Zabiegi SPA

Zabiegi SPA

SPA, które w starożytnym Rzymie oznaczało terapię wodą, oferuje współcześnie o wiele więcej. Zabiegi w naszych hotelach SPA są na tyle zróżnicowane, że każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu wiek, rodzaj skóry, a nawet płeć.

 

Wśród najczęściej wykonywanych zabiegów SPA można wymienić m.in.: terapię wodą leczniczą, bicze szkockie, kąpiele solankowe i perełkowe, różnego rodzaju masaże, okłady błotne, drenaż limfatyczny, galwanoterapię, laseroterapię, krioterapię, fizjoterapię, hipoterapię, światłolecznictwo, zabiegi wyszczuplające, oczyszczające, ujędrniające, wzmacniające i anti-aging, czyli zabiegi odmładzające. Wszystkie wykonywane są przez doświadczonych i wykwalifikowanych lekarzy, terapeutów i kosmetologów, a na ich efekty nie trzeba długo czekać - wystarczy jeden zabieg, by poczuć się o niebo lepiej.

SPA i wellness

Zgodnie z filozofią wellness celem pobytu w SPA jest osiągnięcie idealnej równowagi między ciałem i umysłem i uzyskanie lepszego samopoczucia. Z tego powodu każdy zabieg ma działanie nie tylko pielęgnacyjne (czy nawet lecznicze), ale także relaksujące.

Odprężenie oznacza jednak dla każdego coś innego - co uwzględniane jest przez hotele SPA. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz tradycyjne kurorty SPA nad morzem lub w górach, gdzie można poddać się talasoterpii lub odprężyć podczas masaży, ale także ośrodki ajurwedyjskie lub wykonujące zabiegi zgodne z tradycyjną medycyną chińską. Dla tych zaś, którzy nigdy nie mają czasu, idealnym rozwiązaniem może okazać się weekend w SPA.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli szukasz miejsca na urlop, gdzie możesz wreszcie zadbać o siebie i zapomnieć o problemach, SpaDreams jest właśnie dla Ciebie!

Programy odnowy SPA

Nasze najlepsze oferty SPA