Loteria adwentowa- wygraj atrakcyjne nagrody w naszym przedświątecznym konkursie!


Ho, ho, ho !

Kalendarzowa zima tuż, tuż, temperatury coraz niższe, a święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji zespół SpaDreams zorganizował dla wszystkich fanów wczasów Spa i Wellness interesującą zabawę- konkurs na facebooku połączony z konkursem na naszej stronie internetowej.

Konkurs nazywa się kalendarz adwentowy- zaczął się 1 grudnia i będzie trwał do 24 grudnia, dnia Wigilii Bożego Narodzenia. Każdego dnia zabawy- przez wszystkie 24 dni, święty Mikołaj przeglądając naszą stronę, zostawia na określonych podstronach czapeczki. Zadaniem uczestników zabawy jest znalezienie czapeczek na określonych podstronach podanych na naszym profilu na Facebooku, a następnie wysłanie odpowiedzi wypełniając formularz na stronie https://www.spadreams.pl/kalendarz-adwentowy/. Czepeczki mogą być ukryte w przeróżnych miejscach, w różnych rozmiarach- w tekście, banerach, pasku wyszukiwania, w footerze…  Do zaangażowania się w konkurs zachęca nie tylko obietnica dobrej zabawy, lecz również niezwykle atrakcyjne nagrody.

Wśród wszystkich uczestników zabawy, co tydzień w ramach loterii rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody, takie jak: książki, kosmetyki, biżuteria oraz pobyt w hotelu Spa. Loteria kończy się rozlosowaniem wielkiej nagrody wśród wszystkich użytkowników, którzy wzięli udział w konkursie przez wszystkie 24 dni- iPhone 6.

Oczekiwanie na Święta Bożego Narodzenia spędzone w rodzinnym gronie to okres pełen radości i miłości- wzięcie udziału w naszej adwentowej loterii umili go jeszcze bardziej. Zapraszamy do zabawy!

Brak ocen.
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Loading...

Komentarze nieaktywne.