Hotel numer 1 Thrissur Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 1 w: Thrissur. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji. Idealny dla osób podróżujących indywidualnie. Ta oferta jest szczególnie aktrakcyjna dla podróżujących indywidualnie. Ponad 70% osób, które dokonało rezerwacji, podróżowało indywidualnie.

Niramayam Heritage Ayurveda Hospital

Autentyczna Ajurweda oraz atrakcje turystyczne

Rodzinny, resort z tradycjami wzniesiony w prostym, regionalnym stylu.

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Przedłużenie pobytu bez kuracji

od 1 noclegu, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie

Zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem

Kod rezerwacji telefonicznej: 73NP2

245 zł

184 zł

Klasyczna kuracja ajurwedyjska

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie

Wskazania do leczenia:
zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa, bóle pleców, reumatyzm, paraliż, migrena, zapalenie zatok, schorzenia skóry, cukrzyca, nadciśnienie, dolegliwości wątroby oraz kontuzje sportowe.

Istota leczenia może zostać ustalona z lekarzem Ajurwedy podczas badania wstępnego.

 • redukcja wagi od 13 noclegów
 • detoks od 13 noclegów
 • Beauty od 7 noclegów
 • Anti-Stress od 7 noclegów

Ponadto, również ostre dolegliwości mogą zostać poddane naszym zabiegom. Istota leczenia może zostać ustalona z lekarzem Ajurwedy podczas badania wstępnego:

 • migrena
 • reumatyzm
 • zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa
 • łuszczycowe zapalenie skóry
 • chroniczne zapalenie zatok przynosowych

Zalecana długość pobytu wynosi co najmniej 13 noclegów, dłuższy pobyt rekomendowany.

 • od 7 noclegów
 • pełne wyżywienie ajurwedyjskie (wegetariańskie)
 • badanie wstępne z wprowadzeniem do Ajurwedy oraz adanie wstępne z wprowadzeniem do Ajurwedy oraz rozpoznaniem Doszy, badania kontrolne podczas pobytu
 • codziennie ok. 1-2 godziny zabiegów ajurwedyjskich według zaleceń lekarza, takie jak masaż Abhyangha, masaże z olejkami, masaż czoła gorącym strumieniem oleju Shirodhara, masaż z użyciem ziołowo-ryżowych woreczków, zanurzanych w gorącym oleju Pinda Svedana, maseczki ziołowe, terapie oczyszczające
 • ajurwedyjskie lekarstwa ziołowe podczas kuracji
 • joga wieczorem oraz rano
 • wykład wprowadzający do nauk Ajurwedy
 • pokaz przygotowywania dań kuchni ajurwedyjskiej
 • 1x półdniowa wycieczka do zabytków w najbliższej okolicy, np. warsztaty garncarstwa, haftowania lub na plażę Snehatheeram.
 • WiFi

Polecane przy następujących dolegliwościach

Stres / zmęczenie, Skóra / alergie, Choroby kobiece / urologia, Podwyższone ciśnienie, Migrena, Reumatyzm / stawy, Bóle kręgosłupa, Otyłość / nadwaga, Cukrzyca

Następujące usługi dodatkowe są już w cenie

388 zł Preisvorteil za pokój, jednorazowo

46 zł Preisvorteil za osobę, na dobę

3% zniżki na długi pobyt

Kod rezerwacji telefonicznej: 73NP1

3 196 zł

2 397 zł

Niramayam Heritage Ayurveda Hospital w szczegółach

Miejscowość

☀ Thrissur oraz okolice znane są jako centrum kultury, w którym znajdują się liczne cuda architektury, takie jak zachwycające dbałością o szczegóły, historycznie istotne świątynie.
Wspaniała świątynia Peruvanam Mahadeva Tempel jest oddalona zaledwie 5 minut drogi pieszo od Niramayam Heritage Ayurveda Hospital oraz od cieszącej się popularnością wśród turystów świątyni Thayamkulangara Subramanya Swamy, nazywanej również "Kerala Palani".
Świątynie Cherpu Bhagavathy oraz Urakam Bhagavathy są kolejnymi zadziwiającymi swym pięknem zabytkami w okolicy resortu, które przyciągają miliony wiernych z całego kraju. Świątynia Thiruvallakavu Dharmashastha, religijne centrum nauki oraz wiedzy, oddalona jest zaledwie kilometr od resortu Niramayam.

Resort Ajurwedy

Niramayam Heritage Ayurveda Hospital położony jest pośród palm, licznych stawów, historycznych świątyń oraz zielonych pól ryżowych. Architektura budynków resortu, znajdujących się w przepięknych ogrodach z malowniczymi stawami, łączy w sobie elementy tradycyjnego stylu budownictwa ze stylem kolonialnym.
Ayurveda Hospital jednoczy długoletnią tradycję, kulturę, kompetencje oraz zdrowe praktyki ajurwedyjskie w zgodzie z naturą w celu uzyskania jak najlepszych rezultatów kuracji zdrowotnych. Sposób wykonywania zabiegów w dużym stopniu opiera się na treściach zawartych w starych tekstach Ashtangi Ajurwedy.

Zakwaterowanie

10 przestronnych pokoi Heritage z wysokim stropem znajduje się na parterze oraz na pierwszym piętrze, niektóre z nich są z balkonem. Wyposażenie pokoju obejmuje również wentylator wbudowany w strop oraz łazienkę z prysznicem oraz toaletą. W pokojach znajdują się także telewizor plazmowy z telewizją kablową, sejf, biurko oraz kącik do siedzenia.
Wszystkie pokoje posiadają nazwy pochodzące od ziół wykorzystywanych w medycynie ajurwedyjskiej. 4 z nich znajdują się na górnym piętrze, zaś 6 pozostałych na parterze. Skrytki oraz WiFi dostępne na recepcji. Biblioteczka oraz pomieszczenie przeznaczone dla jogi. Pokoje jednoosobowe są pokojami dwuosobowymi do samodzielnego użytku.

Opis dostępnych pokoi

Wyżywienie

W restauracji Sattvika, serwującej dania kuchni ajurwedyjskiej, rankiem, po południu oraz wieczorem można skosztować dopasowanych do doszy wegetariańkich potraw. Dania podawane są w formie menu według zaleceń lekarza.

Centrum Ajurwedy

Centrum Ajurwedy prowadzone jest przez Dr. K.M.P. Chakyar (MD Ayurveda), który jest również dyrektorem P.N.N.M. Ayurveda Medical College. Do zespołu należy również 3 innych lekarzy oraz 15 terapeutów.
W centrum Ajurwedy znajdują się 3 pokoje zabiegowe, w których przeprowadzane są autentyczne zabiegi ajurwedyjskie oraz łaźnie parowe według starych metod Ajurwedy.
Jako uzupełnienie terapii proponujemy jogę w pomieszczeniu jogi "Nirvana".

Czas wolny

Wycieczki oprowadzające po znajdujących się w pobliżu kompleksach świątyń oraz wyprawy do Thrissur mogą zostać zorganizowane przez resort za dodatkową opłatą. Najbliższa plaża jest oddalona o ok. 20 km. Istnieje możliwość zorganizowanego transferu na plażę za opłatą.

Informacje dodatkowe

Najbliższe lotniska
Cochin International Airport (COK): (ok. 50 km / 79 minut)

PRZYJAZD Samolot Cochin (COK).

TRANSFER (ok. 45 km): F IT73NT1 € 74 za samochód (1-2 osoby, w tę i z powrotem), w przypadku kuracji ajurwedyjskiej od 21 noclegów transfer wliczony w cenę.

INFORMACJE Zalecana znajomość języka angielskiego.

Nasz poradnik do tematu

Poradnik Ajurweda

Podróż do własnego wnętrza

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki

Mapa

Niramayam Heritage Ayurveda Hospital
Rezerwuj Kontakt Udostępnij