Health Spa Resort Israel Dead Sea

Hotele Spa w Izraelu

Skuteczne właściwości lecznicze Morza Martwego

Czy szukasz hotelu Spa w Izraelu? To jest właściwe miejsce dla Ciebie! SpaDreams specjalizuje się w organizowaniu wellness i wczasów zdrowotnych. Zebraliśmy dla Ciebie wszelkie informacje na temat Twojego urlopu leczniczego w Izraelu, niezbędnych przygotowań do pobytu w jednym z naszych ośrodków zdrowotnych oraz korzyści, jakie możesz odnieść z pobytu.


Nasze najpopularniejsze oferty na wczasy zdrowotne w Izraelu

Nasze najpopularniejsze programy o Izraelu

Relaks nad morzem:

Odkryj i ciesz się uspokajającą atmosferą morza z jego niesamowitymi formacjami soli, turkusowo-błękitną wodą i majestatycznymi pustynnymi górami dookoła. Ta atmosfera odświeży ciało, umysł i duszę i pomoże Ci się głęboko zrelaksować. 

Twoje własne doświadczenie w klimacie Morza Martwego w Izraelu:

Doświadczeni podróżnicy znad Morza Martwego z reguły nie potrzebują opieki medycznej, aby przeprowadzić własną terapię klimatyczną. Dla nich pobyt w hotelu uzdrowiskowym i transfer są często wystarczającym wsparciem dla skutecznej terapii klimatycznej.

Wczasy z terapią klimatyczną:

Jeśli wybierasz się po raz pierwszy do Izraela i nad morze martwe, aby poddać się leczeniu chorób skóry (łuszczyca, bielactwo itp.), reumatyzmu lub innych chorób, będziesz potrzebował pomocy lekarskiej. Odbywa się to w Centrum Uzdrowiskowym Morza Martwego, do którego można dotrzeć ze wszystkich hoteli uzdrowiskowych w Ein Bokek. Prosimy o poinformowanie nas o rodzaju leczenia uzdrowiskowego, którego Państwo potrzebują oraz o rodzaju transferu (grupowy lub prywatny) - przygotujemy dla Państwa kompletną ofertę na urlop leczniczy.


Najlepsze oferty hoteli Spa w Izraelu

Jeśli już wiesz, że chcesz zarezerwować hotel spa w Izraelu, skorzystaj z paska wyszukiwania, aby wyświetlić wszystkie dostępne oferty i przefiltrować je według własnych preferencji. W ten sposób z łatwością znajdziesz i zarezerwujesz najlepszy hotel uzdrowiskowy dla swoich potrzeb.


Dlaczego pobyt w hotelu Spa w Izraelu jest polecany?

 

Po przyjeździe do Izraela i na kurację, pracownicy hotelu powitają Cię serdecznie i zakwaterują w komfortowych pokojach z zapierającym dech w piersiach widokiem na Morze Martwe, ogród lub pustynię. Centrum Balneoterapii, do którego będziesz miał dostęp, oferuje wysokiej jakości opiekę. Zrelaksuj się w solarium na tarasie słonecznym hotelu i pozwól swojej skórze skorzystać z promieni słonecznych. Naturalne solarium przy plaży Ein Bokek, oddzielone od mężczyzn i kobiet, jest ukryte przed wzrokiem. Zmiana scenerii dobrze Ci zrobi! Rzeczywiście, dzięki księżycowemu krajobrazowi, czeka tu na Ciebie wyjątkowa atmosfera.

Wszystkie kompleksy hotelowe w Izraelu położone są nad brzegiem morza i dlatego są szczególnie polecane dla osób z chorobami skóry, takimi jak łuszczyca, ale także z problemami układu oddechowego, takimi jak astma czy reumatyzm. Ludzie z całego świata przyjeżdżają do tych uzdrowisk ze względu na unikalny mikroklimat regionu i uznane na całym świecie działanie terapeutyczne.

Większość ośrodków wypoczynkowych oferuje wycieczki, takie jak wycieczka z przewodnikiem do historycznego miasta Massada. Miejsce to składa się z kilku starożytnych pałaców, które tworzą fortecę i znajdują się na szczycie góry stojącej na granitowej podstawie. Z tego miejsca można podziwiać panoramiczne widoki na Pustynię Żydowską i Morze Martwe. Dziś synagoga w Massadzie stała się popularnym miejscem pielgrzymek. Można tu również odwiedzić Kibuc, odbyć spacery przy pełni księżyca oraz wycieczki do rezerwatu przyrody Ein Gedi.

W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu uzdrowiskowego znajduje się klimatyczny ośrodek uzdrowiskowy, znany na całym świecie DMZ Clinic (Niemieckie Centrum Medyczne) w Ein Bokek, prowadzony przez niemieckich lekarzy. Klinika ta oferuje Ci terapię leczniczą, np. leczenie artretyzmu, leczenie łuszczycy, leczenie trądziku i wiele innych!

Inny hotel, dawniej Kibuc, z mniejszym spa znajduje się w Ein Gedi, słynnej oazie na zachodnim brzegu. Do wszystkich hoteli uzdrowiskowych w Izraelu można dostać się z lotniska w Tel Awiwie, albo transferem grupowym, albo prywatnym, oddalonym o ok. 150 km (100 min.).

Na jakiej podstawie ten pobyt jest dobrą inwestycją?

Zastanawiasz się, co ten pobyt przyniesie Ci osobiście? A może nadal nie jesteś pewien, czy powinieneś zarezerwować pobyt w hotelu spa w Izraelu? Czytaj dalej i zainspiruj się do zarezerwowania swoich wczasów zdrowotnych w Izraelu.

 • Wyjątkowy krajobraz z księżycową panoramą! Widok, którego powinieneś doświadczyć przynajmniej raz w życiu. Zachwyć się wyjątkowym pięknem Izraela.
 • Jeśli chcesz się zrelaksować i naładować akumulatory, ten wyjazd jest dla Ciebie! Możesz być pewien, że gdy nadejdzie czas powrotu do domu, poczujesz długotrwałe złagodzenie objawów i wewnętrzny spokój.
 • Osoby z chorobami skóry zauważyły doskonałe wyniki i nie znalazły innego odpowiednika leczenia.
 • W SpaDreams oferujemy Państwu najlepsze pakiety! Doskonały stosunek ceny do jakości i doskonały serwis hotelowy.

Twój pobyt przeniesie Cię w wyjątkową i niezapomnianą podróż dla ciała, umysłu i duszy!

        

Kurorty Spa Izrael Kibuc Morze Martwe
Kibuc w Izraelu
Uzdrowisko Ein Bokek Izrael
Ein Bokek
Ein Gedi Izrael Hotel Spa
Ein Gedi

Klimatoterapia w Niemieckiej Klinice Medycznej (DMZ)

Naturalne solarium, ukryty przed wzrokiem obóz naturystów, znajduje się na plaży Ein Bokek. Do dyspozycji jest kiosk z gazetami, leżaki, prysznice i toalety, a także plaża (wymagany strój kąpielowy). Opalanie odbywa się na podstawie zaleceń lekarskich, z wydzielonymi strefami dla kobiet i mężczyzn i zgodnie z wyznaczonymi przedziałami czasowymi. Większość hoteli posiada tarasy, na których goście mogą korzystać z kąpieli słonecznych. Miejsca te są z reguły oddzielne dla kobiet i mężczyzn.

Przeciwwskazania Dekompensacja serca i układu krążenia, niewydolność nerek, ostre choroby zakaźne, lekkie dermatozy. Ewentualne przeciwwskazania, które mogą dotyczyć Ciebie osobiście, należy omówić z lekarzem.

Zalecenia dotyczące leczenia klimatycznego: Po konsultacji z lekarzem należy odpowiednio wcześnie przed przyjęciem do uzdrowiska zaprzestać przyjmowania leków, chyba że jest to bezwzględnie konieczne. Kremy z kortyzonem należy odstawić co najmniej 4 tygodnie przed przyjęciem, tabletki z kortyzonem należy przyjmować do czasu konsultacji z lekarzem na początku leczenia. Przed badaniem lekarskim na początku kuracji prosimy o dokładne zbadanie się przez lekarza, a także o odstawienie wszelkich leków i maści, które zwykle Państwo stosują oraz, jeśli to konieczne, diety.

Wsparcie dla terapii klimatycznej w Niemieckim Centrum Medycznym (DMZ)

Podstawowe wsparcie dla wszystkich terapii:

 • Historia choroby, badanie lekarskie
 • Opracowanie indywidualnego programu leczenia w zakresie czasu ekspozycji na słońce i kąpieli, w zależności od pory roku i rodzaju skóry
 • Kremy, olejki i leki potrzebne do leczenia
 • Końcowe badanie lekarskie i rozmowa na temat wyników i raportu końcowego

Suplement na łuszczycę, bielactwo, neurodermię i trądzik:

 • Z przepisu lekarza leczenie skóry głowy w klinice DMZ

Suplement diety przeciwko reumatyzmowi, sklerodermii i zapaleniu błony naczyniowej oka:

 • Wszystkie zabiegi zalecone przez lekarza (ok. 2-3 w tygodniu) jak np. kąpiele siarkowe, kąpiele w Morzu Martwym, kąpiele słoneczne, okłady z czarnego błota (ciepłe i zimne), krioterapia (zimna), masaże lecznicze
 • W przypadku zapalenia błony naczyniowej oka: badanie okulistyczne

Suplement dla przypadków łuszczycowego zapalenia stawów:

 • Połączenie wszystkich powyższych metod leczenia, z dostosowaniem do łuszczycowego zapalenia stawów

Suplement dla chorych na astmę:

 • Spirometria (badanie czynności płuc) i jej interpretacja
 • Pomiar zawartości tlenu we krwi
 • "Monitorowanie prądu szczytowego" (pomiar maksymalnego przepływu powietrza podczas wydechu)
 • 2 Masaże klatki piersiowej
 • Inhalacje
 • Ćwiczenia oddechowe i ruchowe, leczenie klimatyczne

     

 

 

Uzdrowisko Izrael

    

Hotele uzdrowiskowe Ein Bokek Izrael

Rezerwuj Twoje Hotele Spa w Izraelu z terapią klimatyczną

Porady dotyczące terapii klimatycznych w Izraelu

  • Miesiące czerwiec, lipiec i sierpień są bardzo gorące i dlatego nie są idealne dla większości gości z Europy, ponieważ temperatura w cieniu często przekracza 40°C.
  • Dowiedz się, jaki okres podróży jest idealny dla Twojego stanu zdrowia (wersja w języku angielskim):
   Optymalne okresy dla zabiegów zdrowotnych w Morzu Martwym (wersja w języku angielskim)

   Jakie są kroki, aby zarezerwować pobyt w ośrodku zdrowia w Izraelu?

   Aby zarezerwować pobyt w hotelu spa w Izraelu, przejrzyj wszystkie nasze oferty poniżej i wybierz hotel, który najbardziej Ci odpowiada. Znajdź swoje idealne zakwaterowanie i program zabiegów i zarezerwuj bezpośrednio online. Alternatywnie, chętnie udzielimy Ci osobistej konsultacji telefonicznej lub mailowej - nasz zespół czeka, aby Ci pomóc!

   Jak zarezerwować pobyt z zabiegami medycznymi?

   • Wybierz hotel, który odpowiada Twoim potrzebom.
   • Podczas dokonywania rezerwacji lub zapytania o dostępność, w polu "Uwagi / Inne życzenia" należy podać program, z którego chcą Państwo skorzystać.
   • W tym samym polu należy również zaznaczyć, czy życzą sobie Państwo transfer z lotniska do hotelu.

      

   Hotele uzdrowiskowe Izrael

   Cena za zabiegi terapii klimatycznej w DMZ

   Cena za osobę w €

   od 1.1.2021 do 31.12.2021

          

   Kuracje

   SpaDreams Kod

   2 tygodnie

   3 tygodnie

   4 tygodnie

   Dodatkowy tydzień

   Łuszczyca

   903Z1

   413

   562

   744

   198

   Atopowe zapalenie skóry

   903Z3

   413

   562

   744

   198

   Bielactwo nabyte

   903Z8

   413

   562

   744

   198

   Trądzik

   903Z9

   413

   562

   744

   198

   Zapalenie błony naczyniowej oka

   903Z2

   413

   562

   744

   198

   Twardzina

   903Z7

   909

   1279

   1736

   430

   Reumatyzm

   903Z4

   909

   1279

   1736

   430

   Łuszczycowe zapalenie stawów

   903Z5

   958

   1354

   1817

   447

              
              

   Ceny kuracji na astmę od 1.1.22 na zapytanie.

            

   Dobrze wiedzieć - Twój pobyt w hotelu uzdrowiskowym w Izraelu

   W przypadku pobytu wellness i relaksacyjnego zalecamy tygodniowy pobyt, aby mogli Państwo w pełni się zrelaksować i naładować akumulatory. W przypadku terapii klimatycznej w kurorcie nadmorskim radzimy zaplanować pobyt na co najmniej 2 tygodnie. W ten sposób zabiegi mają większe szanse na długotrwałe korzyści. Krótszy okres uważany jest za nieefektywny, a ośrodek nie robi wyjątków od tej zasady.

   Najlepszym okresem na podróż jest czas od marca do maja i od września do końca października. Miesiące letnie są zazwyczaj bardzo gorące i nie są dogodne dla większości Europejczyków. Sprawdź sekcję Wskazówki dotyczące terapii klimatycznych w Izraelu na tej stronie, aby dowiedzieć się, jaki jest idealny czas podróży dla Twojego stanu zdrowia.

   Centrum medyczne DMZ jest zamknięte w święta żydowskie. Inaczej niż w Europie, niedziela jest w Izraelu dniem powszednim. Praca kończy się w piątek o zachodzie słońca do w soboty o zachodzie słońca. Obsługa w hotelach jest w tym okresie ograniczona, a centrum medyczne nie prowadzi sesji terapeutycznych.

   Podróżowanie z Polski do Izraela jest najwygodniejsze samolotem. Najlepsze opcje transferu są z lotniska w Warszawie, Gdańsku lub Krakowie.

        

   Hotele Uzdrowisko Ein Bokek Izrael

   Zarządzaj swoimi pieniędzmi

   Rezerwacje dokonane z wyprzedzeniem zwykle objęte są zniżką, skorzystaj z niej! Polecamy również wymienić trochę pieniędzy na szekle na napiwki.

   Specjalne ceny są dostępne dla terapii medycznych trwających dłużej niż 5 tygodni.

   Pory roku: Jeśli chcą Państwo zarezerwować swój pobyt jak najtaniej, powinni Państwo dokonać rezerwacji poza sezonem. Sezon ten, w którym ceny są najtańsze, przypada na okres od grudnia do lutego (temperatura około 20°C) oraz od lipca do sierpnia (bardzo gorąco o tej porze roku, 40°C).

   Transfer do hotelu: Radzimy zarezerwować transfer w dwie strony z lotniska do hotelu w SpaDreams. SpaDreams nie tylko oferuje swoim klientom transfer po obniżonej cenie, ale także zajmuje się jego organizacją w ścisłym kontakcie z hotelem. Nie musisz martwić się o płacenie na miejscu lub negocjowanie cen z przewoźnikiem.


   Wyświetl wszystkie Hotele uzdrowiskowe w Izraelu


   Powiązane tematy:

   Leczenie łuszczycy

   Leczenie łuszczycowego zapalenia stawów

    

   Inni goście są również zainteresowani:

   Klimatoterapia

   Hotele Spa w Jordanii

   Ajurweda Leczenie

   Wasi doradcy

   Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

   Napisz do mnie: info@spadreams.pl

   SpaDreams