Hotel numer 1 Matrei am Brenner

Traditionshotel Krone ★★★

Rozkoszuj się kuchnią tyrolsk

Pełen tradycji Traditionshotel Krone jest godnym polecenia ośrodkiem dla poszukujących wyjątkowych kulinarnych doznań w regionie doliny Wipptal. Genialnie położony w środku historycznego miasta, idealne miejsce na wędrówki po okolicy.

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Aktywne wędrówki

1 Noc, pokój dwuosobowy, dwa posiłki od

 • każdego tygodnia 4 wędrówki z przewodnikiem (wt., śr., czw., pt.)

Dodatkowo w cenie tylko dla gości SpaDreams

 • użytkowanie górskiej sauny oraz szlafroka
 • herbata, barek z wodą oraz jabłkami

Kod rezerwacji telefonicznej: 229P1

283 zł

Wędrówka i odpoczynek

6 Nocy, pokój dwuosobowy, dwa posiłki od

W zależności od kondycji moduły o długości 3-5km. Po drodze wybrane ćwiczenia fizjoterapeutyczne na wzmocnienie, mobilizację, koordynację i rozluźniające pod okiem certyfikowanych specjalistów. Relaksacja mięśni wg. dr. Jacobsona jest jednym z najefektywniejszych sposobów zarządzania stresem. Wzmacnia ona mięście, trenuje percepcję poprawia zdrowie i ogólne samopoczucie.

Terminy z gwarancją:

2017: 11.6./ 23.7./ 13.8./ 24.9.

 • 8 modułów wędrówek zdrowotnych (każda ok. 60 min.)
 • 8 modułów odpoczynku = progresywna relaksacja mięśni wg. Jacobsona (ok. 45 min.)
 • 1 moduł diety zdrowotnej zgodnie z DGE (ok. 90 min.)
 • transfer taksówką z hotelu na miejsce rozpoczęcia wędrówki
 • wstęp do sauny górskiej oraz szlafrok
 • bar z herbatą, wodą, jabłkami

Program:

8:00 śniadanie
9:30 dojazd na miejsce rozpoczęcia wędrówki
10:00 do 11:30 jeden moduł wędrówki
12:00 lunch (à la carte)
do 13:30 powrót i czas wolny
16:00 do 17:30 jeden moduł rozciągania
18:30 obiadokolacja

Cele wędrówki zdrowotnej

 • certyfikowana przez Deutschen Wanderverband
 • wzmocnienie, poprawa koordynacji, zwiększenie wytrzymałości oraz rozciąganie
 • zmniejszenie czynników ryzyka
 • poprawa ruchu
 • delikatny trening wytrzymałości
 • trenuj poszczególne partie mięśni
 • poszerzaj granice swojej wytrzymałości
 • motywacja do ruchu każdego dnia
 • świadome odżywianie

Dodatkowo w cenie tylko dla gości SpaDreams

 • użytkowanie górskiej sauny oraz szlafroka
 • herbata, barek z wodą oraz jabłkami

Polecane przy następujących dolegliwościach

Układ ruchu, Otyłość / nadwaga, Przemiana materii / żołądek / jelita, Serce / naczynia krwionośne / układ krążenia, Podwyższone ciśnienie

Kod rezerwacji telefonicznej: 229P5

2 750 zł
;

Traditionshotel Krone w szczegółach

Miejsce urlopu

☀ Miejsce na Twój tegoroczny urlop zdrowotny w tyroslkiej dolinie Wipptal z 5 idyllicznymi mniejszymi dolinami, położonymi pomiędzy Innsbruckiem a Brennerpas, co sprawia, że dojazd do miejscowości jest wyjątkowo łatwy. Do odwiedzenia okolicy wabią fascynujące górskie krajobrazy oraz dziewicza natura. Wędrówki są przeprowadzane przez certyfikowanych przewidnków, którzy poprowadzą Cię po najlepiej oznaczonych trasach, oferujących najpiękniejsze widoki. Tutaj czeka na Ciebie tyrolska gościnność, góralskie życie z kuchnią pełną smaku, tyrolska muzyka oraz tradycyjne regionalne festiwale.

Hotel

Ok. 17 km na południe od Innsbruck leży Matrei am Brenner z historycznym centrum z bogato zdobionymi domami mieszczańskimi oraz gospodami. Zapierający dech w piersiach górski krajobraz zachęca do wędrówek, a tereny Stubaital oraz Wipptal to gwarancja wspaniale spędzonego czasu zimowego. Traditionshotel Krone znajduje się bezpośrednio w centrum miejscowości.

Zakwaterowanie

50 (ok. 18-22 m2) pokoi z prysznicem lub wanną, WC, suszarką, płaskim telewizorem, częściowo z balkonem lub tarasem. Wi-Fi na terenie całego budynku.

Opis dostępnych pokoi

Gastronomia i rozrywka

Kulinarne specjały w hotelu Krone na ferie dla smakoszy- propozycja dla gości o wyrafinowanych podniebieniach! Ciesz się smakiem wspaniałych potraw kuchni lokalnej oraz międzynarodowej z hotelowej kuchni oraz spiżarni. Bufet śniadaniowy z kącikiem dla zdrowia oraz 3 lub 4-daniowe menu wieczorem. Przytulny bar z kominkiem, izby dla gości oraz jadalnia. Plac zabaw dla dzieci, pokój do gry w bilarda oraz tenisa stołowego.

Wellness i spa

Dla perfekcyjnego relaksu w górach czeka na gości strefa saun (ok. 150 m2, w lecie wymagana wcześniejsza rezerwacja) z sauną górską oraz oczyszczającą i pielęgnującą łaźnią parową, która wspomaga krążenie oraz pomaga przywrócić niezbędne siły witalne. Po czasie w saunie czas na odświeżenie pod tropikalnym prysznicem lub na pełnym słońca tarasie (wyłącznie dla gości sauny).

Czas wolny

Pełne wrażeń wycieczki do stolicy regionu- Innsbrucku, w tym do muzeum Złoty Dach, skoczni narciarskiej Bergisel, muzeum Andreasa Hofer. Również wycieczki do Sterzing oraz na teren południowego Tyrolu z przystankiem na zakupy w outlecie Brenner.

Informacje dodatkowe

PRZYJAZD Dworzec kolejowy: Matrei am Brenner, ceny biletów kolejowych na zapytanie. Dworzec oddalony od hotelu o ok. 500 m. Lotnisko: Innsbruck (INN).

INFORMACJE Opłata uzdrowiskowa: ok. 1,50 euro/ dzień, do opłacenia na miejscu. Miejsce parkingowe: w cenie. Zniżki dla dzieci: na zapytanie. Zwierzęta domowe: brak możliwości.

Mapa

Traditionshotel Krone
Buchen Kontakt Dalej