Święta ze SpaDreams

Atrakcyjne nagrody: kalendarz adwentowy SpaDreams

W oczekiwaniu na Boże Narodzenie: codziennie upominek do wygrania

Frankfurt, 1 grudnia 2014 r. Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami, co oznacza, że SpaDreams po raz kolejny rozpoczyna swoją specjalną loterię: kalendarz adwentowy. Od dzisiaj w naszej specjalnej akcji będzie można codziennie wygrać mały upominek, powiązany z tematyką spa, podróży i zdrowia. Dzięki temu czas oczekiwania na Boże Narodzenie może stać się prawdziwym przeżyciem!

Za małymi okienkami kalendarza ukryte zostały nagrody: olejki do masażu, mata do jogi, ajurwedyjska książka kucharska, herbatka oczyszczająca itp. Uczestników loterii z pewnością ucieszy nagroda główna: weekend w jednym z hoteli SPA znajdujących się na stronie SpaDreams. Ponadto wśród fanów SpaDreams i Fit Reisen na Facebooku zostanie rozlosowany iPhone 6.

Udział w loterii jest łatwy: codziennie na którejś z podstron www.spadreams.pl zostaną ukryte czapki Świętego Mikołaja. Wystarczy policzyć wszystkie czapki i wysłać SpaDreams prawidłową odpowiedź, by wziąć udział w losowaniu. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.spadreams.pl/kalendarz-adwentowy.

PDF >>