Majowe obniżki

Poznaj nowy trend ze SpaDreams - joga detoks

Pozbądź się zbędnego balastu i zacznij lato w pełni formy

Frankfurt, 22 kwietnia 2015. Przesilenie wiosenne u wielu skutkuje zmęczeniem, obniżoną koncentracją i brakiem motywacji do działania. Do spadku formy w tym okresie przyczyniają się również złe nawyki żywieniowe oraz stres związany z codziennymi obowiązkami. Cudownym sposobem na przywrócenie organizmowi sił witalnych jest detoks. Właściwe zastosowanie tej metody regeneracji skutkuje odzyskaniem energii i chęci do działania. Detoks w połączeniu z jogą prowadzi do lepszego samopoczucia, przyczynia się do zwalczenia nadmiernego stresu i wspomaga zachowanie lepszej postawy ciała. Kombinacja ta pozwala również na uwolnienie ciała, umysłu i duszy od zbędnego balastu, uspokojenie się oraz odzyskanie wewnętrznej równowagi.

Hotel Absolute Sanctuary – tajski Premier Detox & Yoga Resort na Koh Samui – to prawdziwe Eldorado jogi. Joga jest tutaj nie tylko praktykowana, lecz traktowana jako sposób na życie. Odpowiednie połączenie jogi z detoksem sprawia, że zarówno organizm, jak i umysł, zostają długotrwale oczyszczony z toksyn. Siedem dni „Detoks i Joga“ wraz z jednym z pięciodniowych programów detoksykujących oraz pełne wyżywienie są dostępne na SpaDreams w cenie już od 4 816 zł https://www.spadreams.pl/absolute-sanctuary.

Kuracje w ośrodku Wellness Sanctuary & Holistic Spa Resort Kamalaya Koh Samui***** opierają się na holistycznym podejściu do leczenia, za które obiekt wielokrotnie uzyskał znaczące wyróżnienia. Program „Wellness & Yoga Deluxe- wyżywienie Detox/Vital“ obejmuje, poza czterema noclegami z detoksykującym pełnym wyżywieniem, również indywidualną konsultację spa z profesjonalnym terapeutą oraz szeroką paletę zajęć jogi: hatha, ashtanga, vinyasa i kundalini. W programie również: medytacja, pranayama (techniki oddychania) oraz pilates i tai chi. Dostępne dla osób, które chcą odzyskać wewnętrzny spokój już od 2 805 zł www.spadreams.pl/kamalaya.

Ekskluzywny hotel Vana Malsi Estate***** otwarty w 2014 r. położony jest u stóp Himalajów, około 12 kilometrów od Dehradunu. W obiekcie o holistycznej koncepcji można doświadczyć zdrowia w niemal namacalny sposób. Nowoczesny design pozostaje w zgodzie z przyrodą - tutaj dobre samopoczucie osiąga się na wielu płaszczyznach: fizycznej, umysłowo-emocjonalnej oraz duchowej. Program „Vana Retreat“ oferuje gościom do wyboru różne cele terapii, do których podczas pobytu dopasowane zostaną zabiegi. Goście SpaDreams mogą doświadczyć jogi w jej pierwotnej formie już od 8 218 zł za siedem noclegów z pełnym wyżywieniem https://www.spadreams.pl/vana-retreat/.

Wszystkie oferty dotyczące jogi i detoksu można znaleźć pod adresem: www.spadreams.pl/medycyna-alternatywna/joga/

oraz www.spadreams.pl/odchudzanie-oczyszczanie/detoks/

PDF >>