Vana ★★★★★S

Holistyczna kuracja w luksusowym otoczeniu

Prawdziwa ajurweda, dziewicza, piękna przyroda i nowoczesny, ekologiczny obiekt - to wszystko pomaga w osiągnięciu harmonii pomiędzy ciałem, umysłem i duszą.

Vana w szczegółach

Hotel

☀ Otworzony w 2014 r. luksusowy ośrodek Vana, Malsi Estate położony na obrzeżach miasta Dehradun, w otoczeniu drzew na wschodzie i łagodnych wzgórz Mussoorie na północy. Fizycznie, umysłowo, emocjonalnie i duchowo: celem resortu jest wspieranie dobrego samopoczucia gości w każdej z tych sfer. Wellness oznacza tu holistyczne zabiegi i regeneracyjną profilaktykę. Współczesny, elegancki design harmonijnie łączy się z przyrodą i innowacyjną koncepcją energetyczną, co sprawia, że nawet najmniejszy szczegół tworzy idealną przestrzeń dla relaksu.

Zakwaterowanie

66 nowoczesnych pokoi (ok. 50 m2) urządzonych z troską i przy wykorzystaniu licznych elementów drewnianych oraz 16 suit (ok. 98-292 m2) wiernie odzwierciedlających filozofię Vana, która łączy ciepło z komfortem i luksusem, przy zachowaniu zgody z naturą. Jasne pokoje z tarasem i widokiem na ogrody bądź lasy salowe, komfortowo wyposażone w wannę/prysznic/WC, klimatyzację, piękną strefę sypialną, stację dokującą do iPoda, Wi-Fi, sejf i garderobę. Suita Forest z dodatkową strefą dzienną, suita Bodhi dodatkowo z prywatną strefą zabiegową i strefą do medytacji, suita Esteva z kominkiem i większym tarasem. Suity Villa z 2-3 sypialniami, widokiem na sad i prywatnym, ogrzewanym basenem do nurkowania. Suita Vana z kominkiem, pokojem do medytacji, tarasem i ogrzewanym plunge pool, przedpokojem i pomieszczeniem na walizki.

Opis dostępnych pokoi

Wyżywienie i wypoczynek

2 restauracje zadbają o twoje dobre samopoczucie, dzięki międzynarodowej kuchni SPA i live cookingiem. Indyjska sztuka gotowania jest łączona przez mistrzów kucharskich z zasadami ajurwedy . Posiłki przygotowywane są z lokalnych, świeżych i ekologicznych produktów. Każdemu gościowi serwowane są posiłki dopasowane do potrzeb i programu SPA. Dla gości odbywających kurację Panchakarma przygotowano specjalne pomieszczenie, w którym podwane są specjalnie dopasowane posiłki ajurwedyjskie. Bar z sokami i biblioteka.

Czas wolny

Ogrzewany 20-metrowy basen zewnętrzny i wewnętrzny, 4 sale i pawilony do jogi oraz sala fitness z najnowocześniejszym sprzętem do ćwczeń. Ścieżka spacerowa przez las salowy, ogródek z warzywami i plantacje owoców.

SPA, zdrowie i ajurweda

Vana, Malsi Estate kładzie nacisk na 7 sfer: ajurwedę, medycynę tybetańską, jogę, medycynę naturalną, SPA, fitness i Acqua. Ajurweda, medycyna tybetańska i joga są tu oferowane w najstarszej i najczystszej formie. Ponad 50 pokoi zabiegowch i gabinetów wchodzi w skład centrum ajurwedy, centrum wellness i SPA Ritual Spa oraz Watsu Pool. Zabiegi i terapie przeprowadzone są przez zespół profesjoalnych i doświadczonych lekarzy ajurwedyjskich i terapeutów.

Podczas kuracji wyznaczane są osiągalne cele, a efekty są miarodajne. Wspólnie z gościem opracowywany jest osobisty program, który można łatwo wprowadzić w życie codzienne po powrocie z urlopu.

Informacje dodatkowe

Najbliższe lotniska
Indira Gandhi International Airport (DEL): (ok. 279 km / 399 minut)
Dehradun Airport (DED): (ok. 33 km / 73 minuty)

PRZYJAZD Lotnisko: Dehradun ok. 35 km.

TRANSFER (w obydwie strony): Z lotniska DED w cenie.

INFORMACJE Minimalny wiek gości to 16 lat.
Zalecamy znajomość angielskiego.

Mapa

Vana
Rezerwuj Kontakt Udostępnij