Majowa akcja na SpaDreams- 5% zniżki na wszystkie oferty !


W maju wszystkim wiedzie się lepiej, nie tylko dlatego, że dzięki słonecznym dniom mamy wiecej energii i jesteśmy częściej uśmiechnięci, lecz równiez dzięki zbliżającemu się sezonowi urlopowemu. Jeżeli szukasz możlwości spędzenia niezapomnianego urlopu po atrakcyjnej cenie, zajrzyj na naszą stronę, bo w maju możesz dokonać rezerwacji na najlepsze oferty aż o 5% taniej. Obniżka cen zostanie włączona wraz z pierwszym dniem maja i potrwa do ostatniego dnia miesiąca.

Nieważne czy interesuje Cię ajurweda, joga, odchudzanie, oczyszczanie, czy aktywne wakacje– w ofercie SpaDreams z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Przejrzyj luksusowe ośrodki w całej Europie, w Azji oraz w Afryce i zarezerwuj wakacje dla singli, z rodziną lub romantyczny weekend we dwoje.

Zasady promocji są proste- dokonaj rezerwacji w maju na interesujący Cię hotel, uzdrowisko lub ośrodek ajurwedyjski a otrzymasz 5%- owy rabat.  Obniżka cen nie obowiązuje jedynie na rezerwacje dokonane na miesiąc maj- możesz wybrać dowolny okres aż do końca roku.

Zajrzyj na naszą stronę i wybierz coś dla siebie ! >> www.spadreams.pl

Brak ocen.
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Loading...

Tags: ,

Komentarze nieaktywne.