-5%

SAMANA Ayurveda Hotel

Hotel siostrzany Somatheeram Ayurvedic Health Resort

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Pobyt / osoba towarzysząca (bez kuracji)

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy

791 zł

751 zł

 • użytkowanie basenu, wraz z leżakami, parasolami i ręcznikami
 • transfer z lotniska w TRV i z powrotem

Kod rezerwacji telefonicznej: IA6P2

Dopasuj pobyt w hotelu

Klasyczna kuracja ajurwedyjska (Panchakarma)

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie

2 101 zł

1 996 zł

Ajurweda – filozofia życia, która zajmuje się nauką o długim, przede wszystkim zdrowym trybie życia we wszystkich jego aspektach: ciało, duch, dusza; nazwa w sanskrycie oznacza ayus = życie, veda = wiedza.


 • pełne wyżywienie ajurwedyjskie, łącznie z napojami ajurwedyjskimi (herbaty i woda)
 • konsultacja z lekarzem wyspecjalizowanym w ajurwedzie, diagnoza pulsu, określanie typu kondycji, ustalanie indywidualnego planu zabiegów i odżywiania, codzienna kontrola lekarska, badanie końcowe
 • wszystkie zabiegi ajurwedyjskie, medycyna ajurwedyjska i środki leczenia zgodnie z zaleceniami lekarza, jak np. zsynchronizowane masaże całego ciała, kąpiele ziołowe, masaż głowy, oczyszczanie jelita, polewanie olejkiem
 • codziennie joga w grupach
 • od 14 noclegów wycieczka łodzią przez Backwaters (wycieczka trwająca pół dnia)
 • transport z lotniska Trivandrum i z powrotem   

Polecane przy następujących dolegliwościach

Bóle kręgosłupa, Choroby kobiece / urologia, Dysk / kręgosłup, Migrena, Nerki / drogi moczowe, Podwyższone ciśnienie, Przemiana materii / żołądek / jelita, Reumatyzm / stawy, Serce / naczynia krwionośne / układ krążenia, Skóra / alergie, Stres / zmęczenie, Układ nerwowy / neurologia, Układ oddechowy / astma, Układ ruchu, Wzrok / słuch / zęby

Następujące usługi dodatkowe są już w cenie

 • 5% zniżki na długi pobyt
 • 30% super zniżki
 • 15% super zniżki

Wszystkie możliwe zniżki

Kod rezerwacji telefonicznej: IA6P1

Dopasuj pobyt w hotelu

SAMANA Ayurveda Hotel w szczegółach

Twój hotel ajurwedyjski

☀ Kerala, południowy, tropikalny, wiecznie zielony i fascynujący stan w Indiach. Znajdziesz tu wszystko - od pałaców, tradycyjnych wiosek, rezerwatów ochrony przyrody i plantacji herbaty, aż po romantyczne wycieczki po Backwaters.

SAMANA Ayurweda Hotel położony jest w tropikalnym ogrodzie, klika minut spacerem od dziewiczej plaży. Oddalony jest zaledwie ok. 200 m od Somatheeram Ayurvedic Health resort. Wyposażenie i serwis hotelu Samana jest również do pełnej dyspozycji gości. Obydwa obiekty prowadzone są przez doświadczony niemiecko-indyjski personel. Na życzenie będziesz dowożony hotelowym tuk-tukiem z jednego ośrodka do drugiego.

Od swojego otwarcia w 1990 r. Somatheeram Ayurvedic Health Resort był pierwszym ośrodkiem ajurwedyjskim w Indiach z zachodnim standardem i został wielokrotnie wyróżniony tytułem ajurwedyjskiego centrum kompetencji.

Zakwaterowanie

10 starannie zaprojektowanych pokoi z nowoczesnym wyposażeniem z prysznicem/WC, klimatyzacją, telefonem. Pokoje dwuosobowe Deluxe na poziomie piano nobile dodatkowo z balkonem. Sejf w recepcji w Somatheeram.

Wyżywienie i wypoczynek

Śniadanie w restauracji hotelowej, obiad i kolacja w Somatheeram. Wszystkie posiłki są ajurwedyjskie i wegetariańskie, dopasowane indywidualne do typu dosza. Różnorodne owoce, świeżo wyciskane soki oraz wiele przypraw. Typowe południowo-indyjskie, europejskie i chińskie przysmaki za dopłatą.

Zdrowie i ajurweda

Dla każdego gościa kuracja ajurwedyjska jest tworzona indywidualnie za sprawą opieki i doradztwa, a podczas jej trwania, jeśli to konieczne, jest również dopasowywana.

Ponad 30 prawdziwych zabiegów ajurwedyjskich jest przeprowadzane przez 13 doskonale wykształconych lekarzy i ok. 70 terapeutów, pracujących pod kierownictwem dawnego Dyrektora ds. Ajurwedy w Kerali. SAMANA posiada niewielkie centrum ajurwedy z pokojami zabiegowymi. W zależności od obłożenia zabiegi ajurwedyjskie i konsultacje z lekarzem przeprowadzane są w SAMANA lub w Somatheeram.

We własnej manufakturze pod okiem lekarzy produkowane jest ok. 225 prawdziwych ajurwedyjskich lekarstw/środków. „Somatheeram Production” została wyróżniona certyfikatem Good Manufacturing Practice (GMP). Do dyspozycji gości jest niemieckojęzyczna pomoc w tłumaczeniu podczas codziennych rozmów z lekarzem (na zapytanie). 24-godzinny dyżur lekarza na miejscu. Joga i medytacja w sali do jogi (w Somatheeram).

Czas wolny

Wi-Fi w recepcji i pokojach. W Somatheeram: scena open air do przedstawień kulturalnych i pokazów tanecznych. Ogród ziołowy, piękny basen, bezpośredni dostęp do morza (leżaki, parasole przeciwsłoneczne, ręczniki).

pok. 2 os. Standard

8 pokoi Stand z nowoczesnymi udogodnieniami, z prysznicem / WC, klimatyzacją, telefonem i WLAN. Sejf w recepcji w Somatheeram.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej IA6D1

pok. 2 os. Deluxe

2 pokoje Deluxe z nowoczesnymi udogodnieniami, z prysznicem / WC, klimatyzacją, telefonem i WLAN. Pokój ten mieści się na piętrze Bel z balkonem. Sejf w recepcji w Somatheeram.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej IA6D2

pok. 1 os. Standard

8 pokoi Stand z nowoczesnymi udogodnieniami, z prysznicem / WC, klimatyzacją, telefonem i WLAN. Sejf w recepcji w Somatheeram.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej IA6E1

pok. 1 os. Deluxe

2 pokoje Deluxe z nowoczesnymi udogodnieniami, z prysznicem / WC, klimatyzacją, telefonem i WLAN. Pokój ten mieści się na piętrze Bel z balkonem. Sejf w recepcji w Somatheeram.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej IA6E2

Przyjazd

TRANSFER (w obydwie strony): z lotniska TRV w cenie (również dla osoby towarzyszącej).

Najbliższe lotniska
Trivandrum International Airport (TRV) : (ok. 20 km / 38 minut)

Dobrze wiedzieć

Obiekt 10- krotnie wyróżniony przez Departament Turystyki Kerali jako „Best Ayurvedic Centre“.

Nasz poradnik do tematu

Poradnik Ajurweda

Podróż do własnego wnętrza

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki
Rezerwuj Kontakt Udostępnij