Znakomity 4,7/5,0

147 ocen od naszych Klientów

Hotel numer 3 Ajurweda Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 3 w temacie: Ajurweda. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji. Hotel numer 1 Indie Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 1 w: Indie. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji.

Nikki's Nest

Rodzinny resort ajurwedyjski bezpośrednio nad Oceanem Indyjskim

Położony w niedalekiej odległości od plaży Kovalam rodzinny resort z Herbal Beauty Clinic oferujący klasyczne kuracje ajurwedyjskie w tradycyjnym otoczeniu.

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Klasyczna kuracja ajurwedyjska

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie

Specjalności ajurwedy to: Panchakarma (oczyszczanie) (od 2 tygodni) lub odmładzanie (Rejuvenation)

Doskonała w przypadku schorzeń serca, oczu, skóry, cukrzycy, schorzeniach drów addechowych, nerek, dróg moczowych, układu nerwowego i układu ruchu. Również zalecane w przypadku stanu zestresowania, bezsenności, w ogólnych stanach osłabienia, problemach z trawieniem, w przypadkach podwyższonego ciśnienia tętniczego krwi oraz alergiach.

Przeciwskazania: ostre zapalenia, nowotwory złośliwe, infekcje, gruźlica.

W przypadku opcji pobytu Ayuverda Panchkarma zaleca się pobyt 3- lub lepiej 4-tygodniowy.

  • pełne wyżywienie zgodnie z zasadami ajurwedy (3 posiłki wegetariańskie dziennie)
  • pierwsza konsultacja oraz wszystkie pozostałe konsultacje i badanie końcowe u lekarza ajurwedyjskiego, ustalenie typu Dosha
  • ustalenie indywidualnego planu leczenia zgodnie z kondycją i stanem zdrowia
  • zabiegi ajurwedyjskie (dziennie ok. 2 godz. zabiegów), np. masaż całego ciała z olejkiem ziołowym połączony z masażem głowy, częściowo zsynchronizowanym, inhalacje, Panchkarma (ajurwedyjskie oczyszczanie organizmu za pomocą specjalnych soków na bazie ziół), zabieg polewania czoła olejkiem
  • ayuverdyjskie lekarstwa i środki lecznicze w ramach kuracji ajurwedyjskiej
  • ajurwedyjskie herbatki i (ciepła) woda
  • joga i medytacja
  • transport z lotniska Trivandrum i z powrotem

Polecane przy następujących dolegliwościach

Stres / zmęczenie, Układ oddechowy / astma, Skóra / alergie, Atopowe zapalenie skóry / łuszczyca, Otyłość / nadwaga, Cukrzyca, Przemiana materii / żołądek / jelita, Serce / naczynia krwionośne / układ krążenia, Podwyższone ciśnienie

Następujące usługi dodatkowe są już w cenie

ciesz się 14 dniami w cenie 12 dni (14=12)

ciesz się 14 dniami w cenie 13 dni (14=13)

-121 zł Preisvorteil za pokój, jednorazowo

25% super zniżki

1x ayurved. Face and foot treatment/week

Kod rezerwacji telefonicznej: 722P1

2 444 zł

1 833 zł

Nikki's Nest w szczegółach

Resort ajurwedyjski

Nikki's Nest leży w południowo zachodnich Indiach, ok. 30 min od lotniska Trivandrum, w pobliżu plaży Kovalam (ok. 9 km). Idylliczny resort położony bezpośrednio nad Oceanem Indyjskim, na jednym z pagórków z bajecznym widokiem na malownicze wybrzeże pozostające cały czas w okresie wegetacji. Tropikalny ogród z okazałymi orchideami otacza park i tworzy atmosferę prywatności. Na terenie Nikki's Nest, nieco poniżej resortu, znajduje się mała hinduistyczna świątynia.

Zakwaterowanie

47 jednostek mieszkalnych w stylu Kerali, z prysznicem/ WC, telefonem, tarasem, część z widokiem na morze i/lub klimatyzacją. 14 dwu-i jednoosobowych domków Cottages, 22 częściowo wolno stojących domków Chalet, 8 przestronnych pokojów Komfort w 2 budynkach głównych (w pobliżu restauracji i Centrum Ajurwedyjskiego), jak również 2 tradycyjne domki drewniane (Kerala House) z pobliżu morza i była posesja właściciela The Nest (z dwiema łazienkami) w pobliżu basenu. Domki Cottage przeważająco położone tarasowo, nad zatoką. Na życzenie dostępne są także pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Opis dostępnych pokoi

Wyżywienie i wypoczynek

2 restauracje Ibiskus i Orchid serwujące dania kuchni wegetariańśkiej i indyjskiej. Goście korzystający z dobrodziejstw ajurwedy otrzymują posiłki w formie bufetu zgodnie z typem Dosha. Bezlaktozowe i bezglutenowe dania dostępne są na życzenie. Dla osób, które przyjechały same, przewidziany jest wspólny stół.

Czas wolny

Basen, bezpośredni dostęp do plaży, hala do jogi, kącik z dostępem do internetu, a podczas sezonu wysokiego na życzenie imprezy kulturalne i taneczne. Dostępny jest także salon piękności i fryzjer.

Ajurweda i beauty

Centrum Ajurwedyjskie i Herbal Beauty Clinic posiadają ok. 19 pokoi zabiegowych. Wykwalifikowany zespół lekarzy i terapeutów, nagrodzony w 2003 r. przez rząd Kareli nagrodą „Green Leaf Award“, przeprowadza autentyczne kuracje ajurwedyjskie. Szczególny nacisk kładzie się nie tylko na zabiegi, lecz także na tradycyjny wystrój otoczenia. Podczas zabiegów rodziców opieka nad dziećmi, na życzenie i po uprzednim zgłoszeniu. Niektóre chatki i kwatery znajdują się bezpośrednio w pobliżu Centrum.

Joga i medytacja są codzienną częścią kuracji, za dodatkową opłatą możliwe jest wykupienie dodatkowych godzin.

Hotel oferuje wycieczki.

Informacje dodatkowe

Najbliższe lotniska
Trivandrum International Airport (TRV): (ok. 19 km / 37 minut)

TRANSFER (w obie strony): lotnisko TRV, wliczone w cenę (w przypadku terapii ayuverdyjskiej)

Uwaga:
Doroczny Festiwal Świątyń odbędzie się w terminie 13.01.-22.01.18. W tym czasie oferujemy 25% rabatu. Należy się liczyć z pewnymi niedogodnościami np. hałasem. Zmiana terminów na ostatnią chwilę jest możliwa.

Uwaga: lato 2018
W terminie 25.06.-15.07.2018 hotel pozostanie zamknięty ze względu na prace remontowe.

Dobrze wiedzieć

"Best Ayurveda Resort"
Zwycięzca
FIT Health & Wellness Awards 2014

Hotel wyróżniony za wyjątkowe wyposażenie i jakość usług, a także oferty zdrowotne i wieloletnie doświadczenie, profesjonalną obsługę i innowacyjne pomysły.

Uwaga: podczas corocznego święta świątyni w dniach 23.01.-01.02. 2017 należy się liczyć z hałasem, muzyką na żywo od rana do wieczora.

Przygoda w dżungli

Po kuracji spędź kilka dni w bajecznej atmosferze lasów deszczowych w Duke's Forrest Lodge (oddalone o ok. 62 km). Możliwa jest także kontynuacja kuracji. Cena za każdy nocleg z pełnym wyżywieniem w pokoju 2-os. od 50 euro od osoby (H 720/D12V). Transfer w cenie.

Opinie klientów

zobacz wszystkie opinie

Mapa

Nikki's Nest
Rezerwuj Kontakt Udostępnij