Tydzień Detoksu: przepis SpaDreams Polska


W międzynarodowym Tygodniu Detoksu SpaDreams przyszedł wreszcie czas na Polskę! Naszym Użytkownikom nanjbardziej spodobał się przepis:

Fresh Dream

Składniki: FreshDream4

  • 7 średnich marechewek
  • 1 średnia żółta papryka
  • 1 gruszka
  • odrobina imbiru
  • 1 korzeń fenukułu

 

 

Przygotownie jest nieco skomplikowane: marchewki obrać i pokroić na mniejsze kawałki, paprykę i fenkuł pociąć na podłużne pasy. Wycisnąć z nich sok w sokowirówce. Wyciśnięty sok wlać do blendera.

FreshDream5

Imbir i gruszkę pokroić na małe kawałki i zmiksować razem z sokiem w blenderze. Miksować 2-3 minuty, tak by imbir został dobrze starty i nie pozostały z niego żadne włókna.

FreshDream3A oto efekt: koktajl detoks Freh Dream:

FreshDream2FreshDream1

Koktajl ma bardzo ciekawy, nietypowy smak. Sok jest zdecydowanie bardzo marchewkowy, ale dzięki fenułowi dość orzeźwiający. Po kilku sekundach w ustach czuć lekkie pieczenie – to działanie imbiru. Koktajl jest dosyć słodki (choć przyznajemy, że oszukiwaliśmy trochę i dodaliśmy do niego jedną gruszkę więcej), odświeżający i dosyć rzadki.

Opinie na jego temat były w biurze dość podzielone. Niektórzy byli zachwyceni nietypowym połączeniem marchewki i fenkułu, inni dość sceptycznie podeszli do tej mikstury. Fresh Dreams warto jednak wypróbować, bo bez względu na smak, koktajl jest bardzo zdrowy!

Brak ocen.
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Loading...

Tags: , , ,

Komentarze nieaktywne.