Jesienna promocja

Jesienna promocja: organizator wczasów spa i kuracji obniża ceny

Wszystkie oferty na stronie SpaDreams dostępne z rabatem 5%

Frankfurt, 12 listopada 2014 r. Specjalizujący się we wczasach spa i zdrowotnych tour operator SpaDreams rozpoczyna promocję na późną jesień. Od 12 listopada wszystkie oferty na stronie www.spadreams.pl zostają objęte zniżką 5%.

W niższej cenie można rezerwować pobyty w hotelach spa, tradycyjne kuracje w uzdrowiskach, a także wczasy objazdowe połączone z pakietami wellness. Rabat obejmuje również kuracje klimatyczne na łuszczycę i inne choroby skóry nad Morzem Martwym, oferowane przez współpracującą ze SpaDreams klinikę Niemieckiego Centrum Medycznego w Ein Bokek. Promocja dotyczy również części dodatkowych usług SpaDreams, np. transferu z lotniska do niektórych hoteli.

Oferta SpaDreams wychodzi naprzeciw potrzebom osób, dla których ważny jest zdrowy tryb życia, lecz które niekoniecznie mają na co dzień czas, by o siebie prawidłowo zadbać, i chciałyby poświęcić temu urlop.

Specjalistycznymi programami SpaDreams mogą zainteresować się osoby pragnące połączyć wczasy ze sportem, chcące zrzucić zbędne kilogramy, przemęczone i odczuwające pierwsze symptomy wypalenia zawodowego. SpaDreams daje także możliwość urlopu z kuracją na określone schorzenia, np. nadciśnienie, astmę czy dolegliwości układu ruchu. Dużą popularnością cieszą się przede wszystkim izraelskie i jordańskie uzdrowiska nad Morzem Martwym, resorty spa w Polsce oraz ośrodki ajurwedyjskie w Indiach i na Sri Lance.

Akcja jesienna SpaDreams potrwa do końca listopada, jednak tour operator nie wyklucza przedłużenia promocji do końca grudnia.

PDF >>