Francja

Francja

Daj się oczarować urokliwym krajobrazem i bogatą kulturą

Twój zdrowy, francuski urlop

Francja to kraj znany przede wszystkim z mieszkańców pełnych pasji, czarującego języka oraz silnego poczucia własnej tożsamości. Dzięki dużej powierzchni Francja posiada również bogaty krajobraz. Turystów zachęcają przede wszystkim łagone łańcuchy górskie pokryte śniegiem na południu kraju i liczne jeziora oraz rzeki słonecznego wybrzeża zachodniej części kraju, tworzące ogromny obszar rozciągający się nad wybrzeżem morskim, od morza Północnego po Ocean Atlantycki i Morze Śródziemne. 

Na francuskim wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego do wypoczynku zaprasza półwysep Quiberon- idealny wybór na Twój kolejny urlop zdrowotny lub wellness ze SpaDreams. Dzięki niepowtarzalnemu położeniu, czeka tu na Ciebie urozmaicony krajobraz, teren oferujący idealne warunki na aktywny wypoczynek oraz optymalny relaks. Zatoka Quiberon swoimi niekończącymi się piaszczystymi plażami zachęca do kąpieli oraz leniuchowania, a poprzerzynane wyżynami, kamieniste wybrzeże „Côte sauvage“ od strony Oceanu Atlantyckiego oferuje piękną, dziewiczą naturę. 

Masz ochotę na wakacje w atmosferze zgody z naturą? Nasz hotel w Azacji, położony nieopodal parku przyrody, ma do zaoferowania relaks i odpoczynek wraz z zabiegami ajurwedyjskimi i tradycyjną medycyną chińską. 

Chcesz poczuć czar Francji na własnej skórze, a przy tym połączyć Twój niezapomniany urlop, zarówno z wędrówkami poprzez gęste lasy oraz odkrywanie kultury, które oferują magiczne, francuskie miasta? Na SpaDreams znajdziesz indywidualnie dopasowane oferty, które gwarantują idealny urlop spędzony na łonie natury! 

Zarezerwuj swój pobyt już teraz!

Nasze najlepsze oferty hoteli we Francji