Daniel Dead Sea

Zrelaksuj się i oczyść umysł nad Morzem Martwym

Jeden z najlepszych hoteli nad Morzem Martwym. Strefa SPA rozciąga się na dwóch powierzchniach i zapewnia, poza basenami, sauną i łaźnią parową, również 20 pokoi do zabiegów upiększających.

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Kuracja klimatyczna, SPA & Relaks

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, śniadanie

2 792 zł

 • wstęp do SPA i korzystanie z basenu wewnętrznego z wodą z Morza Martwego, basenu z hydromasażem, sauny, łaźni parowej i sali fitness
 • wstęp na słodkowodny basen wewnętrzny i zewnętrzny oraz szlafrok
 • WiFi

Ważne informacje na temat kuracji klimatycznej!

Ten program nie obejmuje kuracji leczniczej w Niemieckim Centrum Medycznym (Ein Bokek, Izrael). W celu odbycia specjalistycznej kuracji leczniczej w Niemieckim Centrum Medycznym należy zarezerwować pobyt na co najmniej 14 noclegów. Ze względu na efektywność kuracji, Niemieckie Centrum Medyczne nie oferuje kuracji na pobyt krótszy niż dwa tygdonie.

W celu zarezerwowania pobytu w tym hotelu wraz ze specjalistyczną kuracją leczniczą odbywającą się w Niemieckim Centrum Medycznym należy:
- wystosować zapytanie na pobyt dwutygodniowy bądź dłuższy
- wskazać w „komentarzu” jaki rodzaj kuracji Państwa interesuje.

Nasz Dział Obsługi Klienta skontaktuje się z Państwem.

Istnieje możliwość zarezerwowania pobytu w hotelu dla dwóch osób (w pokoju dwuosobowym), przy czym tylko jedna będzie odbywała specjalistyczną kurację leczniczą.
Więcej informacji na temat specjalistycznych kuracji leczniczych odbywających się w Niemieckim Centrum medycznym dostępnych jest pod linkiem: https://www.spadreams.pl/niemieckie-centrum-medyczne/ (należy go skopiować i wkleić do przeglądarki)

Odbywając kurację w Niemieckim Centrum Medycznym można przebywać w każdym z hoteli z izraelskiej oferty SpaDreams. Nie ma konieczności codziennego udawania sie do centrum kuracyjnego. Hotel można zatem wybrać kierując się własnymi potrzebami i kryteriami.

Polecane przy następujących dolegliwościach

Atopowe zapalenie skóry / łuszczyca, Skóra / alergie, Układ oddechowy / astma

Kod rezerwacji telefonicznej: 358P1

Dopasuj pobyt w hotelu

Daniel Dead Sea w szczegółach

Hotel

☀ Ośrodek i hotel SPA z pięknym designem, oddzielony od Morza Martwego jedynie drogą dojazdową, własny odcinek plaży (autobus shuttle).

Zakwaterowanie

302 komfortowe pokoje i 12 suit z wanną/prysznicem/WC, szlafrokiem, suszarką, klimatyzacją, telefonem, sejfem, minibarem, zestawem do parzenia kawy/herbaty, LCD TV sat., Wi-Fi, z widokiem na Morze Martwe. Część z balkonem lub drzwiami przechodnimi. Piętra dla osób niepalących.

Wyżywienie i wypoczynek

Restauracja z bufetem i a la carte, również dania wegetariańskie, winiarnia, pub, bar lobby i grill przy basenie. Centrum konferencyjne, tor do gry w kręgle, hala z grami wideo. Wi-Fi.

Wellness, SPA i zdrowie

SPA na 2 poziomach (dla gości SpaDreams w cenie): wewnętrzny basen słodkowodny, wewnętrzny basen z wodą z Morza Martwego, solarium, basen z hydromasażem, basen siarkowy, sauna fińska, łaźnia parowa, sala fitness, 20 pokoi zabiegowych do zabiegów upiększających i różnorodnych masażów oraz okładów błotnych, okładów z alg, peelingów antycellulitowych itd.

Basen zewnętrzny z leżakami i osłonami przeciwsłonecznymi, basen dla dzieci, animacje, opieka nad dziećmi (sezonowo). Naturalne solarium.

Ważne:

Na zarządzenie Dead Sea Preservation Company w całym regionie przeprowadzana jest modernizacja infrastruktury. Roboty budowalne będą miały miejsce od 12 stycznia do połowy/końca sierpnia 2014 r., na większości plaż w regionie.

pok.2-os.

Pokój dwuosobowy z wanną/prysznicem/WC, szlafrokiem, suszarką, klimatyzacją, telefonem, sejfem, minibarem, zestawem do parzenia kawy/herbaty, TV sat., Wi-Fi, z widokiem na Morze Martwe albo pustynię.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 358D1

pok.1-os.=2-os.

Pokój jednoosobowy z wanną/prysznicem/WC, szlafrokiem, suszarką, klimatyzacją, telefonem, sejfem, minibarem, zestawem do parzenia kawy/herbaty, TV sat., Wi-Fi, z widokiem na Morze Martwe albo pustynię. Pokoje jednoosobowe są pokojami dwuosobowymi do samodzielnego wykorzystania.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 358E1

Przyjazd

TRANSFER TLV (ok. 150 km) grupowy: 101 euro/osoba/dwie strony, od 1.9. 111 euro, od 1.03. 117 euro; indywidualny (bez czasu oczekiwania): 223 euro/samochód (1-3 osoby)/w jedną stronę, od 1.9. 243 euro, od 1.03. 253 euro

Najbliższe lotniska
Ben Gurion International Airport (TLV) : (ok. 157 km / 113 minut)

Informacje dodatkowe

 Dzieci: 2 osoby dorosłe + 1 dziecko (0-1,9 lat) zniżka 100%, (2-11,9 lat) równowartość 32-49 euro za nocleg/niepełne wyżywienie.

Przydatna znajomość języka angielskiego.

Ewentualne dopłaty wakacyjne na zapytanie.

Dobrze wiedzieć

Kuracje klimatem w Niemieckim Centrum Medycznym

Centrum Medyczne (czynna niedz.-pt.) specjalizuje się w niezwykle skutecznym leczeniu chorób skóry, dróg oddechowych i reumatyzmu. DZM znajduje się w hotelu Lot w Ein Bokek i jest uznanym stacjonarnym obiektem rehabilitacyjnym zgodnie z § 107 SGB (niemieckiego kodeksu społecznego) V z umową o zaopatrzenie i wynagrodzenie zgodnie z § 111 SGB (niemieckiego kodeksu społecznego) V. O Leczenie z użyciem typowych dla regionu zasobów (woda morska, sól, błoto morskie, powietrze), lekarze i specjaliści z dziedziny dermatologii, reumatologii oraz pulmonologii. Pogotowie czynne przez całą dobę.

Przebieg kuracji

 • wywiad i badanie lekarskie
 • ustalenie indywidualnego planu terapii, w tym czasu kąpieli słonecznych i morskich, w zależności od pory roku oraz stanu skóry
 • wszelkie niezbędne do kuracji maści, olejki i lekarstwa
 • medyczny raport końcowy, wraz z omówieniem rezultatów i badaniem końcowym

W przypadku łuszczycy, bielactwa, atopowego zapalenia skóry i trądziku dodatkowo:

 • na zalecenie lekarza badanie skóry głowy w DMZ
 • na zalecenie lekarza trening relaksacyjny, np. trening autogeniczny, ćwiczenia oddechowe

W przypadku reumatyzmu i zapalenia błony naczyniowej dodatkowo:

 • test Hand-Grip
 • wszystkie zabiegi przepisane przez lekarza (ok. 5 tygodniowo), np. kąpiele siarkowe, kąpiele w Morzu Martwym, kąpiele słoneczne, zabiegi z wykorzystaniem czarnego błota (zimnego i gorącego), krioterapia, masaże medyczne
 • w przypadku zapalenia błony naczyniowej badanie okulistyczne

W przypadku łuszczycowego zapalenia stawów dodatkowo:

 • kombinacja wszystkich wyżej wymienionych pakietów

W przypadku astmy:

 • spirometria (badanie funkcji płuc) oraz wniosek
 • badanie zawartości tlenu w krwi
 • „Peak flow Monitoring” (mierzenie maksymalnego przepływu powietrza podczas wydechu)

Nasz poradnik do tematu

Poradnik Morze Martwe

Źródło naturalnych sił leczniczych

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki
Rezerwuj Kontakt Udostępnij