Hotel numer 3 Chowara-Trivandrum Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 3 w: Chowara-Trivandrum. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji.

Abad Harmonia

Ajurweda - harmonia ciała, umysłu i duszy

Mały hotel ajurwedyjski, zlokalizowany w harmonijnym, tropikalnym ogrodzie, bezpośrednio przy plaży. Certyfikowane centrum ajurwedyjskie oferujące łagodną ajurwedę dla ciała i umysłu.

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Pobyt

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, śniadanie

 • śniadania
 • korzystanie z basenu zewnętrznego

Następujące usługi dodatkowe są już w cenie

ciesz się 14 dniami w cenie 13 dni (14=13)

-166 zł Preisvorteil za pokój, jednorazowo

Kod rezerwacji telefonicznej: 73CP3

756 zł

Kuracja ajurwedyjska – Panchakarma

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie

Specjalność

 • Odmładzanie od 7 noclegów
 • Panchakarma od 14 noclegów
 • wstępne i końcowe badanie lekarskie (lekarz ajurwedyjski)
 • konsultacje dotyczące kuracji
 • stworzenie indywidualnego planu zabiegów i wyżywienia według typu konstytucji oraz celu pobytu
 • codziennie zabiegi ajurwedyjskie, np. Shirodara (ciepły olejek, którym polewane jest czoło), masaże Abhyanga, z olejkami, całościowe, ziołowe, woreczkami ziołowymi, oczyszczanie nosa Nasya, oczyszczanie olejkiem jelit i inne
 • ajurwedyjskie, ziołowe środki lecznicze
 • codziennie 1 godzina jogi
 • 1 butelka wody w pokoju
 • korzystanie z basenu zewnętrznego
 • transfer z lotniska w Trivandrum (w obie strony)

Polecane przy następujących dolegliwościach

Układ nerwowy / neurologia, Skóra / alergie, Układ ruchu, Reumatyzm / stawy, Bóle kręgosłupa, Przemiana materii / żołądek / jelita, Osteoporoza / układ kostny, Podwyższone ciśnienie

Następujące usługi dodatkowe są już w cenie

ciesz się 14 dniami w cenie 13 dni (14=13)

-166 zł Preisvorteil za pokój, jednorazowo

Kod rezerwacji telefonicznej: 73CP2

1 862 zł

Abad Harmonia w szczegółach

Hotel

☀ HotelAbad Harmonia Ayurveda Beach położony jest na południu Indii, ok. 300 m od plaży Chowara w Kovalam, z dala od miejsc turystyki masowej, w tropikalnym ogrodzie.

Zakwaterowanie

23 pokoje w głównym budynku z balkonem i widokiem na kompleks, wanną lub prysznicem/WC, telefonem, TV sat., klimatyzacją, minibarem. 11 typowych chatek Kerala Cottage, przyjaznych środowisku, dodatkowo z wentylatorem sufitowym, moskitierą i tarasem z siedzeniami. Pokoje jednoosobowe to pokoje dwuosobowe do indywidualnego użytkowania. W recepcji dostęp do internetu. Sklep z pamiątkami.

Opis dostępnych pokoi

Wyżywienie i wypoczynek

Restauracja z widokiem na basen i ogród serwuje posiłki ajurwedyjskie (wegetariańskie), również kuchnię międzynarodową jako menu lub bufet. Śniadanie w formie bufetu. Posiłki ajurwedyjskie przygotowywane według zaleceń ajurwedyjskiego lekarza. Gotowanie na żywo. Lekka kolacja przy świecach (informacje na życzenie).

Basen z brodzikiem dla dzieci, plac zabaw dla dzieci, miejsce do wypoczynku na leżakach, plaża Chowara ok. 300 m (ze względu na silne prądy nadaje się tylko częściowo do pływania). Centrum fitness.

Wellness, zdrowie i spa

Abad Harmonia Ayurveda-Center (codziennie 8.00-18.00) pod kierownictwem doświadczonych lekarzy i terapeutów (mówiących po angielsku). 4 pokoje zabiegowe, intensywna opieka, oryginalne zabiegi ajurwedyjskie, specjalne ajurwedyjskie środki lecznicze, codzienne lekcje jogi (kursy po angielsku).

Czas wolny

Wycieczki np. do Kovalam, Trivandrum, zwiedzanie pałacu Padmanabhapuram, rejsy łodziami. Program kulturalny – informacje na życzenie.

Informacje dodatkowe

Najbliższe lotniska
Trivandrum International Airport (TRV): (ok. 11 km / 20 minut)

PRZYJAZD Lotnisko: Trivandrum (TRV) ok. 25 km.

TRANSFER TRV (dwie strony) w przypadku rezerwacji kuracji: w cenie, z pobytem: 80 euro/samochód (1-2 osoby), rezerwacja przez SpaDreams

INFORMACJE Zalecana znajomość języka angielskiego

Mapa

Abad Harmonia
Rezerwuj Kontakt Udostępnij