Prasa

Prasa

Wszystkie informacje prasowe na temat SpaDreams

SpaDreams w mediach

Media o SpaDreams

Na poniższych stronach znajdą Państwo wszystkie informacje na temat obecności SpaDreams w mediach: informacje i materiały prasowe, kontakt z mediami, a także zdjęcia do pobrania.

Nasze informacje prasowe można pobrać w formie pliku PDF lub przeczytać bezpośrednio na naszej stronie. Nasze materiały graficzne są również do Państwa dyspozycji.

 

SpaDreams - organizator wycieczek w dziedzinie SPA i zdrowia

Marka SpaDreams należy do Fit Reisen - istniejącego już od 1975 r. niemieckiego tour operatora, pioniera w dziedzinie wellness i zdrowia. Od 2013 r. oferta Fit Reisen dostępna jest również dla polskich Klientów, pod marką SpaDreams.

Przed ponad 35 laty Herbert Haum założył firmę, która rozwinęła całkowicie innowacyjną wówczas koncepcję: urlopu zdrowotnego, połączonego z atrakcyjnymi zabiegami kosmetycznymi oraz aktywnościami sportowymi i bogatą oferą rozrywek. Obecnie Fit Reisen oferuje ponad 3500 różnorodnych wycieczek kuracyjnych, zdrowotnych, fitness, SPA i Beauty, w 600 hotelach, w ponad 400 miejscach, w 50 krajach na całym świecie.

Od 2009 r. w skład zarządu Fit Reisen wchodzą: Jan Seifried, Claudia Wagner oraz dr Nils Asmussen. Po odniesieniu sukcesu w Niemczech, Austrii oraz Szwajcarii Fit Reisen utworzył markę SpaDreams, w celu udostępnienia swoich usług Klientom spoza trzech ww. Krajów. Obecnie nasza oferta dostępna w Polsce, Rosji, Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Holandii oraz we Włoszech.

Więcej informacji o SpaDreams >>


Kontakt dla prasy

Aby skontaktować się z naszym Działem Prasowym, prosimy zadzwonić lub napisać bezpośrednio do:

Tel.: +48 (0)22 307 35 77
E-Mail: prasa@spadreams.pl