Isrotel Ganim ★★★★

Hotel Isrotel Ganim oferuje optymalne warunki dla kuracji klimatycznej nad Morzem Martwym oraz widok nad morze z każdego pokoju.

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Kuracja klimatyczna, SPA & Relaks

7 Nocy, pokój dwuosobowy, śniadanie od

  • korzystanie z basenu zewnętrznego i SPA z basenami z wodą z Morza Martwego, jacuzzi, sauny i strefy fitness
  • WiFi

Polecane przy następujących dolegliwościach

Układ oddechowy / astma, Skóra / alergie, Atopowe zapalenie skóry / łuszczyca, Układ ruchu, Reumatyzm / stawy

Kod rezerwacji telefonicznej: 342P2

2 893 zł

Kuracja klimatyczna, SPA & Relaks

7 Nocy, pokój dwuosobowy, dwa posiłki od

  • korzystanie z basenu zewnętrznego i SPA z basenami z wodą z Morza Martwego, jacuzzi, sauny i strefy fitness
  • WiFi

Polecane przy następujących dolegliwościach

Układ oddechowy / astma, Skóra / alergie, Atopowe zapalenie skóry / łuszczyca, Układ ruchu, Reumatyzm / stawy

Kod rezerwacji telefonicznej: 342P1

3 581 zł

Isrotel Ganim w szczegółach

Hotel

Dawniej Dead Sea Gardens Hotel, przejęty w 2011 r. przez grupę Isrotel. Położony jets w centrum Ein Bokek, oddzielony zaledwie jedną uliczką od Morza Martwego (ok. 3 minuty pieszo).

Zakwaterowanie

196 przestronnych pokoi z wanną/prysznicem/WC; suszarka do włosów, TV sat., telefon, minibar, lodówka, zestaw do kawy/herbaty, sejf, klimatyzacja oraz widok na Morze Martwe. Pokoje Deluxe są większe (maksymalnie 2 dorosłych i 1 dziecko lub 3 dorosłych). Również pokoje dla osób niepalących. Winda.

Opis dostępnych pokoi

Wyżywienie i wypoczynek

Główna restauracja, Lobby Lounge, klubokawiarnia, bar z przekąskami na basenie, kiosk, w zależności od sezonu dyskoteka, restauracja wegetariańska. Wi-Fi. Kids Club (w zależności od sezonu).

Wellness, SPA i zdrowie

Duży basen zewnętrzny z miejscem do wypoczynku, oddzielny basen dla dzieci, kort tenisowy. Naturalne solarium na dachu hotelu.

Spa & Health Center: 2 baseny wewnętrzne z wodą z Morza Martwego, 2 wanny jacuzzi, sauna (od 16 roku życia), strefa fitness. Za opłatą: kąpiele siarkowe, okłady błotne, 12 gabinetów zabiegowych – kosmetyka, masaże, Shiatsu, masaże refleksyjne i inne zabiegi wellness.

Ważne:

Na zarządzenie Dead Sea Preservation Government w całym regionie modernizowana jest infrastruktura. Roboty będą miały miejsce od 12 stycznia do połowy/końca sierpnia na większości plaż regionu.

Informacje dodatkowe

PRZYJAZD Samolotem: Tel Awiw (TLV), ok. 150 km Transfer z lotniska na zapytanie.

TRANSFER TLV grupowy: 115 euro/osoba/dwie strony, indywidualny: 269 euro/samochód (1-3 osoby)/w jedną stronę

INFORMACJE Zniżka dla dzieci: 2 dorosłych + 1 dziecko (0-1,9 lat) równowartość 9 euro za nocleg/niepełne wyżywienie, (2-11,9 lat) 50% zniżki.

Wymagana znajomość języka angielskiego.

Dobrze wiedzieć

Kuracje klimatyczne w Niemieckim Centrum Medycznym (DMZ)

Centrum Medyczne (czynna niedz.-pt.) specjalizuje się w niezwykle skutecznym leczeniu chorób skóry, dróg oddechowych i reumatyzmu. DZM znajduje się w hotelu Lot w Ein Bokek i jest uznanym stacjonarnym obiektem rehabilitacyjnym zgodnie z § 107 SGB (niemieckiego kodeksu społecznego) V z umową o zaopatrzenie i wynagrodzenie zgodnie z § 111 SGB (niemieckiego kodeksu społecznego) V. O Leczenie z użyciem typowych dla regionu zasobów (woda morska, sól, błoto morskie, powietrze), lekarze i specjaliści z dziedziny dermatologii, reumatologii oraz pulmonologii. Pogotowie czynne przez całą dobę.

Zalecenia

Po konsultacji z lekarzem powinni Państwo przed rozpoczęciem kuracji zakończyć przyjmowanie lekarstw, które nie są absolutnie niezbędne. Maści zawierające kortyzon powinno odstawić się co najmniej 4 tygodnie przed rozpoczęciem kuracji, natomiast lekarstwa przyjmowane doustnie w postaci tabletek zawierających kortyzon powinny być przyjmowane do pierwszego badania lekarskiego podczas kuracji. Należy zabrać ze sobą szczegółowy opis leczenia sporządzony przez lekarza na wstępne badanie lekarskie, a także wszystkie używane maści i lekarstwa, ewentualnie również plan diety.

Nasz poradnik do tematu

Poradnik Morze Martwe

Źródło naturalnych sił leczniczych

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki

Mapa

Isrotel Ganim