Promocja SpaDreams.pl na koniec lata: wczasy SPA i kuracje ze zniżką nawet 55%!


Headbanner-FacebookWspaniała wiadomość na wielbicieli SPA i wellness: do 30 września 2013 r. każda rezerwacja dokonana w SpaDreams zostanie objęta zniżką 10%!

Ale to nie wszystko – z nami możesz zaoszczędzić o wiele więcej. Na przykład piękny, położony pośród plantacji kokosów hotel Devaaya Ayurveda & Nature Cure Center w Indiach został objęty zniżką 35%, zaś hotel Aleenta Hua Hin w Tajlandii – 30%. 

Mamy też coś dla osób zafascynowanych Afryką Północną:  marokański hotel Le Tazarkount, położony u stóp gór Atlas, został objęty rabatem aż 55%! Dzięki temu tygodniowy pobyt w nim, wraz z pełnym wyżywieniem i aktywnościami fizycznymi, dostępny jest już w cenie od 725 zł za osobę.

A może masz ochotę na program detoks w pięknej okolicy? W takim razie być może zianteresuje Cię hotel 1711 Ti Sana Detox Retreat & Spa, położony w historycznej części włoskiego miasteczka Arlate. Relaksujący pobyt, zdrowa kuchnia oraz odprężenie w eleganckiej Oazie Spa, z sauną ziołową i na podczerwień, mgiełką aromatyczną, fontanną lodową, basenem solankowym, hammamem, prysznicami wrażeń i potokowymi, jacuzzi oraz masażami – to wszystko oferuje ten wyjątkowy ośrodek. Dzięki zniżce 45% tygodniowy pobyt w tym hotelu można wykupić już od 2417 zł za osobę (wraz ze śniadaniem).

Szukasz podróży do dalekich, ciepłych krajów, ważne są dla Ciebie ładne widoki, piękna plaża i wysokiej jakości usługi? To wszystko znajdziesz w hotelu Mövenpick Resort & Spa Cebu na Filipinach. Dzięki atrakcyjnemu rabatowi 45% tygodniowy pobyt w tym ośrodku SPA można wykupić już od 1322 zł za osobę (śniadanie).

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony z promocjami wrześniowymi – z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Brak ocen.
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Loading...

Tags: , , ,

Komentarze nieaktywne.