Niezapomniany urlop w Polsce- wczasy zdrowotne nad Morzem Bałtyckim


Szum fal, głeboki błękit morza i krzyk mew- brzmi jak idealna sceneria na niezapomniany wypoczynek. Właśnie takie atrakcje czekają na turystów odwiedzających Morze Bałtyckie. Najchętniej region ten jest wybierany w sezonie letnim, jednak można tam również znaleźć ośrodki, które moc atrakcji oferują w sezonie zimowym. Przez cały rok dużą popularnością cieszą się liczne hotele nad Morzem Bałtyckim oferujące wczasy zdrowotne oraz pobyty spa i wellness.

Gdzie znajdziesz najlepsze hotele spa nad morzem bałtyckim?

Ośrodków oferujących licznego rodzaju kuracje o wysokim standardzie nad Morzem Bałtyckim nie brakuje. Swoją elegancją i bogatą ofertą do Ustronia Morskiego zaprasza Hotel Leczniczy Max oraz Hotel Lambert Medical Spa. Hotele specjalizują się głównie w leczniu schorzeń układu ruchu, takich jak reumatyzm, a także chorób układu krwionośnego,oraz układu oddechowego i astmy. Oprócz tego hotel Lambert Medical Spa zaprasza do siebie gości, którzy chceliby się poddać kuracji odchudzającej.

Wielu gości, nie tylko z Polski lecz równiez z zagranicy przyciągąją nadmorskie hotele spa  w Kołobrzegu. Swą popularność zawdzięczają złożom dobroczynnego torfu, występującego w okolicy. Jest nim borowina, która wykazuje się wyjątkowo skuteczna w przypadku leczenia schorzeń takich jak zwyrodnienia kręgosłupa, zwyrodnienia stawów, reumatyzmu, stanów pourazowych oraz niektórych chorób trawienia. Oprócz tego, maseczki oraz okłady z borowiny  pielegnują skórę, blokują procesy starzenia a także pomagają w walce z celulitem. Wyjątkowo dużą popularnością w Kołobrzegu cieszą się Design Hotel Sand, Hotel Marine i Ultra Marine oraz Diune Hotel.

Wczasy zdrowotne nad morzem są popularną destynacją wybieraną  chętnie przez przez wielu turystów oraz kuracjuszy. By przejrzeć wszystkie oferty zajrzyj na nasza stronę: https://www.spadreams.pl/spa-nad-morzem-baltyckim/

Podobał Ci się nasz artykuł? Oceń go:
Niezapomniany urlop w Polsce- wczasy zdrowotne nad Morzem Bałtyckim
:
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
5.00 z 5 punktów, na podstawie 1 oddanych głosów.
Loading...

Tags: , ,

Jeden komentarz

  1. Anik says:

    W naszej okolicy (Pomorze Środkowe) mogę polecić Ustkę jako uzdrowisko, które oferuje liczne atrakcje kuracjuszom 😉