Dieta po francusku

Dieta po francusku

Schudnij bez efektu jo-jo

Frankfurt, 13 sierpnia 2014 r. Ten problem jest znany od dawna: w stresie dnia codziennego często zapominamy o zdrowym i zrównoważonym odżywianiu. Efektem tego są niestety nadmierne kilogramy. Dr Dukan przekonuje jednak, że zdrowy tryb życia i utrata wagi wcale nie muszą wiązać się z dużymi wyrzeczeniami; wręcz przeciwnie: posiłki mogą być smaczne i zróżnicowane. Metoda Dukana cieszy się ogromną popularnością wśród gwiazd Hollywoodu i pomogła samej księżnej Katarzynie osiągnąć idealną sylwetkę.

„Szczupła jak wieża Eiffla, ale nie taka żylasta...”

...tak – według dra Pierre’a Dukana – będzie wyglądać każda kobieta, która zastosuje jego dietę. Sukces tej metody tkwi w wyżywieniu bogatym w białko oraz maksymalnym ograniczeniu spożywania tłuszczy i węglowodanów. Spokojne przystosowanie się organizmu do nowego stylu odżywiania umożliwia 4-stopniowy program, który, połączony z przynajmniej niewielkim wysiłkiem fizycznym, prowadzi do osiągnięcia idealnej figury. Tym, co czyni dietę Dukana atrakcyjną, jest różnorodność dozwolonych posiłków, a jednocześnie brak ograniczeń odnośnie ilości. Proste reguły, a także dość krótki czas przygotowywania jedzenia sprawiają, że dietę tę łatwo stosować i uczynić z niej stały element dnia codziennego.

Dukan i talasoterapia

Osobom, które w ten prosty i relaksujący sposób chcą zrzucić zbędne kilogramy, polecany jest urlop w tunezyjskim hotel The Residence Tunis***** S. Uzdrowiskowy lekarz przygotuje zindywidualizowany plan odżywiania, a pięć hotelowych restauracji zadba o to,  by odchudzanie według Dukana stało się dla Państwa prawdziwą kulinarną przyjemnością.

Dodatkowych doznań dostarczą pobliskie piękne ogrody oraz nowoczesna strefa SPA z własnym centrum talasoterapii. Osiągnij idealną figurę w bajkowym otoczeniu! (www.spadreams.pl/residence-tunis)

Więcej ofert zdrowego odchudzania znajdą Państwo na stronie www.spadreams.pl.

PDF >>