Hotel numer 1 Obernberg am Brenner

Almi's Berghotel ★★★

Hotel dla miłośników przyrody, którzy chcą spędzić urlop w górach w absolutnej ciszy. Jedna w swoim rodzaju panoramiczna sauna gwarantuje wyjątkowy widok na góry.

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Aktywne wędrowanie

1 Noc, pokój dwuosobowy, dwa posiłki od

  • 4 wycieczki z przewodnikiem w tygodniu (wtorek, środa, czwartek, piątek)
  • użytkowanie sauny
  • wynajem rakietach śnieżnych, kijków lub sanek, zgodnie z dostępnością
  • korzystanie z biblioteki hotelowej
  • WiFi i korzystanie z punktu internetowego w sali multimedialnej na zapytanie

Dodatkowo w cenie tylko dla gości SpaDreams

  • Korzystanie z sauny z panoramicznym widokiem
  • Wypożyczenie rakiet śnieżnych, kijków i sanek
  • Korzystanie z biblioteki w domu
  • Wi-Fi oraz punkt internetowy w sali multimedialnej na życzenie

Kod rezerwacji telefonicznej: 227P1

286 zł

Almi's Berghotel w szczegółach

Położenie

Twoje miejsce na spokojne wakacje w dolinie Wipptal w Alpach Tyrolskich. Szyko i łatwo dostępne zarówno z Innsbrucka, jak i przełęczy Brenner, otoczone pięcioma idylicznymi dolinami. Przyciąga tutaj fascynujący krojobraz górski z nieskazitelną florą i fauną, którą można odkryć spacerując samemu po malowniczych i dobrze oznakowanych szlakach, bądź z certyfikownym przewodnikiem. Zaznasz tutaj tyrolskiej gościnności, doświadczysz górskiego życia z pysznym jedzeniem i tradycyjną muzyką z Tyrolu, a także będziesz mógł podziwiać pastwiska i chaty górskie, zbudowane w tradycyjnym tyrolskim stylu.

Zakwaterowanie

Tyrol jak z bajki. Imponujące góry i łagodne doliny w pobliżu Brenner z około 500 km oznakowanych szlaków dla turystyki pieszej w idyllicznej dolinie Wipptal. Sam hotel położony jest w centrum obszaru chronionego Obernberg i wita gości z tyrolskiem urokiem i ciepłem rodzinnego ogniska.

Opis dostępnych pokoi

Hotel

33 przytulne pokoje (około 16 – 24 m2), niektóre z balkonem, wyposażone z wykorzystaniem naturalnych materiałów. Z prysznicem / WC, suszarką do włosów, lustrem, sejfem, telefonem, telewizją satelitarną. Dostępne są również windy.

Wyżywienie i wypoczynek

Pomysłowe dania kuchni lokalnej. Bogate śniadania w formie bufetu. Kolacje w formie 4 dań głównych z barem sałatkowym. Wegetarianie i weganie również znajdą coś dla siebie.

Wellness

Do dyspozycji gości jest duża kamienna sauna (około 200 metrów kwadratowych), łaźnia, sauna na podczerwień, sauna i centrum fitness z panoramicznym widokiem na góry. Herbata/bar owocowy, cichy pokój i pokój jogi. Prywatne lekcje jogi z nauczycielem są dostępne odpłatnie. Możlowość wypożyczenia szflafroku (około 5 €/pobyt).

Czas wolny

Piesze wycieczki, nordic walking, wędrówki na rakietach śnieżnych, wycieczki narciarskie i narciarstwo biegowe.

Informacje dodatkowe

Najbliższa stacja kolejowa: Steinach am Brenner. Transfer z dworca kolejowego (około 12 km od hotelu) w cenie, konieczna rezerwacja. Przylot: Lotnisko Innsbruck (INN). Oplata klimatyczna: około 1,50 €/dzień, płatne w dniu przyjazdu do hotelu. Parking: w cenie. Zniżka dla dzieci: na zapytanie. Zwierzęta domowe: na zapytanie.

Mapa

Almi's Berghotel