-25%

Niramayam Heritage Ayurveda Hospital

Autentyczna Ajurweda oraz atrakcje turystyczne

Rodzinny, resort z tradycjami wzniesiony w prostym, regionalnym stylu.

Niramayam Heritage Ayurveda Hospital w szczegółach

Miejscowość

☀ Thrissur oraz okolice znane są jako centrum kultury, w którym znajdują się liczne cuda architektury, takie jak zachwycające dbałością o szczegóły, historycznie istotne świątynie.
Wspaniała świątynia Peruvanam Mahadeva Tempel jest oddalona zaledwie 5 minut drogi pieszo od Niramayam Heritage Ayurveda Hospital oraz od cieszącej się popularnością wśród turystów świątyni Thayamkulangara Subramanya Swamy, nazywanej również "Kerala Palani".
Świątynie Cherpu Bhagavathy oraz Urakam Bhagavathy są kolejnymi zadziwiającymi swym pięknem zabytkami w okolicy resortu, które przyciągają miliony wiernych z całego kraju. Świątynia Thiruvallakavu Dharmashastha, religijne centrum nauki oraz wiedzy, oddalona jest zaledwie kilometr od resortu Niramayam.

Resort Ajurwedy

Niramayam Heritage Ayurveda Hospital położony jest pośród palm, licznych stawów, historycznych świątyń oraz zielonych pól ryżowych. Architektura budynków resortu, znajdujących się w przepięknych ogrodach z malowniczymi stawami, łączy w sobie elementy tradycyjnego stylu budownictwa ze stylem kolonialnym.
Ayurveda Hospital jednoczy długoletnią tradycję, kulturę, kompetencje oraz zdrowe praktyki ajurwedyjskie w zgodzie z naturą w celu uzyskania jak najlepszych rezultatów kuracji zdrowotnych. Sposób wykonywania zabiegów w dużym stopniu opiera się na treściach zawartych w starych tekstach Ashtangi Ajurwedy.

Zakwaterowanie

10 przestronnych pokoi Heritage z wysokim stropem znajduje się na parterze oraz na pierwszym piętrze, niektóre z nich są z balkonem. Wyposażenie pokoju obejmuje również wentylator wbudowany w strop oraz łazienkę z prysznicem oraz toaletą. W pokojach znajdują się także telewizor plazmowy z telewizją kablową, sejf, biurko oraz kącik do siedzenia.
Wszystkie pokoje posiadają nazwy pochodzące od ziół wykorzystywanych w medycynie ajurwedyjskiej. 4 z nich znajdują się na górnym piętrze, zaś 6 pozostałych na parterze. Skrytki oraz WiFi dostępne na recepcji. Biblioteczka oraz pomieszczenie przeznaczone dla jogi. Pokoje jednoosobowe są pokojami dwuosobowymi do samodzielnego użytku.

Opis dostępnych pokoi

Wyżywienie

W restauracji Sattvika, serwującej dania kuchni ajurwedyjskiej, rankiem, po południu oraz wieczorem można skosztować dopasowanych do doszy wegetariańkich potraw. Dania podawane są w formie menu według zaleceń lekarza.

Centrum Ajurwedy

Centrum Ajurwedy prowadzone jest przez Dr. K.M.P. Chakyar (MD Ayurveda), który jest również dyrektorem P.N.N.M. Ayurveda Medical College. Do zespołu należy również 3 innych lekarzy oraz 15 terapeutów.
W centrum Ajurwedy znajdują się 3 pokoje zabiegowe, w których przeprowadzane są autentyczne zabiegi ajurwedyjskie oraz łaźnie parowe według starych metod Ajurwedy.
Jako uzupełnienie terapii proponujemy jogę w pomieszczeniu jogi "Nirvana".

Czas wolny

Wycieczki oprowadzające po znajdujących się w pobliżu kompleksach świątyń oraz wyprawy do Thrissur mogą zostać zorganizowane przez resort za dodatkową opłatą. Najbliższa plaża jest oddalona o ok. 20 km. Istnieje możliwość zorganizowanego transferu na plażę za opłatą.

Informacje dodatkowe

Najbliższe lotniska
Cochin International Airport, Kochi (COK) : (ok. 50 km / 79 minut)

PRZYJAZD Samolot Cochin (COK).

TRANSFER (ok. 45 km): F IT73NT1 € 74 za samochód (1-2 osoby, w tę i z powrotem), w przypadku kuracji ajurwedyjskiej od 21 noclegów transfer wliczony w cenę.

INFORMACJE Zalecana znajomość języka angielskiego.

Mapa

Niramayam Heritage Ayurveda Hospital
Rezerwuj Kontakt Udostępnij