Saint Vincent i Grenadyny Urlop

Raj Krzysztofa Kolumba

Saint Vincent i Grenadyny jak wszystkie karaibskie wyspy urzekają dziewiczą przyrodą, przed której potęgą człowiek czuje się tu zmuszony ugiąć. To państwo pięknych wysepek, wulkanów, raf koralowych, tropikalnych lasów i unikalnej fauny i flory. Przejrzysta, ciepła woda, która otacza wyspę, jest ojczyzną wielu gatunków ryb i koralowców, co sprawia, że St. Vincent jest prawdziwym rajem dla fanów nurkowania. Przebywając tam poczujesz się jak w raju i uciekniesz od codziennosci.

Saint Vincent i Grenadyny to niewielkie wyspiarskie państwo na Morzu Karaibskim położone w Archipelagu Małych Antyli oraz części Archipelagu Grenadyny. Wyspy zostały odkryte przez Krzysztofa Kolumba w XV wieku. W skład państwa wchodzi główna wyspa Saint Vincent oraz około 100 mniejszych wysepek zwanymi Grenadyny.

Wyspa ma powierzchnię górzystą, którą zdobi najwyższy szczyt będący czynnym wulkanem Soufriere. Z powodu licznych wybuchów wulkanu, część wyspy ulegała zniszczeniu, zalaniu lawą i pyłem wulkanicznych, co z kolei stworzyło wyjątkowy krajobraz - gorąca magma i pył spotkały się z wodami morskimi, tworząc tym samym unikalne wybrzeża wyspy.
Pobyt ze SpaDreams na St. Vincent to relaks na najwyższym poziomie. Skorzystaj z naszego progarmu all inclusive dla aktywnych i i ciesz się dobrodziejstwami wody – pływanie, kajakiem, żeglowanie, nurkowanie – to także naturalne zabiei SPA dla Twojej skóry. Jeśli czujesz ducha rywalizacji sporty grupowe będą w sam raz dla Ciebie. Po dniu wypełnionym aktywnością fizyczną, spędź czas w strefie SPA i daj się rozpieścić podczas zabiegów aroma-, hydro- i talasoterapii.

Zarezerwuj swój pobyt już dziś i oddaj się karaibskiemu luksusowi!

Regiony w Saint Vincent i Grenadyny