Sofitel Quiberon

Jeden z najlepszych hoteli z talasoterapi

Doświadcz luksusu talaso w południowej Bretanii. Odzyskaj równowagę i wewnętrzną harmonię dzięki uzdrawiającej mocy oceanu.

Najpopularniejsze udogodnienia

 • Wi-Fi bezpłatnie
 • Basen
 • Luxus / Best SPA
 • Nad morzem
 • Sauna
 • Zwierzęta akceptowane
 • Sala fitness
 • Dla golfistów
 • Nordic walking

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Sofitel Quiberon w szczegółach

Hotel

☀ Sofitel Quiberon Thalassa sea & spa znajduje się na półwyspie Quiberon, w otoczeniu dziewiczych plaż z widokiem na majestatyczny ocean. Hotel oferuje rekolekcje luksusowej francuskiej elegancji.

Położenie i okolica

Quiberon, centrum półwyspu o tej samej nazwie w południowej Bretanii, jest popularnym ośrodkiem spa i kąpieliska na wybrzeżu Atlantyku, słynącym z pięknych długich plaż, czystego powietrza morskiego, dziewiczej przyrody, morskich specjałów i majestatyczny widok na ocean. Zatoka Quiberon jest znanym obszarem żeglarskim. Pociągiem (TGV) z Paryża (ok. 498 km) do Auray w zaledwie ok. 3,5 godziny.

Zakwaterowanie

104 pokoje i 22 przestronne apartamenty, eleganckie, nowoczesne i jasne. TV, system nagłośnienia Bose, balkon, kat. Widok na morze również z tarasem, łóżka MyBed™. Klasyczny widok na ląd (ok. 18 mkw.), superior (ok. 25 mkw.) od strony morza lub widok na morze. Pokoje jednoosobowe to pokoje dwuosobowe do użytku jednoosobowego.

pok.2-os. superior/morze

Elegancki, nowoczesny i jasny pokój 2-osobowy ok. 25m2 z telewizją, nagłosnieniem i balkonem.

Wifi

Balkon lub taras

Szlafrok w pokoju

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 260D2

pok.1-os.=2-os. superior/morze

Elegancki, nowoczesny i jasny pokój 2-osobowy ok. 25m2 z telewizją, nagłosnieniem i balkonem. Pokoje jednoosobowe to pokoje dwuosobowe do użytku jednoosobowego. .

Wifi

Balkon lub taras

Szlafrok w pokoju

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 260E2

pok.2-os. superior/morze

Elegancki, nowoczesny i jasny pokój 2-osobowy ok. 25m2 z telewizją, nagłosnieniem, balkonem, tarasem, oraz łóżkami MyBed.

Wifi

Balkon lub taras

Szlafrok w pokoju

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 260D3

pok.1-os.=2-os. superior/morze

Elegancki, nowoczesny i jasny pokój 2-osobowy do indywidualnego użytkowania ok. 25m2 z telewizją, nagłosnieniem, balkonem, tarasem, oraz łóżkami MyBed. Pokoje jednoosobowe to pokoje dwuosobowe do użytku jednoosobowego.

Wifi

Balkon lub taras

Szlafrok w pokoju

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 260E3

pok.2-os. Classic

Elegancki, nowoczesny i jasny pokój 2-osobowy ok. 18m2 z telewizją, nagłosnieniem i balkonem.

Wifi

Balkon lub taras

Szlafrok w pokoju

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 260D1

pok.1-os.=2-os. standard

Elegancki, nowoczesny i jasny pokój 2-osobowy ok. 18m2 z telewizją, nagłosnieniem i balkonem. Pokoje jednoosobowe to pokoje dwuosobowe do użytku jednoosobowego.

Wifi

Balkon lub taras

Szlafrok w pokoju

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 260E1

Wyżywienie

Trzy ciche restauracje i salony: "La Presqu'ile" - restauracja dla smakoszy, "LeBlueBar-Brasserie", restauracja "L'Océan" bezpośrednio w Centrum Thalasso z zdrową kuchnią, przekąskami i lekkim obiadem. Z tarasów i restauracji oraz Thalassocenter można podziwiać zapierający dech w piersiach widok na Ocean Atlantycki.

Wellness & SPA

Oryginalna talasoterapia wykorzystuje uzdrawiającą moc morza z właściwościami prozdrowotnymi i biologicznymi składnikami wody morskiej, błota, glonów i klimatu. Przestronny instytut na 2.000 m2 z panoramicznym widokiem. Doświadczony zespół lekarzy i terapeutów zajmujących się rewitalizacją, pięknem, masażami, odżywianiem i fitness. Nowoczesne, szyte na miarę programy thalasso z hydroterapią wodą morską, kąpiele perełkowe, okłady z alg, masaże. Sauny, hamam, kryty basen z wodą morską (ok. 29°C) i zewnętrzny basen z wodą morską (ogrzewalną), aqua parki, solarium. Centrum fitness z nowoczesnym wyposażeniem Technogym. Aktywny program, taki jak lekcje jogi lub fitness. Nowe Centrum Rehabilitacji Atlehtic.
Strefa Beauty: zabiegi na twarz i ciało, badania biolgique, produkty Carita i Leonor Greyl, urządzenie do masażu endermologicznego Cellu M6®.

Czas wolny

Wycieczki piesze i rowerowe rozpoczynają się zaraz po wejściu do domu. Wypożyczalnia rowerów za opłatą. Zatoka Quiberon jest znanym obszarem żeglarskim. Wycieczki: Golfe du Morbihan z piękną scenerią wyspy, monumentalne neolityczne kamienne rzędy Carnac - Asterix wysyła pozdrowienia. W hotelu znajduje się również biblioteka.
18-dołkowe pole golfowe (ok. 18 km), 14-dołkowe pole golfowe na Belle-Ile, lekcje gry w golfa i sprzęt o hotelu.

Przyjazd

Transfer lotnisko LRT/NTE (ok. 70 km/160 km) taksówką lub wypożyczonym samochodem na miejscu.

Najbliższe lotniska
Lorient South Brittany (Bretagne Sud) Airport (LRT) : (ok. 70 km / 67 minut)
Nantes Atlantique Airport (NTE) : (ok. 162 km / 118 minut)

Informacje dodatkowe

Podatek lokalny: ok. 1,90 €/dzień, od osoby, płatny na miejscu.

Parking: w cenie (w zależności od dostępności). 

Zwierzęta domowe: ok. 25 €/dzień, tylko w pokoju. 

Zalecany jest język francuski lub angielski.

Dobrze wiedzieć

Oryginalna Talasoterapia 2014

Od 50 lat stosuje się w Quiberon uzdrawiającą moc morza (Talaso) o właściwościach prozdrowotnych i ze składników biologicznych wody morskiej, szlamów/alg i klimatu morskiego. Stosowana jest ona w celu przywrócenia fizycznego forum dla nowej energii, przy wyczerpaniu, po wypadkach i urazach sportowych, przy reumatyzmie, chorobach układu krążenia i stawów, czy cukrzycy.
Przeżyj wspaniałe chwile z dobrym samopoczuciem i poczuj rewitalizację.

Najważniejsze informacje o hotelu

 • Bar
 • Dla golfistów
 • Zwierzęta akceptowane
Rezerwuj Kontakt Udostępnij