Merry Xmas

Merry RelaX-Mas ze SpaDreams

Relaksujące wczasy z bożonarodzeniową atmosferą

Frankfurt, 16 października 2014 r. Święta Bożego Narodzenia to czas refleksji spędzony w rodzinnym gronie, dla wielu z nas najbardziej wyczekiwany okres w roku. Wigiijna kolacja w gronie najbliższych, życzenia przy opłatku i prezenty – to z pewnością jeden z najpiękniejszych momentów w roku, niestety również jeden z najbardziej stresujących.  Któż z nas bowiem nie poszukiwał w ostatnim momencie upominków dla najbliższych i nie zaznał stresu związanego z przygotowaniem uroczystej kolacji? Wyjście z tej sytuacji oraz wspaniałą alternatywę na spędzenie niezapomnianego urlopu w czasie Świąt Bożego Narodzenia oferuje Państwu wiodący organizator wczasów zdrowotnych  i wellness – SpaDreams.

Pierwszą z propozycji jest Magnat Resort & SPA, położony w Grzybowie nieopodal Kołobrzegu. Na gości odwiedzających ośrodek w tym okresie czeka bogata oferta, w tym konsultacja medyczna, zabiegi medyczne przez cały okres pobytu, aqua aerobik oraz dostęp do basenu i sauny. Oprócz oferty SPA zostanie Państwu zapewniona niezapomniana świąteczna atmosfera. Nie zabraknie tu bowiem tradycyjnej polskiej Wigilii z prezentami od Świętego Mikołaja, koncertu wigilijnego, świątecznych posiłków pierwszego oraz drugiego dnia świąt, a także innych atrakcji, które pomogą Państwu wprawić się w świąteczny nastrój. A jeżeli nie mają Państwo jeszcze planów na tegorocznego Sylwestra, Magnat Resort & SPA  organizuje wystawny bal www.spadreams.pl/magnat.

Innym luksusowym ośrodkiem położonym nad Morzem Bałtyckim w lubianej przez turystów miejscowości Ustka jest Grand Lubicz Spa & Welness. Jest to jeden z największych ośrodków położonych nad polskim wybrzeżem, oferujący turystom szereg atrakcji przez cały rok oraz atrakcyjną ofertę na czas świąt Bożego Narodzenia. Na gości czeka tutaj kompleks basenów położonych na dwóch piętrach, kompleks saun, centrum SPA i wellness oraz odział leczniczy. Po serii zabiegów upiekszających oraz uzdrawiających wielu z gości wybiera się na spacer po okolicy, by odetchnąć zdrowym morskim powietrzem i nacieszyć oko malowniczymi krajobrazami. W Boże Narodzenie ośrodek zaoferuje Państwu specjalne menu świąteczne z muzycznym wieczorkiem, a w sylwestrową noc specjalnie przygotowane na ten wieczór menu, muzykę i oczywiście fajerwerki. Grand Lubicz SPA & Welness to miejsce, w którym wypoczywa zarówno ciało, jak i dusza.

Jeżeli preferują Państwo spędzenie czasu świątecznego w górach, idealną opcją będzie wybranie ośrodka Park Hotel Kur & Spa, znajdującego się w Świeradowie-Zdroju. Bogata oferta ośrodka zapewni wypoczynek ciału, a idylliczny krajobraz Gór Izerskich oraz specjalnie przygotowany program świąteczny pomogą wprawić się w odpowiedni nastrój. Po przyjeździe do ośrodka czeka na Państwa badanie lekarskie wraz z konsultacją oraz odpowiednio dobrany zestaw zabiegów. W wigilijny wieczór goście biorą udział w kolacji, w czasie której istnieje możliwość skosztowania zarówno polskich, jak i międzynarodowych tradycyjnych potraw wigilijnych. Dla tych z Państwa, którzy zdecydują się na spędzenie w Park Hotel Kur & SPA również Sylwestra, przygotowany zostanie bal sylwestrowy z muzyką na żywo, napoje, ciepłe posiłki, bufet oraz tradycyjnie na koniec pokaz sztucznych ogni www.spadreams.pl/park-hotel.

PDF>>