kuracje-uzdrowiska

Kuracje i uzdrowiska

Zadbaj o swoje zdrowie już teraz

Zobacz popularne tematy pobytów kuracyjnych

Zobacz najpopularniejsze miejsca na kuracje

Wszystko co dobre dla zdrowia

Zrób coś dla swojego zdrowia. Prewencyjna czy lecznicza - kuracja zdrowotna może mieć zbawienny wpływ na Twoje ciało i samopoczucie psychiczne.

Kuracje i uzdrowiska SpaDreams są tak różnorodne, że każdy znajdzie coś dla siebie. Od wieków jednym z najczęściej stosowanych, ale i lubianych przez Pacjentów środków leczniczych jest woda. Nic w tym dziwnego – kąpiele, hydromasaże i bicze wodne charakteryzuje działanie nie tylko lecznicze, ale i relaksujące. Poza klasyczną hydroterapią nasze uzdrowiska oferują programy oparte na balneoterapii, czyli kuracji wodami mineralnymi. Z kolei kuracje wodami termalnymi nie tylko poprawią stan Twojego zdrowia, ale także dostarczą Ci niezapomnianych doznań.

Tych, którzy najchętniej spędzają urlop wygrzewając się w słońcu i kąpiąc w morzu, ucieszy informacja, że klimat morski ma duże właściwości lecznicze. Te właściwości są nawet podstawą jednej z form kuracji – talasoterapii. Zwłaszcza Morze Martwe ma wiele do zaoferowania w tej dziedzinie – jest bowiem najbogatszym w minerały tego typu zbiornikiem wodnym na świecie. Zawarte w nim składniki mieralne mają zbawienny wpływ na wiele schorzeń, a jego suchy, prawie pozbawiony alergenów klimat jest doskonały dla osób skłonnych do uczuleń.

Wykonywane w wielu naszych nadmorskich uzdrowiskach zabiegi fango, czyli okłady błotem ze składnikami mineralnymi, rozluźnią Cię i zrelaksują, wpływając jednocześnie stymulująco na Twój układ odpornościowy.

Jeśli zaś jesteś z tych, którzy lubią się ruszać na wakacjach, sprawdź naszą ofertę aktywny wypoczynek.

Szukasz pomysłu na urlop zdrowotny? W kategorii Kuracje i uzdrowiska zawsze znajdziesz coś interesującego!

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 307 35 77

Napisz do mnie: info@spadreams.pl

Wczasy zdrowotne w Europie i na świecie