-20%

Hotel numer 3 Południowo-wschodnia Słowenia Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 3 w: Południowo-wschodnia Słowenia. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji.

Hotel Kristal

Medical Wellnes w malowniczej dolinie źródeł termalnych

Poddaj się kuracji, zrelaksuj sie oraz schudnij w dolinie term w Centrum Wellness "BALNEA" z kompleksem term, saun oraz centrum masażu.

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Wymarzone termy Najbardziej popularny

od 3 noclegów, pokój dwuosobowy, śniadanie

764 zł

611 zł

 • korzystanie z kompleksu term, LAGUNY termalnej, szlafroków kąpielowych
 • wstęp do OAZY saun: 1x do czterech noclegów, 2x od 5 noclegów, codziennie od 10 noclegów
 • udział w zajęciach zgodnie z programem, np. aqua aerobik, 2x tygodniowo wędrówki z przewodnikiem, nordic walking
 • Wifi

Następujące usługi dodatkowe są już w cenie

 • 10% znizki dla rezerwujących z wyprzedzeniem

Wszystkie możliwe zniżki

Kod rezerwacji telefonicznej: 703P1

Dopasuj swój pobyt:

Bio Beauty Vino Bonum

od 4 noclegów, pokój dwuosobowy, dwa posiłki

1 291 zł

1 033 zł

Wino i zioła nie tylko smakują dobrze, ale również sprawiają, że jest się pięknym! Unikalny, relaksacyjny program z odmładzającą pielęgnacją ciała.

 • napój powitalny
 • 1x peeling ciała (20min.)
 • 1x maseczka odmładzająca z naturalnymi substancjami czynnymi (30min.)
 • 1x masaż z miąższem z wyciśniętych owoców oraz ziołami (50')
 • 4x orzeźwiająca łaźnia japońska, relaks w pomieszczeniu ZEN
 • 2x wstęp do OAZY saun
 • korzystanie z kompleksu term w hotelu Vital, LAGUNY termalnej, szlafroków kąpielowych, Wi-FI
 • udział w zajęciach zgodnie z programem, np. aqua aerobik, 2x tygodniowo wędrówki z przewodnikiem, nordic walking
 • WiFi

Następujące usługi dodatkowe są już w cenie

 • 10% znizki dla rezerwujących z wyprzedzeniem

Wszystkie możliwe zniżki

Kod rezerwacji telefonicznej: 703P2

Dopasuj swój pobyt:

Medical Wellness i kuracja

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, dwa posiłki

2 631 zł

2 105 zł

Idealny jako profilaktyka i skuteczne leczenie chorób układu mięśniowo-szkieletowego, stawów i reumatyzmu.

 • wstępne lekarskie badanie
 • 12 zabiegów leczniczych na tydzień
 • 6x indywidualna gimnastyka zdrowotna
 • korzystanie z kompleksu term w hotelu Vital, LAGUNY termalnej, szlafroków kąpielowych
 • wstęp do OAZY saun: 1x do czterech noclegów, 2x od 5 noclegów, codziennie od 10 noclegów
 • udział w zajęciach zgodnie z programem, np. aqua aerobik, 2x tygodniowo wędrówki z przewodnikiem, nordic walking
 • Wi-FI

Następujące usługi dodatkowe są już w cenie

 • 10% znizki dla rezerwujących z wyprzedzeniem

Wszystkie możliwe zniżki

Kod rezerwacji telefonicznej: 703P4

Dopasuj swój pobyt:

Hotel Kristal w szczegółach

Miejscowość

☀ Dolenjske Toplice położone są pośród lasów, na południowy zachód od miejscowości Novo Mesto.
Woda termalna pochodząca z 3 należących do hotelu źródeł (36-38° C), lekko mineralizowana bez wolnego dwutlenku węgla, której typ określa się jako węglowodoran wapnia oraz magnezu, należy do rzadko występujących w Europie akratoterm.

Hotel

Hotel położony jest w parku uzdrowiskowym w miejscowości Doljenske Toplice. Malownicze przejście do centrum wellness BALNEA. Spa termalne oraz basen zewnętrzny są połączone z hotelem przejściem podziemnym.

Zakwaterowanie

51 wyremontowanych pokoi oraz 4 apartamenty z prysznicem/toaletą, telefonem, radiem, telewizją satelitarną, suszarką. Winda.

Wyżywienie

Restauracja główna oraz à la carte z miejscowymi oraz międzynarodowymi daniami przygotowywanymi z miejscowych produktów. Śniadania w formie bufetu szwedzkiego, wegetariańskie posiłki, kuchnia dietetyczna, lunch oraz obiadokolacja z możliwością wyboru z trzydaniowego menu, bufet sałatkowy.

Centrum uzdrowiskowe

Centrum rehabilitacji medycznej (otwarte poniedziałek – sobota w godzinach 7-15) z lekarzami specjalizującymi się w dziedzinie ortopedii, psychiatrii, neurochirurgii, reumatologii oraz z zespołem terapeutów połączony korytarzem z hotelem Balnea.

Wskazania do leczenia: schorzenia aparatu ruchowego, reumatyzm, osteoporoza, choroby kobiece.

Wellness & spa

Centrum wellness BALNEA rozciąga się na powierzchni ponad 9.200 m2 (otwarte codziennie w godzinach 9-21, od piątku do niedzieli do godziny 23). LAGUNA termalna z krytym basenem termalnym (ok. 32°C) oraz basenem zewnętrznym (ok. 27°C, 25 m2) latem z ławkami z masażem podwodnym. Brodzik dla dzieci. OAZA saun (za opłatą, ok. € 5/dzień): fińska sauna, łaźnia parowa, saunarium, sauna ziołowa, japońska łaźnia, pokój do relaksu ZEN, ogród tropikalny, jacuzzi, oddzielny taras dla nudystów. Centrum AURA: masaże, Shiatsu, drenaż limfatyczny, terapia ciepłem, pokój do relaksu Energy Island, terapia aromatyczna, Vitasalin, łóżko wodne oraz wiele więcej.

Czas wolny & sport

Idealny dla zarówno aktywnego, jak i również relaksacyjnego wypoczynku. Program aktywności, oferujący m.in. Nordic Walking, wędrówki z przewodnikiem (ok. 2 x na tydzień), gimnastyka grupowa, joga, wieczory z pianinem. 4 korty tenisowe, stół do tenisa stołowego, ścieżka zdrowia. Za opłatą wypożyczalnia rowerów, wycieczki do winnic, przejażdżka łódką po Krkie, wędkowanie oraz wiele więcej.

Hotel

☀ Hotel Kristal znajduje się w parku zdrojowym w Dolenjske Toplice, w harmonii z zielenią. Panoramiczny widok z hotelu Kristal przez hotel Balnea do centrum odnowy biologicznej BALNEA. Kąpielisko termalne i basen odkryty są połączone z hotelem podziemnie.

Położenie i okolica

Otoczony lasami na południowy zachód od Novo Mesto leżą Dolenjske Toplice. Woda termalna pochodząca z 3 hotelowych źródeł (36-38 ° C), lekko zmineralizowana, bez karbonatyzacji i typu węglowodorów wapniowo-magnezowych, należy do rzadkich akrakotterów w Europie

Zakwaterowanie

51 odnowionych pokoi i 4 apartamenty z prysznicem / WC, telefonem, radiem, telewizją satelitarną, suszarką do włosów. Windy.

pok. 2-os.

Pokój 2-osobowy z prysznicem/WC, telefon, radio, TV sat., suszarka.

pok. 1-os.

Pokój 1-osobowy z prysznicem/WC, telefon, radio, TV sat., suszarka.

Wyżywienie

Główna restauracja i à la cartey daniami krajowymi i. Take dania kuchni międzynarodowej. Bufet śniadaniowy, wegetariańskie jedzenie, kuchnia dietetyczna, obiad i kolacja 3-daniowe menu z wyboru, bar sałatkowy.

Wellness & SPA

Centrum odnowy biologicznej BALNEA na ponad 9 200 m2(codziennie 9-21, piątek-sobota do 23): Thermal LAGUNA z Thermalinnen- (około 32 ° C) u. - basen letni (około 27 ° C, 25 m) w lecie z podwodnymi stołami do masażu, brodzikiem dla dzieci. Oaza w saunie (około 5 EUR / dzień). Sauna, łaźnia parowa, sanarium, sauna ziołowa, japońska łaźnia parowa, pokój relaksacyjny ZEN, ogród tropikalny, jacuzzi, taras dla nudystów. Centrum AURA: masaż, shiatsu, drenaż limfatyczny, terapia cieplna, pokój relaksacyjny Energy Island, aromaterapia, vitasalin.

Zdrowie i kuracje

Centrum rehabilitacji medycznej (od poniedziałku do soboty 7-15) ze specjalistami ortopedii, fizjoterapii, neurochirurgii, reumatologii i zespołu terapeutów połączone jest z korytarzem kąpielowym z Hotelem Balnea. Wskazania: układ mięśniowo-szkieletowy, reumatyzm, osteoporoza, zaburzenia ginekologiczne.

Czas wolny

Nordic walking, wycieczki z przewodnikiem (około 2x w tygodniu), gimnastyka grupowa, joga, wieczory fortepianowe. Tenis, tenis stołowy, ścieżka zdrowia. Opłata: wypożyczalnia rowerów, wycieczki, pływanie łódką.

Przyjazd

Prywatny transfer z dworca (około 70 km) z lotniska LJU (około 90 km)  160 EUR za samochód / trasę.

Najbliższe lotniska
Ljubljana Jože Pučnik Airport (LJU) : (ok. 105 km / 77 minut)
Zagreb Airport (ZAG) : (ok. 103 km / 77 minut)

Informacje dodatkowe

Opłata klimatyczna: około 1,30 € / dzień, do zapłaty na miejscu. Parking:  wliczony w cenę. Zniżka dla dzieci: 2 osoby dorosłe + 1 dziecko (0-5,9 lat) 100% na pokój dwuosobowy, (6-11,9 lat) 50%, (od 12 lat) 20%. Psy: niedozwolone.

Dobrze wiedzieć

Medical Beauty - w hotelu Balnea gwarantujemy lepszy wygląd osiągnięty za pomocą minimalnie inwazyjnych metod. Klinika nowoczesnej chirurgii plastycznej ze specjalistką w dziedzinie chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej oraz estetycznej. Np. botoks od € 100, wypełnienia skóry od € 350, mezoterapia od € 220, peelingi chemiczne od € 70 (po uprzednim zarejestrowaniu się).

Rezerwuj Kontakt Udostępnij