Kuracje na Węgrzech

Kuracje na Węgrzech

Bogate źródła lecznicze i relaks w hotelach SPA

Zobacz najlepsze hotele kuracyjne na Węgrzech

Tradycyjny urlop zdrowotny

Węgry to państwo o ciepłym, umiarkowanym klimacie położone w Europie Środkowej. Kraj ten słynie ze źródeł termalnych i mineralnych. Gości urzekną piekne, węgierskie krajobrazy, tamtejsze zwyczaje ludowe i historyczne zabytki, a prawdziwą rozkoszą dla podniebienia będą tradycyjne węgierskie dania i napoje. Niezależnie od miejsca wypoczynku, na wszystkich czekają z otwartymi ramionami serdeczni i życzliwi gospodarze.

Węgry oferują wyjątkową atmosferę oraz duży wybór łaźni termalnych i uzdrowisk. Do najbardziej znanych uzdrowisk należą Bad Heviz i Bük. Ponad 1300 źródeł termalnych, które oprócz przyjemnej temperatury wody mają również działanie lecznicze. Miejscem, które trzeba odwiedzić jest niewątpliwie miejscowość Heviz, położona nad jeziorem o tej samej nazwie. Jest to największe naturalne jezioro termalne w Europie! W odległości 10 km znajduje się druga, największa atrakcja Wegier – jezioro Balaton. 

Pobyt w węgierskich uzdrowiskach to niepowtarzalna okazja do pozbycia sie wszelkich dolegliwości związanych z problamemi układu mięśniowo-szkieletowego, reumatyzmem, artretyzmem, układem oddechowym. 

W ofertach naszych węgierskich hoteli znajdziesz programy oferujące zabiegi lecznicze, Beauty i SPA, kuracje ajurwedyjskie, antystresowe, kuracje postne, a przede wszystkim szeroką gamę kuracji termalnych.

Zrób sobie i swojemu ciału mały prezent i udaj się na zasłużony odpoczynek oraz kurację zdrowotną do jednego z naszych hoteli a Węgrzech. Wykwalifikowany personel zadba o wszystkie Twoje potrzeby i sprawi, że poczujesz się jak nowo narodzony.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj swój pobyt na Węgrzech!

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl