Majowe obniżki cen na SpaDreams

5% rabatu na wszystkie wczasy wellness- okazja dla kupujących z głową

Frankfurt, 28 kwietnia 2015 r. Wraz z początkiem słonecznego miesiąca- maja, organizator wycieczek specjalizujący się w wyjazdach zdrowotnych oraz wczasach spa i wellness zapowiada obniżenie o 5% cen na proponowane przez siebie wycieczki. Jest to doskonała okazja dla polujących na promocje i miłośników spa i wellness, aby zafundować sobie relaksujący wypoczynek lub letni urlop z rodziną za ceny niskie, jak nigdy dotąd. Również miłośnicy ajurwedy oraz jogi mogą podróżować po niższych cenach do swoich ulubionych ośrodków wypoczynkowych na terenie Azji. Osoby poszukujące wypoczynku zyskają na sezonowych obniżkach na wszystkich rezerwacjach dokonanych na stronie tour operatora www.spadreams.pl od pierwszego aż do ostatniego dnia maja.

Najwyższy czas, aby zrobić coś dobrego dla siebie oraz swojego ciała. Wszystkie hotele w ofercie SpaDreams proponują indywidualnie dopasowane programy oparte na najnowszej wiedzy medycznej połączonej z tradycyjnymi oraz naturalnymi terapiami kuracyjnymi. Wysokiej jakości oferta SpaDreams zawsze odzwierciedla aktualne trendy. Zainteresowani wczasami uzdrowiskowymi mogą wybrać spośród 3.500 różnorodnych wariantów wypoczynku, takich jak kuracje dla zdrowia czy urody, kuracje ajurwedyjskie, wakacje z jogą, detoks, odchudzanie, spa oraz wellness.

SpaDreams posiada różnorodną ofertę obejmującą 35 krajów w 10 rożnych językach. 5% rabatu w maju jest kolejnym krokiem operatora międzynarodowych wycieczek pod hasłem: "Zdrowie i wellness - dla każdego na całym świecie", ku promocji turystyki zdrowotnej również na rynku polskim.

 PDF >>