Wskazówka dla miłośników przyrody: Madera


Nie bez powodu Madera nazywana jest”perłą Atlantyku” lub „pływającym ogrodem”- to istotnie wyspa kwiatów oraz zapierających dech w piersiach krajobrazów. Madera kryje w sobie wiele tajemnic, które jeszcze przez długi okres czasu będą eksplorowane. Wyspa gwarantuje przyjemne temperatury przez cały rok, w związku z czym wędrówki na Maderze przysparzają wiele radości niezależnie od pory roku. Skaliste doliny oraz spektakularne wodospady należą do jednych z największych atrakcji na Maderze. Każdy urlop może się tutaj skończyć niezapomnianą ekspedycją.

Odkrywaj piękno natury w trakcie wędrówek na Maderze

Wędrówki na Maderze to raj dla każdego miłośnika przyrody. Trasy z różnym stopniem zaawansowania zostały tutaj przygotowane dla turystów. Ścieżki wzdłóż Levady (sztuczne kanały wodne zaopatrujące wyspę) przecinają w licznych miejscach całą wyspę i sprawiają, że zwykły spacer staje się niezapomnianym przeżyciem. Rozległe pola, strome zbocza oraz gęste lasy zachwycą każdą osobą będącą fanem długich wędrówek. Dywany kwiatów, drzewa laurowe, hortensje oraz inne egzotyczne rośliny, zdobią krajobraz wszystkich wędrówkowych tras. To jest krajobraz, który zachwyca!

Połącz zdrowie i piękno podczas urlopu na Maderze

Urlop na Maderze oferuje o wiele więcej, niż tylko rozgardiasz i krzątaninę panującą na południu wyspy. Madera nie jest miejscem odpowiednim na urlop tylko dla lubujących się w długich wędrówkach po malowniczych okolicach- coś dla siebie znajdą tutaj również ci bardziej wymagający urlopowicze. Madera jest znana między innymi również jako oaza wellness. Urlop na Maderze nie tylko pomaga w odprężeniu ciała i ducha, lecz może również posłużyć jako terapia, między innymi na schorzenia układu ruchu lub dróg oddechowych.

Na Maderze istnieje również możliwość połączenia tradycyjnego pobytu spa i wellness z konceptem ajurwedyjskiej medycyny indyjskiej. Hotel Alpino Atlantico należy do resortu Galo Hotels Madeira i specjalizuje się przede wszystkim w przeprowadzaniu kuracji ajurwedyjskich. Obok leczniczych zabiegów, pacjentom oferowana jest również znakomita ajurwedyjska kuchnia. Ten niewielki,  komforowy hotel poprzez współpracę z pozostałymi hotelami resortu oferuje gościom również możlwiość skorzystania z bogatej oferty spa i wellness. Kompleksy basenów oraz saun, program upiększający oraz tradycyjne masaże i bogata oferta sportu i aktywności fizycznych to wszystko, co goście hotelu mogą sobie wymarzyć.

Brak ocen.
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Loading...

Tags: ,

Komentarze nieaktywne.