Touristik Assekuranz (TAS)

TAS należy do wiodących maklerów ubezpieczeniowych w branży turystycznej i oferuje profesjonalną pomoc i poradnictwo od ponad 20 lat. Dzięki bliskiej współpracy ze znanymi ubezpieczycielami TAS zapewnia swoim klientom indywidualnie dopasowane, maksymalne pokrycie ryzyka w atrakcyjnych cenach na uczciwych warunkach oraz kompleksową obsługę klienta. 

AXA Versicherung AG

AXA Versicherung AG jest częścią koncernu AXA- wiodącego, międzynarodowego przedsiębiorstwa ubezpieczeniowego. Dzięki bogatej palecie produktów oraz globalnej sieci dystrybucji koncern AXA dociera do ok. 80 milionów klientów prywatnych oraz korporacyjnych w 56 państwach na całym świecie. Głównymi usługami oferowanymi przez koncern są ubezpieczenia na życie oraz zdrowotne, ubezpieczenia mienia, ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków, a także lokata kapitału i finansowanie. 

Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Powietrznych (IATA)

Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Powietrznych (IATA) jest międzynarodową organizacją zrzeszającą przewoźników wykorzystujących linie lotnicze. Zadaniem organizacji jest planowanie bezpiecznej, punktualnej oraz opłacalnej podróży liniami lotniczymi. Do jej członków należą głównie duże linie lotnicze,  agenci obsługi naziemniej, a także biura podróży, dostawcy, porty lotnicze oraz przedsiębiorstwa związane z przemysłem. Zadaniami organizacji są między innymi: uproszczenie sprzedaży biletów lotniczych i rozliczanie oraz transport bagażu, ustalanie kodów identyfikacji lotnisk oraz linii lotniczych itp. Obecnie IATA obejmuje ok. 230 międzynarodowych przewoźników lotniczych, którzy obsługują łącznie ok. 94% wszystkich lotów. 

Europespa

Liczba firm zajmujących się turystyką zdrowotną na europejskim rynku wzrasta dynamicznie. Dlatego też coraz trudniej jest odróżnić, które z firm oferujące profilaktykę, rehabilitację oraz Medical Wellness są warte uwagi, a które mają przyciągnąć potencjalnych klientów jedynie niską ceną. Med EUROPESPA to znak jakości Europejskiego Stworzyszenia Spa (ESPA), które jest pierwszą organizacją międzynarodową zajmującą się oceną europejskich przedsiębiortw związanych z profilaktyką, rehabilitacją oraz Medical Wellness. Usługodawcy są regularnie oceniani na podstawie ok. 400 kryteriów, m.in. pod względem infrastruktury, higieny, bezpieczeństwa, jak również techniki, ochrony środowiska oraz jakości żywności. Dzięki znakowi jakości EUROPESPA dokonanie wyboru wysokiej jakości usług jest łatwiejsze dla konsumentów, a firmom pozwala na lepsze spozycjonowanie na rynku.  

TÜV Rheinland

TÜV Rheinland AG jest niezależną organizacją kontroli jakości technicznej, przyznającą znaki jakości w zakresie bezpieczeństwa, jakości obsługi oraz efektywności. Firma postawiła sobie za cel przede wszystkim zrównoważony rozwoj w zakresie jakości oraz bezpieczeństwa. 
Firma FitReisen (właściciel marki SpaDreams) została sprawdzona i otrzymała certyfikat jakości TÜV Rheinland. 

atmosfair

Atmosfair GmbH to organizacja użyteczności publicznej, który troszczy się o kompensację szkód w zakresie ochrony środowiska. Głownym celem jest zniwelowanie emisji gazów cieplarnianych wynikających z lotów.  

Ponieważ na ten moment nie istnieje żadna przyjazna środowisku alternatywa dla ruchu lotniczego, jak na przykład zużytkowanie do tego celu odnawialnych źródeł energii, atmosfair daje podróżującym możliwość by zrekompensować szkodliwe gazy uwolnione do atmosfery podczas ich podróży. 

Podróżujący mogą dobrowolnie wpłacić określoną sumę pieniędzy na rzecz atmosfair, zależnie od ilości gazu wyemitowanego  podczas podróży. Następnie organizacja pożytkuje je na zastępowanie, tam gdzie to możliwe, nieodnawialnych źródeł energii (jak paliwa kopalniane) alternatywnymi źródłami energii.  

Dzięki temu ilość CO2 wyemitowana podczas podróży zostaje do pewnego stopnia zniwelowana, a my możemy się cieszyć z zalet jakie niosie ze sobą użytkowanie nowych źródeł energii. 

VEAT

VEAT (Verband Europäischer Ayurveda-Mediziner und -Therapeuten e.V) jest aktywną organizacją zrzeszającą terapeutów oraz lekarzy ajurwedyjskich w Niemczech oraz w innych krajach europejskich. Stowarzyszenie zrzesza również różne organizacje praktyków ajurwedyjskich w Europie, i pracuje na to, by w dłuższej perspektywie czasu ajurweda umocniła swoją pozycję jako system medyczny i terapeutyczny. 

Ponadto stowarzyszenie dba o to, by lekarze i terapeuci otrzymali kompleksowe, gruntowne wykształcenie, a tym samym byli w stanie udowodnić standard jakości leczenia. 

Roman Thermal Spas of Europe

Rozpoczęty we wrześniu 2014 roku projekt "Roman Thermal Spas of Europe" (pl. Rzymskie Termy i Spa Europy) podnosi świadomość na temat rozwoju kultury spa i wellness.    

Już w Imperium Rzymskim wody termalne były wykorzystywane w zapobieganiu i leczeniu różnych schorzeń. Kąpieliska termalne znajdujące się w ośmiu europejskich krajach zachowały do dziś swoją pierwotną formę. 

We współpracy z trzema partnerami "Roman Thermal Spas of Europe" pracuje nad tym, by zachować przy życiu dziedzictwo Imperium Rzymskiego oraz by zakotwiczyć wiedzę o Spa i Wellness wśród mieszkańców Europy. 

SSL GlobalSign

Nasz partner SSL GlobalSign ma calu zapewnienie nam oraz Państwu bezpiecznego obrotu poufnymi danymi oraz transakcjami. 

Państwa dane są kodowane i przekazywane do nas w taki sposób, aby osoby trzecie nie były w stanie uzystać do nich dostępu.