Ajurweda dla singli

Ajurweda dla singli

Poczuj się doskonale

Ajurweda dobra na wszystko

Ajurweda dla singli to oferta skierowana do tych, którzy marzą o chwili relaksu tylko w swoim towarzystwie, pragną zadbać o dobre samopoczucie, zrelaksować się oraz oczyścić organizm i umysł zarazem. Jeśli chcesz więc chwilowo odpocząć od swojej rodziny, przyjaciół, męża czy partnera, pragniesz skupić się tylko na sobie i odnaleźć wewnętrzny spokój, sprawdź nasze propozycje Ajurweda dla singli.

Detoksykacje organizmu, pozbywanie się złogów produktów przemiany materii czy naturalne metody leczenia to niezwykle skuteczne metody na lepsze samopoczucie i poprawę stanu zdrowia.

Ajuwerda to starożytny system medycyny indyjskiej, który zajmuje się nie tylko zdrowiem fizycznym, ale także psychicznym oraz duchowym. Na ajurwedę składają się terapia oczyszczająca oraz masaże. Całość opiera się na idei, która mówi, że wszystko składa się z pięciu żywiołów, a u podstawy każdego życia leżą trzy bioenergie, tak zwane dosze. Zgodnie z tą teorią do terapii wprowadza się zabiegi, które mają na celu oczyszczenie jelit, żołądka, a nawet krwi. Wszystkie zabiegi poprzedzone są odpowiednim przygotowaniem i odbywają się pod nadzorem wykwalifikowanego lekarza ajurwedyjskiego, po zakończonej kuracji przewidziany jest również czas na regenerację. 

Nasi klienci podróżujący indywidualnie mogą skorzystać z zabiegów ajurwedyjskich w specjalistycznych centrach ajurwedy miedzy inymi w Indiach, na Sri Lance czy w Tajladnii. Jeśli nie chcecie podrózować w tak odległe zakątki świata, polecamy także ośrodek ajurwedyjski w Hiszpanii bądź Portugalii.

Oczyść swoje ciało i ducha i zarezerwuj już teraz pobyt tylko dla siebie z naszą ofertą Ajurweda dla singli.

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl

Zobacz najlepsze wczasy z ajurwedą dla singli