Doskonały 4,5/5,0

26 ocen od naszych Klientów

Hotel numer 3 Sri Lanka Dieses Hotel ist die Nummer 3 unserer Beliebtheitskala für Sri Lanka. Die Beliebtheit richtet sich danach, wie häufig ein Hotel auf dieser Webseite aufgerufen, angefragt und gebucht wird. Idealny dla osób podróżujących indywidualnie. Ta oferta jest szczególnie aktrakcyjna dla podróżujących indywidualnie. Ponad 70% osób, które dokonało rezerwacji, podróżowało indywidualnie.

Anjayu Villa

Niewielki resort o wyjątkowej atmosferze

Doświadcz ajurwedy bezpośrednio nad Oceanem Indyjskim, pośród tropikalnej roślinności, w spokojnej, rodzinnej atmosferze. Mały ośrodek położony w tropikalnej zieleni.

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Klasyczna kuracja ajurwedyjska

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie

W przypadku klasycznej kuracji ajurwedyjskiejzaleca się kurację trwającą minimum 2 -tygodniową, a najlepiej 3-4 tygodniową. Polecana jest do regeneracji, poprawy samopoczucia i jako anti-aging. Nadaje się również doskonale jako kuracja upiększająca w celu redukcji masy ciała.

  • ajurwedyjskie pełne wyżywienie
  • konsultacja u lekarza ajurwedyjskiego, z indywidualną poradą dot. zdrowia i odżywiania
  • sporządzenie planu leczenia
  • ajurwedyjskie lekarstwa ziołowe zalecone przez lekarza
  • codzienne zabiegi ajurwedyjskie (ok. 2,5 godz.), jak np. masaże z użyciem olejków (częściowo przebiegające równocześnie), ziołowa kąpiel lub łaźnia parowa, Pinda Sweda (masaż stemplami ryżowymi i ziołowymi)
  • 2 razy w tygodniu joga / medytacja
  • Wi-Fi w pokoju
  • co tydzień kursy gotowania ajurwedyjskiego

W dniu przyjazdu nie odbywają się żadne zabiegi. Check-out o godzinie 11.

Polecane przy następujących dolegliwościach

Stres / zmęczenie, Przemiana materii / żołądek / jelita

Kod rezerwacji telefonicznej: I44P1

1 771 zł

Anjayu Villa w szczegółach

Miejscowość

☀ Tętniące życiem centrum miejscowości Wadduwa (ok. 30 km na południe od Colombo) jest oddalone tylko o kilka minut drogi pieszo. Można się tam też dostać autorikszą (tuk tukiem). Obszar znany z uprawy palm kokosowych i kilometrowych, złocistych, piaszczystych plaż, z dala od turystyki masowej, jest idealnym miejscem dla osób szukających wypoczynku.

Hotel

Otworzony w 2012 r. hotel jest idealnym miejscem na odpoczynek i poprawę samopoczucia. Doświadcz prawdziwej ajurwedy w intymnej i rodzinnej atmosferze.

Zakwaterowanie

13 klasycznych pokoi dwuosobowych o ciepłej kolorystyce, wyposażonych w drewniane meble, prysznic/WC, klimatyzację, telefon, Wi-Fi, kolorowe okna i balkon z widokiem na morze. Pokoje jednoosobowe są pokojami dwuosobowymi dla jednej osoby.

Opis dostępnych pokoi

Wyżywienie

W niewielkiej, należącej do hotelu restauracji serwowane są dania indyjskie i specjały kuchni ze Sri Lanki, przygotowywane zgodnie z zasadami ajurwedy. Podstawowymi składnikami są świeże warzywa, owoce i świeże ryby prosto z morza. Co tydzień oferowane są kursy ajurwedyjskiego gotowania.

Wellness & SPA

Możliwość korzystania z basenu, który znajduje się w sąsiadującym hotelu (ok. 3 min., 20 x 10 m) . Pokoje zabiegowe znajdują się na parterze, część zabiegów wykonywana jest również na świeżym powietrzu. Jako spółka-córka Withanachchi Ayurvedic Hospital hotel oferuje wysoki standard ajurwedy. O gości dbają dwaj lekarze ajurwedyczni i sześciu dobrze wykształconych terapeutów. Stosowane ziołowe leki ajurwedyczne, które dopasowuje się indywidualnie są produkowane na miejscu, z naturalnych środków leczniczych.

2 razy w tygodniu oferowana jest joga i medytacja.

Informacje dodatkowe

PRZYJAZD: samolotem: Colombo (CMB), ok. 60 km (ok. 90 min.)

TRANSFER Z lotniska CMB 110 euro/samochód (dwie strony), rezerwacja przez SpaDreams

Opinie klientów

Nasz poradnik do tematu

Poradnik Ajurweda

Podróż do własnego wnętrza

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki

Poradnik Sri Lanka

Perła na Oceanie Indyjskim

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki

Mapa

Anjayu Villa
Buchen Kontakt Dalej