy/herbaty, minibar i klimatyzacja. Urok (ok. 34 m2) z tarasem lub balkonem z widokiem na ogród. Urokliwy widok na morze z balkonem i widokiem na Ocean Indyjski. Deluxe Delight (ok. 34 m2) bardziej luksusowy i dodatkowo z deszczówką. Deluxe Delight z prywatnym tarasem ogrodowym na parterze. Deluxe Delight widok na morze z balkonem, łóżkiem dziennym i widokiem na fantastyczne zachody słońca. Pokoje jednoosobowe to pokoje dwuosobowe do użytku indywidualnego.

Superior Charm Double

Jasne pokoje i apartamenty w ciepłych kolorach i z lokalnymi lasami, łazienka lub prysznic/WC, telewizja satelitarna, telefon, WLAN, suszarka do włosów, szlafrok, kapcie, sejf, zestaw do parzenia kawy/herbaty, minibar i klimatyzacja. Urok (ok. 34 m2) z tarasem lub balkonem z widokiem na ogród.

Wifi

klimatyzacja

sejf

suszarka

Szlafrok w pokoju

Miejsce na kawę i herbatę

Satelita

Mini-Bar

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 75VD1

Superior Charm Single

Jasne pokoje i apartamenty w ciepłych kolorach i z lokalnymi lasami, łazienka lub prysznic/WC, telewizja satelitarna, telefon, WLAN, suszarka do włosów, szlafrok, kapcie, sejf, zestaw do parzenia kawy/herbaty, minibar i klimatyzacja. Urok (ok. 34 m2) z tarasem lub balkonem z widokiem na ogród. Pokoje jednoosobowe to pokoje dwuosobowe do użytku indywidualnego.

Wifi

klimatyzacja

sejf

suszarka

Szlafrok w pokoju

Miejsce na kawę i herbatę

Satelita

Mini-Bar

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 75VE1

pok.2-os. Sup.Charm Seaview

Jasne pokoje i apartamenty w ciepłych kolorach i z lokalnymi lasami, łazienka lub prysznic/WC, telewizja satelitarna, telefon, WLAN, suszarka do włosów, szlafrok, kapcie, sejf, zestaw do parzenia kawy/herbaty, minibar i klimatyzacja. Superior uroczy widok na morze (ok. 34 mkw.) z balkonem i widokiem na Ocean Indyjski.

Wifi

klimatyzacja

sejf

suszarka

Szlafrok w pokoju

Miejsce na kawę i herbatę

Satelita

Mini-Bar

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 75VD2

pok.1 os. Superior Charm Seaview

Jasne pokoje i apartamenty w ciepłych kolorach i z lokalnymi lasami, łazienka lub prysznic/WC, telewizja satelitarna, telefon, WLAN, suszarka do włosów, szlafrok, kapcie, sejf, zestaw do parzenia kawy/herbaty, minibar i klimatyzacja. Superior uroczy widok na morze (ok. 34 mkw.) z balkonem i widokiem na Ocean Indyjski. Pokoje jednoosobowe to pokoje dwuosobowe do użytku indywidualnego.

Wifi

klimatyzacja

sejf

suszarka

Szlafrok w pokoju

Miejsce na kawę i herbatę

Satelita

Mini-Bar

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 75VE2

pok.2-os. Deluxe Delight

Jasne, atrakcyjne pokoje i apartamenty w ciepłych kolorach i wykorzystujące lokalne lasy z wanną lub prysznicem/WC, telewizję satelitarną, telefon, WLAN, suszarkę do włosów, szlafrok, pantofel, sejf, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz klimatyzację. Deluxe Delight (ok. 34 m2) bardziej luksusowy niż Superior Charm i dodatkowo z deszczówką.

Wifi

klimatyzacja

sejf

suszarka

Szlafrok w pokoju

Miejsce na kawę i herbatę

Satelita

Mini-Bar

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 75VD3

pok.1-os. Deluxe Delight

Jasne, atrakcyjne pokoje i apartamenty w ciepłych kolorach i wykorzystujące lokalne lasy z wanną lub prysznicem/WC, telewizję satelitarną, telefon, WLAN, suszarkę do włosów, szlafrok, pantofel, sejf, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz klimatyzację. Deluxe Delight (ok. 34 m2) bardziej luksusowy niż Superior Charm i dodatkowo z deszczówką. Pokoje jednoosobowe to pokoje dwuosobowe do użytku indywidualnego.

Wifi

klimatyzacja

sejf

suszarka

Szlafrok w pokoju

Miejsce na kawę i herbatę

Satelita

Mini-Bar

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 75VE3

pok.2-os. Deluxe Delight Seaview

Jasne, atrakcyjne pokoje i apartamenty w ciepłych kolorach i wykorzystujące lokalne lasy z wanną lub prysznicem/WC, telewizję satelitarną, telefon, WLAN, suszarkę do włosów, szlafrok, pantofel, sejf, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz klimatyzację. Deluxe Delight widok na morze (ok. 34 mkw.) bardziej luksusowy niż Superior Charm i dodatkowo z deszczowym prysznicem i balkonem z widokiem na morze i łóżkiem dziennym.

Wifi

klimatyzacja

sejf

suszarka

Szlafrok w pokoju

Miejsce na kawę i herbatę

Satelita

Mini-Bar

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 75VD4

pok.1os. Deluxe Delight Seaview

Jasne, atrakcyjne pokoje i apartamenty w ciepłych kolorach i wykorzystujące lokalne lasy z wanną lub prysznicem/WC, telewizję satelitarną, telefon, WLAN, suszarkę do włosów, szlafrok, pantofel, sejf, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz klimatyzację. Deluxe Delight widok na morze (ok. 34 mkw.) bardziej luksusowy niż Superior Charm i dodatkowo z deszczowym prysznicem i balkonem z widokiem na morze i łóżkiem dziennym. Pokoje jednoosobowe to pokoje dwuosobowe do użytku indywidualnego.

Wifi

klimatyzacja

sejf

suszarka

Szlafrok w pokoju

Miejsce na kawę i herbatę

Satelita

Mini-Bar

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 75VE4

pok.2 os. Deluxe Garden Terrace

Jasne, atrakcyjne pokoje i apartamenty w ciepłych kolorach i wykorzystujące lokalne lasy z wanną lub prysznicem/WC, telewizję satelitarną, telefon, WLAN, suszarkę do włosów, szlafrok, pantofel, sejf, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz klimatyzację. Deluxe Delight ogród taras (ok. 34 m2) bardziej luksusowy niż Superior Charm i dodatkowo z prysznicem deszczowym i własnym tarasem ogrodowym na parterze.

Wifi

klimatyzacja

sejf

suszarka

Szlafrok w pokoju

Miejsce na kawę i herbatę

Satelita

Mini-Bar

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 75VD5

pok.1-os. Deluxe Garden Terrace

Jasne, atrakcyjne pokoje i apartamenty w ciepłych kolorach i wykorzystujące lokalne lasy z wanną lub prysznicem/WC, telewizję satelitarną, telefon, WLAN, suszarkę do włosów, szlafrok, pantofel, sejf, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz klimatyzację. Deluxe Delight ogród taras (ok. 34 m2) bardziej luksusowy niż Superior Charm i dodatkowo z prysznicem deszczowym i własnym tarasem ogrodowym na parterze. Pokoje jednoosobowe to pokoje dwuosobowe do użytku indywidualnego.

Wifi

klimatyzacja

sejf

suszarka

Szlafrok w pokoju

Miejsce na kawę i herbatę

Satelita

Mini-Bar

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 75VE5

Wyżywienie

Różne restauracje a la carte oferują różnorodność kulinarną świeżo złowionych ryb, międzynarodowe, indyjskie i jedyne restauracje z autentyczną kuchnią chińską w Bentocie. Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych składników. Bufet śniadaniowy. W restauracji "Palms" w menu wieczornym HP, w VP dodatkowo w formie bufetu lub menu w południe. Kuchnia uzdrowiskowa o obniżonej kaloryczności w Jiva Spa za dodatkową opłatą. Bar z zewnętrzną werandą, okazjonalnie muzyka na żywo.

Wellness & SPA

Jiva Spa z ok. 700 m2 powierzchni wellness, łączy holistyczne terapie ze współczesnym wellness, takie jak okłady na ciało, klasyczne masaże pełne i częściowe, peelingi, drenaż limfatyczny i wiele innych. Każdy gabinet zabiegowy posiada własny ogród i jacuzzi na świeżym powietrzu. Sauna, whirlpool, łaźnia parowa i różne zabiegi kosmetyczne uzupełniają ofertę (za opłatą).

Zespół ekspertów Ayurveda lekarzy i terapeutów doradzi Ci wybór odpowiedniej metody leczenia Ayurvedy, np. masaż ziołowy Pinda Sveda stamp, odlewanie olejków Shirodhara na czole, masaż całego ciała Abhyanga.

Czas wolny

Basen z tarasem słonecznym i barem z przekąskami na 4. piętrze. Sala fitness, siatkówka, krykiet i wiele więcej uzupełniają ofertę spędzania wolnego czasu. Centrum sportów wodnych z obiektami sportów wodnych oddalonymi o ok. 500 m (za opłatą).

Przyjazd

Transfer lot. CMB (ok. 90 km) € 131 za samochód 1-2 osoby. (tam i z powrotem).


Najbliższe lotniska
Bandaranaike International Colombo Airport (CMB) : (ok. 112 km / 119 minut)

Informacje dodatkowe

Dzieci: 2 dorosłych + 1 dziecko (6-11,9 lat) € 31 za nocleg ze śniadaniem, 50% zniżki na niepełne lub pełne wyżywienie. Znajomość języka angielskiego jest dodatkowym atutem.

Uwaga: Pokoje kategorii Superior w budynku C zostaną odnowione od 15.7.-30.11.19. Restauracja z widokiem na morze na trzecim piętrze i basen również zostanie odnowiona dla gości w tym okresie. Prace będą się odbywać od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-17.30. W tym czasie może wystąpić uciążliwość hałasu. 

Dobrze wiedzieć

Porady na temat wycieczek po okolicach Bentoty

Połącz swój pobyt w Vivanta by Taj Bentota z wycieczką do wpisanego na Światową Listę Dziedzictwa Kulturowego Gale Fort, ok. 57 km, który został wybudowany przez Portugalczyków w XVII w. Poznaj faunę i florę Sri Lanki podczas rejsu Madu River Cruise, w trakcie którego odwiedzisz buddyjską świątynie, plantację cynamonu i farmę rybną. Oglądaj wieloryby w Galle. Przy organizacji wycieczek z przyjemnością pomoże ci personel hotelowy. 

Najważniejsze informacje o hotelu

 • W otoczeniu zieleni
 • Bar
 • Program rozrywek
 • Szlafrok w strefach kuracji
 • Aktualnie otwarte dla wszystkich podróżnych
 • Dieta rozdzielna

Nasz poradnik do tematu

Poradnik Sri Lanka

Perła na Oceanie Indyjskim

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki
Rezerwuj Kontakt Udostępnij