anti-aging

Anti - Aging

Nawilżenie, odprężenie, regeneracja - wszystko dla Twojej skóry

Zobacz najlepsze miejsca na zabiegi Anti-Aging

Odprężona i odmłodzona skóra dzięki zabiegom Anti-Aging

Czujesz, że Twoja skóra jest mniej elastyczna, pozbawiona blasku i potrzebuje odświeżenia? Odpowiednie podejście do pielęgnacji pozwoli na znaczną poprawę stanu skóry i bardziej atrakcyjny wygląd. Wypróbuj zatem ofertę zabiegów odmładzających Anti-Aging, dostępnych w naszych hotelach SPA.

Kosmetologia i medycyna Anti-Aging w ramach, których wykonuje się zabiegi przeciwzmarszczkowe i przeciwstarzeniowe to coraz dynamiczniej rozwijające się branże. Anti-Aging to pojęcie odnoszące się do różnorodnych zabiegów kosmetycznych, których celem jest spowalnianie i odwracanie procesów starzenia. Dotyczy to zarówno profilaktyki, jak i leczenia dolegliwości zwiazanych z wiekiem. Pod okiem wykwalifikowanego personelu Twoja skóra zostaje nanawilżona, odżywiona i pobudzona do regeneracji. Efektem jest odmieniony, świeży wygląd, a w rezultacie - lepsze samopoczucie!

W ofercie SpaDreams znajdziesz zarówno tradycyjne zabiegi odmładzające, takie jak serum, peeling twarzy czy lifting okolic oczu (oferowane głównie przez hotele europejskie, np. polskie, niemieckie czy węgierskie), jak i mniej typowe kuracje przeciwstarzeniowe, oparte na zasadach ajurwedy.

Te ostatnie oferowane są przede wszystkim u źródeł ajurwedy, czyli w hotelach w Indiach i na Sri Lance. Dzięki tak zróżnicowanej ofercie coś dla siebie znajdą zarówno ci, którzy nie mają ochoty na dalekie podróże, jak i wielbiciele egzotycznych klimatów.

Zanurz się w świecie piękna i relaksu – sprawdź nasze oferty kuracji odmładzających Anti-Aging.

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl

Najpopularniejsze programy Anti-Aging