Fantastyczny 4,4/5,0

12 ocen od naszych Klientów

Hotel numer 2 Bad Gögging Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 2 w: Bad Gögging. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji. Idealny dla osób podróżujących indywidualnie. Ta oferta jest szczególnie aktrakcyjna dla podróżujących indywidualnie. Ponad 70% osób, które dokonało rezerwacji, podróżowało indywidualnie.

Kaiser Trajan ★★★

Rozkoszuj się urlopem zdrowotnym śladami imperatora

Trzykrotnie zdrowy: woda siarkowa o wysokim stężeniu, wartościowa naturalna borowina i termalna woda mineralna – wszystko to czeka na gości w hotelu uzdrowiskowym. Indywidualna opieka i medyczne know-how zespołu lekarzy specjalistów.

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Dni termalne

od 2 noclegów, pokój jednoosobowy, dwa posiłki

Również jako ambulatoryjne leczenie profilaktyczne.

 • niepełne wyżywienie: bufet śniadaniowy z barem sokowym i kącikiem ze zdrową żywnością, wieczorami przekąski z bufetu
 • wstęp do Wellness Spa (termalny basen siarczkowy, oddział kąpielowy i sala fitness)
 • użytkowanie szlafroka
 • wi-fi
 • transfer z dworca w Neustad/Donau i z powrotem

Kod rezerwacji telefonicznej: 154P1

649 zł

Szybko w formie

3 Noce, pokój jednoosobowy, dwa posiłki

Odzyskaj formę w 4 dni! Ucieczka od codzienności i relaks w hotelu Kaiser Trajan.

 • smaczne niepełne wyżywienie (2 posiłki): bufet śniadaniowy z barek sokowym oraz kącik zdrowia, wieczorem różnorodne smakołyki z bufetu
 • 1x rzymska kąpiel siarkowa
 • 1x starobawarski okład borowinowy
 • 1x medyczny masaż Kaiser (20 min.)
 • wstęp do Wellmedic-Spa (termalny basen siarczkowy, odział kąpielowy, sala fitness)
 • użytkowanie szlafroka
 • wi-fi w całym budynku
 • transfer z /do dworca Neustadt/Donau, po uprzednim zgłoszeniu

Polecane przy następujących dolegliwościach

Układ ruchu

Kod rezerwacji telefonicznej: 154P6

1 122 zł

Polecamy: Siarka i borowina Najbardziej popularny

od 7 noclegów, pokój jednoosobowy, dwa posiłki

Lecznicza woda siarczkowa i naturalna borowina to doskonałe, relaksujące połączenie dla ciała, umysłu i duszy. Siarka jest niezbędna dla cery, włosów i paznokci, pomaga przy stresie, reumatyzmie, bólach pleców i mięśni. Mikroorganizmy i kwasy huminowe zawarte w borowinie mają wyjątkowe działanie lecznicze i odprężające. Zabiegi borowinowe oczyszczają i pielęgnują skórę, aż do samych porów.

 • częściowe wyżywienie: bufet śniadaniowy z barem sokowym oraz kącikiem ze zdrową żywnością, wieczorami różnorodne przekąski z bufetu
 • 3x rzymska kąpiel siarkowa
 • 3x bawarski okład borowinowy
 • 3x leczniczy masaż cesarski
 • wstęp do Wellness Spa (termalny basen siarczkowy, oddział kąpielowy i sala fitness)
 • użytkowanie szlafroka
 • wi-fi w całym budynku
 • transfer z dworca w Neustad/Donau i z powrotem

Polecane przy następujących dolegliwościach

Reumatyzm / stawy, Bóle kręgosłupa, Skóra / alergie, Dysk / kręgosłup, Układ ruchu

Kod rezerwacji telefonicznej: 154P2

2 652 zł

Cesarska kuracja witalna

od 14 noclegów, pokój jednoosobowy, pełne wyżywienie

Klasyczna kuracja lecynicyna z opieką kliniczną kliniczną. W celach profilaktycznych i w przypadku następujących dolegliwości: choroby reumatyczne (fibromialgia), degeneratywne schorzenia kręgosłupa i stawów, schorzenia układu ruchu, osteoporoza, rwa kulszowa, choroba Bechterewa, dolegliwości związane z układem trawienia, zakwaszenie organizmu, alergie, zapalenia przewodu pokarmowego, hormonalne zaburzenia przemiany materii, artretyzm, choroby wątroby i woreczka żółciowego, choroby oskrzeli, rozregulowanie układu krążenia, wady biostymulacji.

 • pełne wyżywienie: bufet śniadaniowy z barem sokowym i kącikiem ze zdrową żywnością, w południe dania z karty, wieczorami przekąski z bufetu, możliwa dieta
 • intensywne wstępne i końcowe badanie lekarskie
 • 1x w tygodniu badanie kontrolne przeprowadzane przez lekarzy specjalistów
 • wszystkie zabiegi, zalecone przez lekarza, np. kąpiele siarkowe w wannie, okłady z naturalnej borowiny, masaże, kąpiele ruchowe, techniki odprężające, szkoła zdrowych pleców, kąpiele z naturalną borowiną
 • wstęp do Wellness Spa (termalny basen siarczkowy, oddział kąpielowy i sala fitness)
 • użytkowanie szlafroka
 • wi-fi w całym budynku
 • transfer z dworca w Neustad/Donau i z powrotem

Polecane przy następujących dolegliwościach

Skóra / alergie, Osteoporoza / układ kostny, Dysk / kręgosłup, Układ ruchu, Reumatyzm / stawy, Bóle kręgosłupa, Przemiana materii / żołądek / jelita, Serce / naczynia krwionośne / układ krążenia

Kod rezerwacji telefonicznej: 154P4

6 709 zł

Kaiser Trajan w szczegółach

Uzdrowisko

Bad Gögging – słynny kurort leczniczy, położony pomiędzy Inglostadt i Ratyzboną.

Hotel

Hotel Kaiser Trajan Kurhotel & Klinik (dla niepalących) oferuje odprężenie w przytulnej i rodzinnej atmosferze.

Zakwaterowanie

100 pokoi z prysznicem/WC, suszarką, TV kablową, telefonem, większość z balkonem lub tarasem. Pokoje ze strefą dzienną, wygodnymi kanapami i fotelem. Pokój dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Sejf znajduje się w recepcji. PC z dostępem do internetu w lobby.

Opis dostępnych pokoi

Wyżywienie i wypoczynek

Restauracja, niepełne wyżywienie: obfity bufet śniadaniowy z barem z sokami i kącikiem zdrowia, w niedziele brunch w formie bufetu szwedzkiego. W południe menu, wieczorem kuchnia bawarska, śródziemnomorska i międzynarodowa – w formie bufetu. Potrawy według diet: F.X. Mayra, Buchingera, dania dietetyczne, dania o obniżonym poziomie cholesterolu, wegetariańskie, bezlaktozowe i bezglutenowe oraz dania diety rozdzielnej, również lekkie posiłki zdrowotne. Na życzenie asystent dietetyczny ustali dla Ciebie osobisty program diety.

Wellness i zdrowie

Wellmedic SPA (w godz. 6.30-22) – jedyny siarkowy basen termalny w Bad Gögging (31°C), zasilany wodą z ponad dwutysiącletniego, należącego do hotelu źródła siarczkowego (6 mg siarki na lotr wody). Obszar łaźni jest wybudowany w oparciu o historyczny, rzymski wzór: tekaldarium, rzymska łaźnia parowa, bawarska sauna, strefa wypoczynkowa, prysznice wrażeń, basen Kneippa oraz altanka na świeżym powietrzu. Sala fitness (w godz. 7-21). Trener personalny (za opłatą). Pomieszczenie kosmetyczne.

Kuracje, zdrowie, klinika specjalistyczna i tradycyjna medycyna chińska

Klinika specjalistyczna z dziedziny ortopedii, medycyny fizycznej i rehabilitacyjnej oraz zaburzeń przemiany materii. Wykwalifikowani specjaliści: ortopedzi, interniści, specjaliści od terapii przeciwbólowych, kardiolodzy, lekarze sportowi i lekarz uzdrowiskowy. Poza klasyczną medycyną akademicką, wykorzystuje się wiedzę z dziedziny medycyny naturalnej i tradycyjnej medycyny chińskiej (np. terapia przeciwbólowa). Zespół złożony z lekarzy specjalistów, certyfikowanych opiekunów, ergo-, psycho-, fizjoterapeutów i terapeutów sportowych.

Szeroki zakres zabiegów np. kontrole fitness i kontrole stawów, klasyczny masaż cesarski, drenaż limfatyczny, starorzymskie kąpiele siarczkowe, świeża borowina z Gögginger, akupunktura, qigong, programy żywieniowe. Szeroka paleta wykładów, gimnastyka medyczna, kursy nordic walkingu prowadzone przez certyfikowanych trenerów.

Informacje dodatkowe

Najbliższe lotniska
Munich International Airport (MUC) (ok. 88 km / 57 minut)

PRZYJAZD pociągiem: Neustad nad Dunajem (ok. 2,5 km).

TRANSFER z dworca Neustad w cenie, po wcześniejszym zameldowaniu.

INFORMACJE Opłata uzdrowiskowa: ok. 2,10 euro, płatne na miejscu. Parking: w cenie. Psy: brak możliwości.

Dobrze wiedzieć

Po trzykroć zdrowy!

Bad Gögging zapewnia swoim gościom skuteczne środki lecznicze: wodę siarczkową o wysokim stężeniu, wartościową naturalną borowinę i termalną wodę mineralną z ciepłego źródła sodowo-wodorowęglano - chorkowego. Połączenie tych trzech naturalnych środków leczniczych sprawia, że Bad Gögging jest wyjątkowym miejscem pośród niemieckich uzdrowisk. Własne tereny borowinowe umożliwiają hotelowi uzdrowiskowemu, jako jedynemu, wydobycie i wykorzystanie świeżo pozyskanej borowiny z Gögging.

Opinie klientów

Mapa

Kaiser Trajan
Rezerwuj Kontakt Udostępnij