Razem ze SpaDreams na święta zmieniać świat na lepszy

Jesień wielkimi krokami zbliża się do końca i zaczyna się pełen miłości i radości czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. W tym okresie kontemplacji SpaDreams stara się myśleć również o tych, którzy w życiu borykają się z wieloma przeszkodami, i którzy potrzebują wspacia. 

Wiele z przedmiotów i udogodnień, z których mamy szczęście korzystać na co dzień, i które wydają nam się być powszechnie dostępe, są towarami luksusowymi, dostępnymi tylko dla zamożnych w wielu krajach świata. Jednym z takich towarów jest czysta woda. Na całym świecie ponad 780 milionów ludzi wciąż jeszcze żyje bez dostępu do czystej wody pitnej i dostępu do środków i urządzeń sanitarnych. Dlatego też, stawiamy sobie za cel długotrwałą zmianę tego stanu rzeczy, by podnieść jakość życia ludzi zmuszonych do życia w tak niegodnych warunkach. 

SpaDreams postanowiło wesprzeć fundację Viva con Agua, by przyczynić się do rozwiązania problemu w kolorowych Indiach- kolebce nauki ajurwedyjskiej, której los jest nam szczególnie bliski, jako głównemu organizatorowi wczasów z ajurwedą na rynku polskim. Wspólnie z Państwa pomocą w ten szczególny czas w roku, chcielibyśmy wspólnie przedsięwziąć coś, by pomóc wyjątkowym ludziom zamieszkującym ten piękny kraj. Każde zamówienie na wczasy w Indiach dokonane na naszej stronie w grudniu, to długotrwały, dożywotni dostęp do czystej wody pitnej dla jednej osoby- oznacza to, że z każdym zamówienień dajemy kolejnej osobie szanse na lepsze życie!

Dodatkowo, pod hasłem "czysta woda dla każdego" wspieramy kampanię WASH (woda, sanitaria, hygiena), by zapewnić potrzebującym dostęp również do środków czystości i urządzeń sanitarnych. Dzięki temu pomagamy również wzmocnić pozycją społeczną osób żyjących poza nawiasem społeczeństwa. 

Praca organizacji Viva con Agua jest godna podziwu i uwagi, dlatego też chcemy być jej częścią, i pomóc podnosić standardy życia wielu osób w rożnych miejscach świata. Razem z Państwem, możemy wspólnie zacząć od Indii ! 

Odkryj z nami piękne Indie!