Parkhotel Matrei ★★★★

Oaza dobrego samopoczucia w sercu doliny Wipptal

Parkhotel Matrei w szczegółach

☀ Miejsce na Twój tegoroczny urlop zdrowotny w tyrolskiej dolinie Wipptal z 5 idyllicznymi mniejszymi dolinami, położonymi pomiędzy Innsbruckiem a Brennerpas, co sprawia, że dojazd do miejscowości jest wyjątkowo łatwy. Do odwiedzenia okolicy wabią fascynujące górskie krajobrazy oraz dziewicza natura. Wędrówki są przeprowadzane przez certyfikowanych przewidnków, którzy poprowadzą Cię po najlepiej oznaczonych trasach, oferujących najpiękniejsze widoki. Tutaj czeka na Ciebie tyrolska gościnność, góralskie życie z kuchnią pełną smaku, tyrolska muzyka oraz tradycyjne regionalne festiwale.

Hotel

W sercu tyrolskiej doliny Wipptal, w samym centrum Matrei am Brenner, leży ośrodek Parkhotel Matrei, w którym w przekonujący sposób połączone zostały tradycja oraz nowoczesność. Ścieżki do spacerów pośród dzikiej przyrody (3,5 ha), możliwość zobaczenia danieli oraz muflonów.

Zakwaterowanie

44 pokoje, przytulnie urządzone, krótko po renowacji (ok. 16-28 m2) z wygodnymi materacami. Nowoczesne łazienki z wanną lub prysznicem oraz WC, suszarką, telewizją satelitarną i radio, telefonem, sejfami w pokojach, biurkiem i kącikiem do siedzenia, częściowo z balkonem.

Lista dostępnych pokoi

Gastronomia i rozrywka

Kreatywność wychodzi naprzeciw lokalnym tyrolskim potrawom w restauracji a la carte „Ennerberg”. Bufet śniadaniowy oraz 3 lub 4- daniowe menu wieczorem.
Drewniane izby oraz zadaszony taras z miejscem na grillowanie. Cafe Bar „ma3”. Bar sportowy Sky. Pokój zabaw dla dzieci.

Wellness i spa

Matreyum (250 m2, codziennie otwarte w godz. 15-22, sauna w lecie na zapytanie) z kabiną na podczerwień, sauną fińską, łaźnią parową, grotą z zimną wodą, strefą świeżego powietrza oraz pokojem spokoju. Solarium za dodatkową opłatą, bogata oferta masaży. Jezioro do kąpieli z dużą łąką do opalania i odpoczynku, sprzęt do kuracji Kneippa znajdujący się na obszernym terenie, urządzony według zasad Feng Shui.

Czas wolny

Trasy do wędrówek oraz wspinaczek leżące pomiędzy alepjskimi pasmami Stubaier oraz Zillertaler, trasy rowerowe, a zim trasy narciarskie.

Informacje dodatkowe

Najbliższe lotniska
Innsbruck Airport (INN) : (ok. 26 km / 21 minut)

PRZYJAZD Dworzec kolejowy: Matrei am Brenner, ceny biletów na zapytanie, hotel jest oddalony od stacji o ok. 100 m. Lotnisko: Innsbruck (INN).

INFORMACJE
Opłata uzdrowiskowa: ok. 1,50 Euro za dzień, płatne na miejscu.
Miejsce parkingowe: w cenie.
Zniżki dla dzieci: na zapytanie.
Zwierzęta domowe: na zapytanie.

Mapa

Parkhotel Matrei
Rezerwuj Kontakt Udostępnij