Hotel numer 2 Kovalam Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 2 w: Kovalam. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji.

Uday Samudra ★★★★★

Programy ajurwedyjskie na piaszczystej plaży pełnej palm

Piękny hotel na plaży wraz z basenem w miejscowości Kovalam. Wybudowane z kamienia naturalnego Centurm Ayur Ashram oferuje tradycyjne kuracje ajurwedyjskie.

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Pobyt

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, śniadanie

 • korzystanie z basenów z leżakami i parasolami słonecznymi
 • wi-fi w miejscach publicznych

Kod rezerwacji telefonicznej: 73UP3

1 658 zł

Klasyczna kuracja ajurwedyjska- regeneracja

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie

Ajurweda uczy życia zgodnie z naturą bez naruszania równowagi w przyrodzie. Ajurweda widzi siebie nie tylko jako holistyczną dziedzinę medycyny, ale również jako holistyczne nauki życia, biorąc pod uwagę codzienne czynności w połączeniu z indywidualnym stylem życia oraz odżywianie.

Ajurweda skupia wszystkie działania na długiej drodze życia doczesnego każdego człowieka, poprzez połączenie środków zapobiegawczych i leczniczych w celu przywrócenia oraz utrzymania zdrowia. Ciało jest stymulowane do leczenia siebie i szukania równowagi ciała, umysłu oraz ducha.

Wraz z indywidualnym doborem, dopasowywane są zabiegi ajurwedyjskie w celu wyzwolenia się od dolegliwości, ukierunkowane na przywrócenie bioenergetycznego bilansu. W tym samym dąży się do odmłodzenia ciała, umysłu oraz ducha.

Główny punkt:

 • regeneracja (od 7 noclegów)
 • pełne wyżywienie ajurwedyjskie oraz woda ziołowa
 • wstępne badanie lekarskie i codzienne konsultacje z lekarzem ajurwedyjskim
 • określenie typu Dosha
 • definicja planu leczenia oraz diety
 • ok. 2x dziennie zabiegi ajurwedyjskie (90-120 minut) zgodnie z rozporządzeniem ajurwedyjskiego lekarza jak przykładowo: Shirodhara - polewanie głowy olejem, Abhyanga - masaż całego ciała, masaż synchroniczny, marma bądź rewitalizujący, Udvartana - pudrowy masaż peelingujący całego ciała, łaźnie parowe i ziołowe, zabiegi na twarz Mukhalepam, oczyszczanie nosa Nasya i inne
 • medycyna ziołowa w ramach kuracji ajurwedyjskiej
 • 1x dziennie zajęcia jogi (60 minut)
 • 1x wycieczka do Trivandrum (przy pobycie od 14 noclegów)
 • korzystanie z basenów wraz z leżakami i parasolami słonecznymi
 • WLAN w miejscach publicznych
 • Transfer z/na lotniska Trivandrum

Polecane przy następujących dolegliwościach

Stres / zmęczenie, Skóra / alergie, Atopowe zapalenie skóry / łuszczyca, Dysk / kręgosłup, Migrena, Układ ruchu, Reumatyzm / stawy, Bóle kręgosłupa, Otyłość / nadwaga, Przemiana materii / żołądek / jelita, Serce / naczynia krwionośne / układ krążenia

Kod rezerwacji telefonicznej: 73UP1

3 347 zł

Klasyczna kuracja ajurwedyjska- Panchakarma

od 14 noclegów, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie

Główny punkt:

 • Panchakarma
 • Anti-aging
 • wzmocnienie systemu immunologicznego
 • pełne wyżywienie ajurwedyjskie oraz woda ziołowa
 • wstępne badanie lekarskie i codzienne konsultacje z lekarzem ajurwedyjskim
 • określenie rodzaju Dosha
 • definicja planu leczenia oraz diety
 • ok. 2x dziennie zabiegi ajurwedyjskie (90-120 minut) zgodnie z rozporządzeniem ajurwedyjskiego lekarza jak przykładowo: Shirodhara - masaż olejowy głowy, Abhyanga - masaż całego ciała, masaż synchroniczny, marma bądź rewitalizujący, Udvartana - pudrowy masaż peelingujący całego ciała, łaźnie parowe i ziołowe, zabiegi na twarz Mukhalepam, oczyszczanie nosa Nasya i inne
 • medycyna ziołowa w ramach kuracji ajurwedyjskiej
 • 1x dziennie zajęcia jogi (60 minut)
 • 1x wycieczka do Trivandrum (przy pobycie od 14 noclegów)
 • korzystanie z basenów wraz z leżakami i parasolami słonecznymi
 • wi-fi w miejscach publicznych
 • Transfer z/na lotniska Trivandrum

Polecane przy następujących dolegliwościach

Migrena, Układ ruchu, Reumatyzm / stawy, Bóle kręgosłupa, Otyłość / nadwaga, Przemiana materii / żołądek / jelita, Serce / naczynia krwionośne / układ krążenia, Stres / zmęczenie, Skóra / alergie, Atopowe zapalenie skóry / łuszczyca, Dysk / kręgosłup

Kod rezerwacji telefonicznej: 73UP2

6 752 zł

Uday Samudra w szczegółach

Miejsce wypoczynku

Kerala jest indyjskim regionem położonym na południowym zachodzie kraju określanym często, jako "kolebka Ajurwedy" i stanowi idealne miejsce na relaksacyjną kurację ajurwedyjską. Kovalam to jedna z najbardziej ulubionych plaż nad Oceanem Indyjskim, która charakteryzuje się długością, gęsto rosnącymi palmami, obszernymi gajami kokosowymi oraz dobrze rozwiniętą infrastrukturą turystyczną z wieloma restauracjami oraz sklepami.

Hotel

Ten piękny hotel Uday Samudra Joga Ayurveda & Beach Resort został częściowo wybudowany z naturalnego kamienia na cichej piaszczystej plaży Samudra i rozciąga się na długość 16 000m2 wraz z terenem porośniętym tropikalnymi ogrodami z palmami kokosowymi. Ulubiona plaża w regionie Kovalam jest odalona o zaledwie krótki spacer.

Zakwaterowanie

213 nowoczesnych i gustownie urządzonych pokoi oraz apartamentów znajdujących się w dwu- oraz trzypiętrowych budynkach rozmieszczonych na terenie całego obiektu. 47 pokoi Ayur Ashram (ok. 35 m2) w pobliżu basenu oraz Centrum Ajurwedy oferuje wannę/prysznic/WC, klimatyzację, telewizję kablową, telefon, mini bar, zestawy do kawy/herbaty, sejf oraz balkon z częściowym widokiem na morze i ogród ziołowy. Poza tym 96 pokoi Exotica Atrium z widokiem na ogród lub basen, 54 pokoje Exotica Premium (ok. 29 m2) z widokiem na morze, 12 pokoi Deluxe Suite (32 m2), jak i 4 apartamenty prezydenckie (55 m2). Każdy apartament z oddzielną toaletą, optycznie rozdzielonym salonem z jadalnią oraz dużym balkonem z widokiem na morze. Pokój jednoosobowy to pokój dla dwóch osób do samodzielnego wykorzystania.

Wyżywienie & wypoczynek

Restauracja Grass Hopper oferuje dania różnorodnej kuchni międzynarodowej jak i kuchni lokalnej wraz z widokiem na basen i ogród. Aqua Marine serwuje świeże owoce morza, a na dziedzińcu nad basenem są przygotowywane na grillu lokalne specjały z owoców morza. Bar przy basenie Horse Shoe Bar oferuje kawiarnię oraz bar z widokiem na morze. Dla gości ajurwedyjskich serwowane są posiłki w restauracji ajurwedyjskiej Swastha zalecane przez ajurwedyjskiego lekarza. Dodatkowo w okolicy sklep z pamiątkami oraz biblioteka. Na terenie znajdują sie 3 baseny z tarasami słonecznymi, z czego 2 z widokiem na morze oraz hamaki w ogrodzie.

Zdrowie & Ajurweda

Centrum Ayur Ashram Ayurveda w Kerali prezentuje tradycyjny styl oraz naturalną budowę i jest kierowane przez zespól doświadczonych lekarzy ajurwedyjskich i jednego guru jogi. Goście obsługiwani są przez 20 bardzo dobrze wyszkolonych terapeutów według indywidualnie dobranych metod kuracji. Zabiegi ajurwedyjskie zarówno profilaktyczne jak i terapeutyczne przeprowadzane są w 16 gabinetach zabiegowych. Oferowane jest również leczenie towarzyszące. Co więcej, na terenie ośrodka znajduje się klinika dentystyczna, nowoczesna sala fitness, łaźnia parowa, sauna oraz salon piękności.

Czas wolny

W czasie wolnym oferowane są wydarzenia kulturalne, takie jak występy muzyczne i taneczne, astrologia hinduska czy pokazy gotowania w hotelu. Poza tym można uprawiać różnorodne sporty wodne na plaży (za dodatkową opłatą). Hotel chętnie pomaga w organizacji wycieczek jak przykładowo nad rozlewiska czy do Trivandrum.

Opis dostępnych pokoi

Informacje dodatkowe

PRZYJAZD: Z lotniska Trivandrum (TRV) - ok. 11 km.

TRANSFER (w obie strony): Z lotniska TRV dla kuracjuszy w cenie wyjazdu, dla pozostałych gości hotelu dostępny na życzenie.

INFORMACJE: Opłaty wizowe/przepisy zdrowotne - dostępne na życzenie.

Mapa

Uday Samudra
Rezerwuj Kontakt Udostępnij