Wczasy spa i wellness na Słowenii


Słowenia nie jest krajem mocno utożsamianym z możliwością spędzenia niezapomnianych wakacji- i zdecydowanie należy stwierdzić, że jest to pogląd popularny, lecz z pewnością niesłuszny. Ten niewielki kraj położony pomiędzy Austrią, Węgrami a Włochami ma turystom poszukującym przygody i wypoczynku wiele do zaoferowania. Oprócz tego, należy zaznaczyć, że Słowenia jest idealną urlopową destynacją, dla wszystkich poszukujących wysokiej klasy ośrodków spa i wellness położonych w najpiękniejszych lokalizacjach.

Słowenia- kraj pomiędzy szczytami górskimi a Adriatykiem

Piękne krajobrazy Słowenii są jednym z czynników, które sprawiają, że na urlop w tym kraju z roku na rok decyduje się coraz więcej turystów poszukujących interesujących wakacyjnych celów. Patrząc na mapę, możnaby stwierdzić, że wybranie Słowenii na urlop ze względu na dostęp do Adriatyku nie ma większego sensu- w końcu to tylko 40 km linii brzegowej._712_1_1280_720_5 Jednak nic bardziej mylnego, gdyż właśnie na tych 40 km rozwinął się dobrze prosperujący przemysł turystyczny, który zaspokoi tych bardziej i mniej wymagających urlopowiczów. Północ kraju natomiast zachęca podróżujących iddylicznymi krajobrazami górskimi. Wczasy spędzone na Słowenii gwarantują moc różnorodnych wrażeń- od piaszczystych plaż na południu kraju po wzgórza Styrii porośnięte gęstymi lasami.

Na zdjęciu: Ośrodek Grand Hotel Portoroz nad Adriatykiem

Relaks w słoweńskich ośrodkach spa i wellness

_705_8_1280_720_5

Przez SpaDreams możesz łatwo i szybko zarezerwować pobyt spa i wellness w jednym z wysokiej klasy klasy ośrodków położonych nad błękitnymi wodami Adriatyku lub wśród zielonych lasów Styrii. Oferowane w ośrodkach masaże, zabiegi ajurwedyjskie, zajęcia jogi, aqua gimnastyka lub nordic walking pomogą Ci się zrelaksować i pozbyć nagromadzonego stresu.

Na zdjęciu: Hotel Izvir w Styrii 

Brak ocen.
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Loading...

Komentarze nieaktywne.