Informacje prasowe

Informacje prasowe

Aktualne informacje prasowe SpaDreams

Oczyszczanie duszy i ciała ze SpaDreams

5 wskazówek jak pomyślnie odbyć głodówkę leczniczą

Od paru lat zauważalny jest trend poszczenia. Post jest dla wielu osób ważnym elementem corocznego „oczyszczenia” – zarówno duszy, jak i ciała. Istnieje wiele technik, aby pozbyć się złych przyzwyczajeń, uzależnień, czy zbędnych kilogramów. Niezależnie od tego czy jest to detoks, kuracja sokowa, dieta postna metodą Buchingera lub całkowita głodówka – każdemu jest ciężko sprostać temu wyzwaniu. Claudia Wagner – dyrektor zarządzający SpaDreams, organizatora podróży spa oraz wyjazdów zdrowotnych, zna przepis na idealną głodówkę leczniczą. 

Przeczytaj informację prasową >>           PDF >>                 Zdjęcia >>


Chęć na zdrowy wypoczynek

SpaDreams wyjawia najnowsze trendy w turystyce zdrowotnej w 2017

Zdrowy wypoczynek jest „na czasie“. Coraz więcej osób wykorzystuje wolne dni do relaksu ciała i duszy oraz poprawy stanu zdrowia i urody. SpaDreams, numer jeden wśród organizatorów urlopów zdrowotnych, oraz pobytów spa i wellness, wyznaczył cztery trendy na rok 2017. W największej w Europie bazie danych dotyczących turystyki zdrowotnej, można w szczególności zauważyć wzmożone zainteresowanie określonymi tematami.

Przeczytaj informację prasową >>           PDF >>                 Zdjęcia >>


Radość z nadchodzących Świąt oraz wspaniałe nagrody - rusza Kalendarz Adwentowy SpaDreams 2016

Uczestnicy konkursu adwentowego SpaDreams wyruszają z ciasteczkami bożonarodzeniowymi w podróż dookoła świata

Frankfurt, 1 grudnia 2016 

Zostały już tylko 24 dni. Ze wszystkich stron dociera do nas świąteczna atmosfera: podczas pieczenia pierników, przygotowywania prezentów dla najbliższych lub przy kubku grzanego wina. O szczyptę międzynarodowej atmosfery w świątecznej mieszance przypraw zadba SpaDreams: organizator wycieczek zdrowotnych oraz wellness wysyła w podróż dookoła świata spragnionych słońca i wypoczynku klientów wraz z bożonarodzeniowymi ciasteczkami. Od 1. grudnia na stronie internetowej z kalendarzem adwentowym codziennie można będzie otworzyć wirtualne drzwiczki kalendarza, za którymi kryje się wiele niespodzianek.

Przeczytaj informację prasową >>           PDF >>                 Zdjęcia >>


Kontakt dla prasy

Aby skontaktować z naszym Działem Prasowym, prosimy zadzwonić lub napisać bazpośrednio do:

Tel.: +48 (0)22 21 98 555
E-Mail: prasa@spadreams.pl