MerlinX

Oferta SpaDreams już dostępna w MerlinX

Polskie biura podróży oraz agencje turystyczne od teraz znajdą unikatową ofertę SpaDreams w jednym z największych systemów rezerwacji na polskim rynku

Frankfurt, 29.07.2015 r. MerlinX to istniejący od 14 lat wygodny system rezerwacyjny, gromadzący oferty największych i najlepszych tour operatorów. Wśród nich od dnia 21 lipca 2015 pojawił się zarejestrowany i działający na polskim rynku od ponad dwóch lat organizator SpaDreams. Jest to międzynarodowa marka wiodącego na niemieckim rynku touroperatora podróży zdrowotnych i wellness Fit Reisen.

„Do tej pory współpraca z polskimi biurami podróży zawsze układała się bez zarzutu i zdecydowanie przynosiła zyski obydwu stronom. Jesteśmy pewni, że dzięki wdrożeniu naszej oferty do systemu MerlinX, polskie agencje jeszcze chętniej będą podejmowały współpracę ze SpaDreams” skomentował dr Nils Asmussen, dyrektor zarządzający FITReisen.

SpaDreams planuje wraz z uruchomieniem sprzedaży poprzez MerlinX, zintensyfikować współpracę agencyjną. Biura zainteresowane poszerzeniem asortymentu o podróże SPA i Wellness mogą liczyć na przejrzyste warunki współpracy, szeroką ofertę produktową w Polsce i zagranicą, jak i na dobre prowizje, sięgające 12%. Organizator proponuje różne formy współpracy, również online, w oparciu o white label na stronie agenta.

Na stronie www.spadreams.pl można poznać szeroką ofertę wczasów SPA i wellness oraz kuracji zdrowotnych. Wyjątkowo unikatowe w ofercie SpaDreams są kuracje ajurwedyjskie wywodzące się ze starożytnego systemu medycyny indyjskiej, kuracje klimatyczne nad Morzem Martwym, czy też oryginalna talasoterapia oraz wczasy termalne.

 PDF >>