detoks-oczyszczanie

Detoks

Odzyskaj dobre samopoczucie i oczyść swój organizm

Zobacz najlepsze miejsca na urlop z detoksem

Detoks - najlepszy sposób na oczyszczenie organizmu

Detoks, czyli oczyszczanie organizmu z toksyn, to niezwykle efektywny sposób na przywrócenie dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego. W naszych hotelach znajdziesz wiele różnych rodzajów pakietów Detoks, zarówno tradycyjnych, opartych na konwencjonalnych terapiach postnych, jak i korzystających ze zdobyczy dalekowschodniej medycyny alternatywnej.

Duże efekty może dać na przykład kuracja pitna (krenoterapia), która polega na piciu wód leczniczych w ilościach zapisanych przez lekarza. Taka kuracja ma zbawienny wpływ na nerki oraz układ pokarmowy, działa również pozytywnie na jelita. Ważne jest tutaj przestrzeganie odpowiedniego reżimu pitnego, a także odpowiednia temperatura podawanej wody.

Innym rodzajem kuracji Detoks jest post, podczas którego kuracjuszowi podawane są posiłki dietetyczne oraz ziołowe herbaty i wody mineralne. Takie kuracje są przeprowadzane pod kontrolą lekarza lub dietetyka i wspomagane licznymi zabiegami, np. masażami, okładami itd.

W ofercie naszych hoteli znajdziesz również kuracje zasadowe, których celem jest zmniejszenie zakwaszenia organizmu. Podczas takiej kuracji Detoks nauczysz się, jak odpowiednio się odżywiać, zostanie dla Ciebie skomponowana specjalna dieta i skorzystasz z kąpieli zasadowych. 

Oczyszczanie organizmu jest też nieodłączną częścią kuracji ajurwedyjskich, w których odpowiednia dieta zostaje wsparta rozlicznymi zabiegami, m.in. masażami leczniczymi.

Przestrzeganie zasad wybranej przez Ciebie diety oraz zaleceń lekarza, połączone z oferowanymi przez nasze hotele zajęciami sportowymi (np. jogą lub wędrówkami górskimi), może przynieść wspaniałe efekty!

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 307 35 77

Napisz do mnie: info@spadreams.pl

Nie wiesz, na który hotel się zdecydować? Sprawdź nasze rekomendacje!