10 zalet SpaDreams

Nasza obietnica

10 powodów, aby zarezerwować urlop ze SpaDreams

La selección más grande

Duży wybór

Z ponad 3500 programami w 50 krajach, ofrerujemy największy wybór różnorodnych pobytów SPA i wellness oraz urlopów zdrowotnych. Jeśli chcesz zrobić coś dla siebie, swojego zdrowia i dobrego samopoczucia, SpaDreams to doskonały wybór.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarancja najlepszej ceny

Wypoczynek, ruch i odżywianie są głównymi czynnikami szczęśliwego i zdrowego życia do późnej starości. Przygotowanie podróży najwyżej jakości zgodnie z tym założeniem jest mottem przewodnim SpaDreams. Gwarantujemy nie tylko wyśmienity stosunek jakości do ceny, ale również cenę najniższą.

99% de satisfacción del cliente

99% zadowolonych klientów

Jesteśmy wyjątkowo dumni z oceny Klientów. 99% naszych Klientów stwierdziło, że są zadowoleni z naszych usług oraz że poleciliby nas swoim przyjaciołom i znajomym. Zaufanie to jest dla nas zaszczytem i motywacją, by świadczyć jeszcze więcej usług wysokiej jakości. Dążymy do tego, by w przyszłości jeszcze lepiej spełniać oczekiwania naszych Klientów.

40 años de experiencia

40 lat doświadczenia

Od 40 lat jesteśmy wiodącym organizatorem urlopów zdrowotnych i pobytów SPA. Dzięki bogatemu doświadczeniu i długoletniej współpracy z naszymi partnerami, wiemy co jest najważniejsze podczas urlopu.

Somos expertos

Jesteśmy ekspertami

Nasi wykwalifikowani pracownicy z Biura Obsługi Klienta SpaDream z przyjemnością przygotują Twój indywidualny program wycieczki. Dodatkowo nasi eksperci dysponują dużą wiedzą w dziedzinie zdrowia i SPA, dzięki częstym kursom i szkoleniom nie tylko w naszej firmie, ale również w naszych hotelach.

Servicio individualizado

Indywidualna obsługa klienta

Każdy jest inny, ma inne upodobania i potrzeby. Jako specjaliści w obsłudze klienta zorganizujemy pobyt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i indywidualnych życzeń.

Najwyższa jakość

Najlepsza jakość

Nasze hotele wybierane są bardzo starannie, zgodnie z surowymi kryteriami jakości, aby zaoferować Tobie to co najlepsze!

Siempre a su disposición

Zawsze dla Ciebie

Masz pytania odnośnie oferty bądź rezerwacji? Nasi doradcy służą Ci profesjonalną radą i pomocą!

Seguridad

Bepieczeństwo

Posiadamy certyfikat TÜV Rheinland i miano Trusted Shop, gdyż Twoje bezpieczeństwo i pewność transakcji są dla nas najważniejsze. Poza tym, nasza strona internetowa jest szyfrowana za pomocą protokołu SSL, dzieki czemu Twoje dane są zawsze chronione.

Innovación

Innowacyjność

Zawsze podążamy zgodnie z najnowszymi trendami, aby móc dopasować ofertę do indywidualnych życzeń naszych klientów. Nie bez powodu w roku 2014 zostalismy wybrani "Najbardziej innowacyjnym biurem podróży" zajmującym się organizowaniem wycieczek zdrowotnych.

Zarezerwuj podróż swoich marzeń!