Health Spa Hotels Karlovy Vary Czech Republic

Hotele Spa Czechy

Efektywna Terapia Medyczna & Wellness w Pięknych Lokalizacjach

Szukasz uzdrowiska medycznego i hotelu spa w Czechach? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce. SpaDreams oferuje szeroką gamę hoteli wellness i programów zdrowotnych w Czechach, starannie przygotowanych po ponad 40 latach współpracy z hotelami.

Nasze cztery najbardziej popularne oferty hoteli spa w Czechach

Nasze najpopularniejsze programy w czeskich uzdrowiskach medycznych

Kompleksowe Terapie Lecznicze - Programy te koncentrują się na doskonałych zabiegach leczniczych, które są przepisywane zgodnie z indywidualnymi potrzebami i celami każdego gościa. Każdy program terapeutyczny jest unikalny i szyty na miarę, wykorzystuje elementy z hydroterapii, balneoterapii, fizjoterapii, zaawansowanej diagnostyki medycznej i relaksujących zabiegów leczniczych wellness. Pakiety te są świetne dla ogólnego samopoczucia lub do rozwiązywania zaawansowanych stanów chorobowych.

Witalny urlop - Proste, ale cudownie relaksujące wakacje w pięknym otoczeniu uroczych czeskich uzdrowisk. Idealny do ładowania akumulatorów i podziwiania przyrody.

Specjalne wakacje dietetyczne - Idealne do rozpoczęcia zdrowszego trybu życia, wypróbowania nowej metody postu, detoksykacji lub odchudzania. Zarówno eksperci, jak i początkujący mogą znaleźć odpowiedni program dietetyczny z profesjonalną poradą kompetentnego personelu.


Nasze najpopularniejsze czeskie hotele spa.

Jeśli już wiesz, że chcesz zarezerwować hotel uzdrowiskowy w Czechach, skorzystaj z tej wyszukiwarki, aby uzyskać wszystkie dostępne oferty i przefiltrować je do swoich osobistych preferencji. W ten sposób można łatwo znaleźć i zarezerwować najlepszy hotel spa dla swoich potrzeb.


Historia czeskich hoteli Spa

Zrelaksuj się, zregeneruj się, odzyskaj siły witalne

Goście i uzdrowiciele z całego świata już od XII wieku odwiedzają Republikę Czeską w jej hotelach wellness i uzdrowiskach z leczniczą wodą mineralną. Nasze hotele spa w Czechach znajdują się w urokliwych miejscowościach uzdrowiskowych z leczniczymi źródłami termalnymi, które zapewniają idealne warunki do relaksu, odmłodzenia i regeneracji.

Dla tych, którzy chcą zająć się konkretnym problemem zdrowotnym, polecamy jedno z naszych wielu popularnych uzdrowisk w Czechach. Wszystkie najlepsze uzdrowiska w Republice Czeskiej wykorzystują poszczególne źródła specyficzne dla swojej lokalizacji. Należą do nich rad, magnez, żelazo, wapń i węgiel, w różnych ilościach, dzięki czemu można zająć się konkretnymi problemami zdrowotnymi. W Jáchymovie i Teplicach kuracjusze korzystają z terapii radonem, naturalnie występującym materiałem radioaktywnym pochodzącym ze źródeł. A w czeskim trójkącie uzdrowiskowym Karlowe Wary, Mariańskie Łaźnie i Franciszkowe Łaźnie czekają na Ciebie setki różnych źródeł wód mineralnych do wyboru.

Kompleksowe programy lecznicze

Klienci często przekonują się, że te minerały i pierwiastki są znacznie łatwiej przyswajalne poprzez picie lub kąpiele w wodzie źródlanej niż poprzez przyjmowanie klasycznych suplementów. Typowy pakiet zdrowotny nazywany jest "kompleksowym leczeniem", który po przyjeździe do uzdrowiska zostanie dopasowany do wszelkich specyficznych problemów zdrowotnych, na które klient ma ochotę.

Wszystkie oferty na Kompleksową kurację leczniczą

Czeska specjalistyczna wiedza medyczna

Nasze czeskie hotele spa są w 100% nastawione na programy lecznicze i wellness. Tradycyjne terapie przez cały rok są stale aktualizowane o nowe odkrycia, bez utraty wiedzy przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Wraz z wysoko wykwalifikowanymi lekarzami i terapeutami na oddziałach terapii, hotele uzdrowiskowe w Czechach są wyjątkowe i zachwycające.

Uzdrowisko Naturalna Wiosenność Hotel Czechy
Woda źródlana do "kompleksowego leczenia"
Hotele uzdrowiskowe Mariánské Lázně Republika Czeska
Mariańskie Łaźnie

Bogata kultura i piękna przyroda Republiki Czeskiej

Dzięki długiemu dziedzictwu kulturowemu uzdrowisko w Czechach jest często budowlą kultową i tradycyjną, ze wspaniałą architekturą secesyjną lub cesarską. Niektóre hotele były nawet scenerią dla słynnych hollywoodzkich filmów. Położone wśród przepięknej przyrody, którą kraj ten ma do zaoferowania, od zielonych pasm górskich i lasów po jeziora i doliny, tutejsze warunki hotelowe są naprawdę czymś wyjątkowym. Dzięki złotym jesieniom, ciepłym źródłom i latom oraz białym kocom śniegu w zimie, Czechy są idealnym miejscem do zwiedzania przez cały rok.

Jednym z naszych ulubionych aspektów uzdrowisk w Czechach jest bogata oferta imprez kulturalnych. Przez cały rok odbywają się tu koncerty, festiwale, tańce, wykłady na temat zdrowia, wycieczki do pobliskich miejscowości, a w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy odbywają się uroczyste kolacje i bale. Nasze hotele przygotowują również zajęcia dla gości nieposiadających samochodu, np. wycieczki autobusowe lub imprezy w obrębie hotelu lub w odległości spaceru. W mieście uzdrowiskowym Karlowe Wary odbywa się nawet międzynarodowy festiwal filmowy, który odbywa się co roku w lecie.

Miasto uzdrowiskowe Karwole Wary Czechy
Karlowe Wary

Kuchnia Czeska czy Dieta Detox?

Wellness to dobre samopoczucie - ciało i dusza. Jeśli więc chodzi o rozkoszowanie się bogatą kuchnią czeską lub smacznymi daniami detoksykacyjnymi, to zależy to od Ciebie. W tutejszych hotelach spa możesz delektować się tradycyjną czeską kuchnią, na przykład obfitymi gulaszami z grzybami z okolicznych lasów, strudlem jabłkowym, słodkimi makaronami i czeskim piwem Pilsner. Lekka i zdrowa kuchnia jest również dostępna i można zamówić specjalną dietę. Wystarczy, że w uwagach do formularza rezerwacji podadzą nam Państwo, czy chcą Państwo dietę niskokaloryczną i niskotłuszczową, czy też bezglutenową, bez nabiału, wegetariańską lub wegańską. Dieta jest idealna dla każdego!

Wszystkie oferty dla Detoksykacja w Hotelach Spa w Czechach


Wskazówki dla podróżnych - zarezerwuj swój wymarzony hotel Spa w Czechach

Przy stosunkowo niskich cenach, nawet najlepsze uzdrowiska medyczne w Czechach są bardziej przystępne cenowo niż ich zachodnioeuropejskie odpowiedniki. Odkryj poniżej najlepsze uzdrowiska w Czechach i zarezerwuj już dziś!

Nasze wskazówki turystyczne dotyczące urlopów w uzdrowiskach w Czechach:

 • Najwygodniejszym sposobem podróżowania do Czech jest podróż samolotem z Warszawy, Gdańska czy Krakowa.
 • Transfery z Pragi mogą być dość długie, ale transport publiczny w Czechach jest bardzo przystępny cenowo, wygodny i oferuje świetny sposób na zwiedzanie kraju w drodze do hotelu. Rozważ rezerwację pociągu do swojego miasta uzdrowiskowego.
 • Republika Czeska jest szczególnie piękna o każdej porze roku. Latem wieś jest tętniąca życiem zielenią, a jesienią zmieniające się liście malują krajobraz w płonących odcieniach złota, pomarańczy i czerwieni. Zimą, kiedy pada śnieg, można podziwiać urzekającą zimową krainę.
 • Święta i uroczystości są częścią lokalnych uroków. Warto rozważyć odwiedzenie jednego z tych festiwali, jak np. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Karlowych Warach lub jednego z wielu festiwali muzyki klasycznej.

Jak zaoszczędzić pieniądze na swoim uzdrowisku w Czechach

 • Rezerwuj pakiety Medical Wellness lub terapie lecznicze, zamiast rezerwować pojedyncze zabiegi na miejscu. Są to pakiety, które stworzyliśmy wspólnie z naszymi partnerami hotelowymi, aby zaoferować Państwu absolutnie najlepszy stosunek jakości do ceny.
 • Zarezerwuj z dużym wyprzedzeniem. Wiele hoteli oferuje specjalne pobyty i pakiety earlybird, co pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy, po prostu dokonując wcześniejszej rezerwacji.
 • Spróbuj wsiąść do pociągu zamiast do droższego transferu z lotniska. Nie tylko będziesz miał okazję zobaczyć malownicze krajobrazy i miasta Republiki Czeskiej, ale większość hoteli oferuje bezpłatny lub bardzo niedrogi transfer z miejscowego dworca kolejowego.
 • Czy rozważałeś podróżowanie poza sezonem? Czechy są szczególnie popularne w okresie letnim, a hotele podwyższają odpowiednio ceny. W okresie jesienno-zimowym jest równie malowniczo i uroczo, choć ceny są zazwyczaj niższe. Spróbuj połączyć to z rezerwacją typu earlybird, aby zebrać oszczędności!
Sceneria w Karlowych Warach w sezonie letnim
Mariańskie Łaźnie w jesiennej fontannie

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl


Zobacz wszystkie hotele spa w uzdrowiskach w Czechach


Możesz być również zainteresowany:

Inni goście również planowali podróże do:

spadreams logo

10 powodów, dla których warto rezerwować w SpaDreams

 • Świetny wybór hoteli
 • Gwarancja najlepszej ceny
 • 99% szczęśliwych klientów
 • 40 lat doświadczenia
 • Doradztwo eksperckie
 • Wakacje zindywidualizowane
 • Wyjątkowa jakość
 • Wsparcie od początku do końca
 • Ochrona danych
 • Najnowsze trendy w podróżach