Doskonały 4,5/5,0

4 oceny od naszych Klientów

Hotel numer 1 Dąbki Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 1 w: Dąbki. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji.

Hotel Delfin ★★★★

Spa & Wellness

Hotel, otwarty w 2009 r., charakteryzuje się rodzinną atmosferą i nowoczesną strefą Wellness i SPA. Długa plaża i rozległy las zachęcają do długich spacerów oraz wycieczek rowerowych. Odległość od lotniska w Gdańsku wynosi ok. 174 km.

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Zdrowy nadbałtycki wypoczynek

od 1 noclegu, pokój dwuosobowy, dwa posiłki

 • drink powitalny
 • korzystanie z basenu wewnętrznego, basenu z hydromasażem, sauny i łaźni parowej
 • korzystanie z sali fitness
 • użytkowanie szlafroka
 • 1x w tygodniu wieczorek taneczny
 • Wi-Fi

Kod rezerwacji telefonicznej: 839P1

119 zł

SPA i kuracja

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, dwa posiłki

Przyjazd: sob.-niedz.

 • drink powitalny
 • wstępna konsultacja lekarska
 • 2 zabiegi dziennie (pon.-pt.) zgodnie z zaleceniami lekarza, takie jak np.: masaże, inhalacje, kąpiele lecznicze, elekto-, światło- lub hydroterapia
 • korzystanie z basenu wewnętrznego, basenu z hydromasażem, sauny i łaźni parowej
 • korzystanie z sali fitness
 • użytkowanie szlafroka
 • 1x w tygodniu wieczorek kulturalny, np. wieczorek taneczny
 • Wi-Fi

Polecane przy następujących dolegliwościach

Układ oddechowy / astma, Układ ruchu, Reumatyzm / stawy, Serce / naczynia krwionośne / układ krążenia, Podwyższone ciśnienie

Kod rezerwacji telefonicznej: 839P2

953 zł

Hotel Delfin w szczegółach

Miejscowość

☀ Dawna wioska rybacka Dąbki jest najmłodszym, uznanym uzdrowiskiem, znajduje się pomiędzy jeziorem Bukowo a Morzem Bałtyckim, które rozdzielone są ok. 9 km mostem lądowym. Morze Bałtyckie jest z uwagi na swój leczniczy klimat popularnym celem wycieczkowym. Z uwagi na czyste powietrze można tu spotkać rzadkie i chronione gatunki roślin. Z wyłączeniem miesięcy letnich Dąbki są miejscowością bardzo spokojną.

Hotel

Hotel Delfin Spa & Wellness znajduje się w sercu kurortu Dąbki, w odległości zaledwie 300 m od długiej, piaszczystej plaży i ok. 1 km od pięknego jeziora Bukowo. Hotel charakteryzuje się rodzinną atmosferą i nowoczesną architekturą.

Zakwaterowanie

65 komfortowych pokoi z prysznicem/WC, suszarką, szlafrokiem (zmiana odpłatnie, ok. 30 zł), LCD TV sat., klimatyzacją (lipiec-sierpień), telefonem, lodówką i Wi-Fi. 45 pokoi dwuosobowych (ok. 20 m2) z balkonem/tarasem lub bez niego, część na poddaszu, również do użytkowania w pojedynkę. 11 pokoi jednoosobowych. 4 pokoje dwuosobowe Lux (ok 33 m2). 4 apartamenty (ok. 45 m2) z oddzielną strefą dzienną z kanapą sypialną. Pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych na zapytanie. 2 windy. Na zapytanie sejf w pokoju (ok. 20 zł tydzień).

Opis dostępnych pokoi

Wyżywienie i wypoczynek

Restauracja oferująca dania kuchni narodowej i międzynarodowej. Śniadanie i kolacja w formie bufetu, w przypadku pełnego wyżywienia obiad w formie 3-daniowego menu (w okresie 27.6-27.8 brak możliwości wykupu pełnego wyżywienia). Na życzenie również dania wegetariańskie i posiłki dla diabetyków. Bar w lobby, kawiarnia, bar dzienny, łączka do opalania i taras z leżakami (sezonowo).

SPA, Wellness i zdrowie

Nowoczesna strefa SPA i Wellness z basenem wewnętrznym (ok. 14 x 7 m, 30°C, w godz. 8-22), łaźnią parową (w godz. 16-22), basenem z hydromasażem i salą fitness. Sauna fińska (ok. 40 zł/ godz.), sauna na podczerwień i solarium odpłatnie.

Oddział leczniczy (pon.-pt., w godz. 8-16) z 4 pokojami do zabiegów leczniczych i rehabilitacyjnych. Lekarz przychodzi do hotelu. Zabiegi takie jak np. masaż częściowy, masaż całego ciała, masaż aromatyczny, hydromasaż, ultradźwięki, drenaż limfatyczny, terapia polem magnetycznym, elektro-, krio- i laseroterapia, lampa Solux, okłady fango i borowinowe, inhalacje i kąpiele lecznicze (perełkowe, w algach, błotne).

Czas wolny

Bogata oferta zajęć rekreacyjnych takich jak nordic walking lub wycieczki rowerowe (wypożyczenie roweru ok. 8 zł/godz. lub ok. 40 zł/dzień). Wycieczki łódką oraz wycieczki do okolicznych zabytków, np. Zamku Książąt Pomorskich, Kościoła Mariackiego i Pomnika Rybaka w Darłowie, jednym z najstarszych miast na Pomorzu. Wieczorki przy grillu, wydarzenia rozrywkowe na świeżym powietrzu, wieczorki taneczne z muzyką na żywo, łączka ewentualnie pokój zabaw dla dzieci z animatorem (sezonowo).

Informacje dodatkowe

PRZYJAZD pociągiem: Koszalin, ok. 35 km. Samolotem: Gdańsk (GDN), ok. 174 km, Szczecin-Goleniów (SZZ), ok. 146 km.

TRANSFER (w obydwie strony): z dworca w Koszalinie na zapytanie, lotniska GDN ok. 45 euro

INFORMACJE opłata uzdrowiskowa: ok. 3,20 zł/dzień, płatne na miejscu. Parking: monitorowany, ok. 20 zł/dzień. Dzieci: na zapytanie. Zwierzęta: do 6 kg, ok. 60 zł/dzień.

Opinie klientów

zobacz wszystkie opinie

Mapa

Hotel Delfin
Rezerwuj Kontakt Udostępnij