wczasy-zdrowotne

Wczasy zdrowotne

Połącz przyjemne z pożytecznym

Zobacz najlepsze miejsca na wczasy zdrowotne

Tradycyjna kuracja

Współczesny tryb życia często nie pozwala nam właściwie zadbać o zdrowie. Zaaferowani codziennymi obowiązkami nie mamy czasu ani sił, by uprawiać sport lub odpowiednio się odżywiać. Nierzadko jedyny czas, gdy możemy pomyśleć tylko o sobie, to urlop.

Dlaczego więc nie połączyć przyjemnego z pożytecznym i skorzystać z naszej oferty Wczasów zdrowotnych? Dzięki nim nie tylko odpoczniesz, ale i nabierzesz nowych sił.

Na czym dokładnie polegają wczasy zdrowotne? To po prostu urlop w jednym z naszych pięknie położonych uzdrowisk, w trakcie którego masz dostęp do różnorodnych zabiegów medycznych.

Na naszej stronie znajdziesz klasyczne wczasy zdrowotne w sanatoriach w Polsce i zagranicą. Do wyboru są m.in. nasze polskie uzdrowiska nad morzem, np. w Kołobrzegu czy Ustroniu Morskim, jak i najbardziej znane kurorty europejskie. Co powiesz na kompleksową kurację w czeskich Karlowych Warach albo wczasy termalne w czeskich Piesztanach? Ze swoich kurortów słyną również Węgry. Przykładowo, w miejscowości Heviz, w której znajduje się największe jezioro termalne w Europie, można leczyć m.in choroby układu ruchu i ginekologiczne. Wiele hoteli oferuje wczasy zdrowotne ukierunkowane na konkretne schorzenie, np. reumatyzm czy bóle kręgosłupa (wystarczy wybrać odpowiednie kryterium w naszej wyszukiwarce).

W wielu hotelach program zabiegów jest szerszy, a jednym z jego najważniejszych celów jest relaks i odprężenie. Rezerwując wczasy zdrowotne możesz np. wybrać określoną liczbę masaży lub zapisać się na jeden z licznych kursów o tematyce zdrowotnej.

Zadbaj o swoje zdrowie i odpocznij na urlopie. Z ofertą SpaDreams Wczasy zdrowotne jest to możliwe!

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 307 35 77

Napisz do mnie: info@spadreams.pl

Nasze najlepsze oferty wczasów zdrowotnych