Wakacje w Tunezji

Tunezja

Wypoczynek w orientalnej atmosferze

Aromatyczne gaje oliwne, doliny pełne owoców oraz tradycjna miętowa herbata

Tunezja to fanscynujący kraj, ciągnący się od Sahary w południowej części, po pełne owoców doliny rozciągające się wzdłuż północnego i wschodniego wybrzeża. 

Niedaleko od włoskiego półwypsu, rozciągają się porośnięte piniami góry oraz głębokie doliny gęsto obrośnięte owocami roaz drzewami oliwnymi. Pozwól sobie na wypoczynek w orientalnej atmosferze, pośród daktylowców oraz drzew figowych i ciesz się jedną z wielu, tradycyjnych kuracji talasso w otoczeniu egzotycznych zapachów, które dodadzą Ci nowej energii oraz sił witalnych. Przy wspaniałym zachodzie słońca, podczas którego możesz podziwiać pokrywające się cienień winne wzgórza, poczujesz jak cały ciężar związany z tempem życia codziennego idzie w zapomnienie i zastępuje je uczucie relaksu. 

Jeżeli jesteś amatorem aktywnego urlopu, zaplanuj wycieczkę po fascynujących miastach: Tunisie, Kartaginie oraz Sidi Bou Said, które leżą tak blisko siebie, że z łatwością odwiedzisz wszystkie podczas jednej wyprawy. Zacznij od pełnego blasku Tunisu - stolicy Tunezji, gdzie będziesz mieć okazję, by odwiedzić pełne życia uliczki oraz kolorowe stragany. Następnie wybierz się do antycznego miasta Kartaginy, w którym poczujesz ducha historii. Sidi Bou Said to francusko-arabskie miasto, fascynujące malowniczym krajobrazem, które tworzą białe budynki z niebieskimi drzwiami, tworząc niezapomnianą atmosferę i dostarczając artystycznych wrażeń. Na koniec dnia zrelaksuj się nad lekko szumiącym, turkusowym morzem i ciesz się smakiem tradycyjnej, tunezyjskiej miętowej herbaty, która pomaga przywrócić spokój oraz równowagę. 

Pozwól oczarować się magią Tunezji, poczuj na własnej skórze niepowtarzalną kulturę oraz spróbuj egzotycznych smakołyków w orientalnej atmosferze. 

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 307 35 77

Napisz do mnie: info@spadreams.pl

Nasze najlepsze oferty hoteli w Tunezji