Kalendarz adwentowy

Nowoczesna, intuicyjna, dostępna w wersji mobilnej - nowa strona internetowa SpaDreams

Strony należące do SpaDreams otrzymały nowy design, oferujący klientom łatwiejszą nawigację oraz łatwiejsze wyszukiwanie trafnych ofert wymarzonych podróży

Frankfurt, 7 lipca 2016

Organizator pobytów SPA i podróży zdrowotnych SpaDreams znany jest z innowacyjności. By wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, w tym roku strona internetowa została zaprojektowana na nowo. Zamiłowanie do podróży, łatwa nawigacja od początku do końca, zero wysiłku - po prostu czysta przyjemność – to główne motywy wiodące dla poprawy funkcjonalności strony.

Faktycznie, nietrudno jest zauważyć, że strona internetowa zmieniła się nie do poznania. Nowe funkcje są szczególnie wartościowe dla surfujących po stronie www.spadreams.pl nie za pomocą komputera, lecz z innych urządzeń mobilnych, takich jak smartfony lub tablety. „Ponad 50% klientów trafia na naszą stronę poprzez urządzenia mobilne i ponad 25% naszych rezerwacji zostaje dokonywanych poprzez urządzenia mobilne. Z tego powodu, dopasowanie funkcjonalności strony do nowych potrzeb klientów było dla SpaDreams wyjątkowo ważne”, mówi dr. Nils Asmussen, dyrektor zarządzający SpaDreams.

Łatwiejsze poruszanie się po stronie z urządzeń mobilnych nie było jedynym celem nowego designu. Również menu wyboru, światy tematyczne oraz filtry wyszukiwania zostały zoptymalizowane na nowo. Drogi ku wymarzonemu urlopowi zostały przetarte w każdy możliwy sposób. Wyszukiwać można łatwo i przyjemnie porzez liczne strony tematyczne, takie jak: ajurweda, fango oraz joga lub wybierając jeden z 35 dostępnych celi podróży, rozpoczynając od egzotycznych zakątków świata, jak Sri Lanka, Nepal, Malediwy, a kończąc na najczęściej wybieranych krajach, jak Polska, Niemcy, Włochy lub Hiszpania. Nowe filtry ułatwiają wyszukiwanie bardziej szczegółowych ofert, np. hoteli oferujących wegańskie wyżywienie, położonych w pobliżu pól golfowych lub oferujących pilates w ramach programów sportowych. 

„Niektórzy z klientów wiedzą bardzo dokładnie jakiego rodzaju urlop chcą zarezerwować, inni szukają inspiracji przeglądając zdjęcia i decydują spontanicznie o celu podróży. Nasza nowa strona umożliwia dokładne dopasowanie oferty do preferencji klientów”, informuje Claudia Wagner, dyrektor zarządzająca SpaDreams. 

Przedsiębiorstwo, które chce wyjść naprzeciw potrzebom swoich klientów, musi się nieustannie rozwijać i nie tylko udoskonalać swoją ofertę, lecz również stale pracować nad innowacyjnością - to motto, którym SpaDreams kieruje się w swoich działaniach. Dlatego też, firma już teraz ogłosiła, że praca nad nowymi funkcjami strony internetowej jest wciąż w toku i zostaną one przedstawione w przeciągu kolejnych kilku miesięcy. Wprowdzenie nowego designu nie jest więc jedynym powodem do radości dla obecnych oraz przyszłych klentów SpaDreams. 

Nowa strona SpaDreams jest dostępna pod następującym adresem: www.spadreams.pl

 

Pobierz wersję PDF>>            Pobierz zdjęcia>>