Hotel numer 1 Bretania Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 1 w: Bretania. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji.

Sofitel Quiberon ★★★★★D

Jeden z najlepszych hoteli z talasoterapi

Doświadcz luksusu talaso w południowej Bretanii. Odzyskaj równowagę i wewnętrzną harmonię dzięki uzdrawiającej mocy oceanu.

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Pobyt

od 1 noclegu, pokój dwuosobowy, śniadanie

 • śniadanie
 • korzystanie z basenów z woda morską, sauny, łaźni tureckiej, centrum fitness, szlafroka, klapek
 • WiFi

Dodatkowo w cenie tylko dla gości SpaDreams

 • użytkowanie basenów ze słoną wodą, sauny, hammamu, centrum fitness, szlafroka, Wi-Fi

Kod rezerwacji telefonicznej: 260P1

378 zł

Tydzień talaso

od 4 noclegów, pokój dwuosobowy, dwa posiłki

6 Dni Talaso wraz z 24 zabiegami

 • 8 indywidualnych zabiegów talaso (jacuzzi, prysznic z hydromasażem, terapia ciśnieniowa, prysznic Vichy, Aquaroll®)
 • 3x rewitalizacyjne okłady z wodorostów
 • 1x indywidualny trening fitness w basenie z wodą morską
 • 3x masaż rzeźbiący sylwetkę zen (po 25 minut) lub prysznic Vichy (po 20 min)
 • 3x zabiegi hydro-jet
 • 6x zajęcia grupowe (aquazen, masaż podwodny jet, hydroterapia)
 • korzystanie z basenów z woda morską, sauny, łaźni tureckiej, centrum fitness, szlafroka, klapek oraz WiFi

Zabiegi są przeprowadzane naprzemiennie rano i po południu, kapcie (dostępne w cenie od 6 noclegów Talasoterapii) oraz czepki kąpielowe wymagane na basenach. Inne zabiegi można rezerwować w miarę dostępności na miejscu w hotelu. Przy przeciwwskazaniach, jak przykładowo ciąża, istnieje możliwość indywidualnego dostosowania programu zabiegów.

Medyczne zaświadczenie o zdolności do stosowania zabiegów jest wymagane (obowiązkowe), które otrzymać można od lekarza rodzinnego lub po konsultacji z lekarzem na miejscu za opłatą ok. 45 euro.

Dodatkowo w cenie tylko dla gości SpaDreams

 • użytkowanie basenów ze słoną wodą, sauny, hammamu, centrum fitness, szlafroka, Wi-Fi

Polecane przy następujących dolegliwościach

Stres / zmęczenie, Układ oddechowy / astma, Dysk / kręgosłup, Układ ruchu, Podwyższone ciśnienie, Reumatyzm / stawy, Bóle kręgosłupa, Otyłość / nadwaga, Cukrzyca, Przemiana materii / żołądek / jelita, Serce / naczynia krwionośne / układ krążenia

Kod rezerwacji telefonicznej: 260P3

4 975 zł

Sofitel Quiberon w szczegółach

Hotel

☀ Ośrodek Quiberon znajduje się w centrum półwyspu Presqu'ile de Quiberon w Bretanii i jest popularnym kurortem na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego. Słynie z pięknych, długich plaż, czystego morskiego powietrza, dziewiczej przyrody oraz specjałów z owoców morza. Pociągiem (TGV) z Paryża (498 km) do Auray można dojechać w zaledwie 3,5 godziny.

Sofitel Quiberon Thalassa leży na półwyspie Presqu'ile de Quiberon wśród dziewiczych plaż z widokiem na majestatyczny ocean. Inspiracje od morza i celtyckiej kultury stworzyły ten luksusowy wypoczynek wraz z francuską elegancją.

Zakwaterowanie

110 pokoi i 19 apartamentów charakteryzujących się elegancją, nowoczesnością, przestronnością oraz światłem słonecznym. Dodatkowo widok na morze bądź ogród, balkon albo taras oraz łóżka MyBed. Kategorie pokoi: Standardowy z widokiem na ogród (ok. 16m2), Superior - od strony morza lub z widokiem na morze. Apartamenty z przestronnym salonem oraz wyjątkowym komfortem.

Opis dostępnych pokoi

Wyżywienie & wypoczynek

Trzy spokojne restauracje i salony: La Presqu'ile - restauracja dla smakoszy, bistro LeBlueBar, L'Océan - restauracja bezpośrednio w Centrum Talaso serwująca zdrową żywność, przekąski i lekkie obiady. Nagroda: "Najlepszy hotel śniadaniowy w Europie" Prix Villegiature 2013. Dostępna również biblioteka. WLAN we wszystkich pomieszczeniach.

Z tarasów restauracji oraz Centrum Talaso prezentowane są wspaniałe widoki na Ocean Atlantycki.

Wellness, SPA & zdrowie

Talasoterapia oraz Instytut Wellness znajdują się na 200 m2 powierzchni wraz z panoramicznym widokiem, bezpośrednio połączone są z hotelem, jak również ośrodkiem Sofitel Quiberon Dietetique specjalizującym się w radzeniu sobie ze stresem, utracie masy ciała/detoksie (ceny dostępne na życzenie). Doświadczeni lekarze, terapeuci oraz zespół specjalistów od rewitalizacji. Programy wchodzące w skład Talasoterapii oferują takie dostosowane do potrzeb zabiegi jak pielęgnacja, masaże, odżywianie oraz fitness. Kabiny terapeutyczne dla hydroterapii z wodą morską, wanny z hydromasażem, okłady z wodorostów oraz masaże.
Centrum Urody & SPA oferuje zabiegi na twarz oraz ciało, przy użyciu takich marek produktów jak Biologique Recherche, Carita czy Lenor Greyl. Sprzęt masujący do endermologii Cellu M6®. Centrum fitness wraz z nowoczesnym sprzętem do ćwiczeń marki Technogym. Nowe Athletic Rehabilitation Centrum, pomieszczenie relaksacyjne z sauną, łaźnią turecką, krytym basenem z wodą morską i jacuzzi z podgrzewaną wodą morską na świeżym powietrzu, parkur wodny oraz solarium.

Czas wolny

Wycieczki: do Golf du Morbihan z przepięknym widokiem na krajobraz wyspy oraz rząd monumentalnych kamieni z epoki neolitu w Carnac - skąd Asterix przesyła pozdrowienia! Idealne na spacery i wycieczki rowerowe. Zatoka Quiberon jest miejscem znanym z uprawiania żeglarstwa.
Golf: 18-dołkowe pole golfowe o długości 18 km, 14-dołkowe pole golfowe w Belle-lle nad turkusowym morzem - rezerwacje terminów, godzin gry w golfa, sprzętu oraz przejazdu bezpośrednio w hotelu.

Informacje dodatkowe

Najbliższe lotniska
Lorient South Brittany (Bretagne Sud) Airport (LRT) (ok. 70 km / 67 minut)
Nantes Atlantique Airport (NTE( (ok. 162 km / 123 minuty)

PRZYJAZD: Z lotniska Lorient (LRT) - ok. 70 km. Lotnisko alternatywne: Nantes (NTE) ok. 160km.

TRANSFERY: Z lotniska - taxi ok. 102-155 euro za samochód/w jedną stronę (1-3 osoby). Z dworca kolejowego - taxi ok. 56-78 euro za samochód/w jedną stronę (1-3 osoby).

INFORMACJE: Opłata uzdrowiskowa - 1,5 euro/doba, do zapłaty na miejscu. Parking - dostępny na miejscu (w miarę dostępności miejsc). Zwierzęta: 25 euro za dzień, tylko w pokoju. Dostępne języki w hotelu: angielski, francuski, niemiecki i rosyjski.

Uwaga:

W terminie: 04.07.-07.07.2017 z powodu prac konserwacyjnych basen pozostanie zamknięty.

Dobrze wiedzieć

Oryginalna Talasoterapia 2014

Od 50 lat stosuje się w Quiberon uzdrawiającą moc morza (Talaso) o właściwościach prozdrowotnych i ze składników biologicznych wody morskiej, szlamów/alg i klimatu morskiego. Stosowana jest ona w celu przywrócenia fizycznego forum dla nowej energii, przy wyczerpaniu, po wypadkach i urazach sportowych, przy reumatyzmie, chorobach układu krążenia i stawów, czy cukrzycy.

Przeżyj wspaniałe chwile z dobrym samopoczuciem i poczuj rewitalizację.

Mapa

Sofitel Quiberon
Rezerwuj Kontakt Udostępnij