Health Spa Hotels in Slovakia

Hotele Spa Słowacja

Terapie medyczne i korzyści zdrowotne

Luksusowe hotele Spa Medyczne i Uzdrowiskowe na Słowacji

Szukasz urlopu, który jest wyjątkowy i odmładzający, ale również przystępny cenowo w przepięknym słowackim uzdrowisku? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce. SpaDreams posiada szeroką ofertę uzdrowisk i programów zdrowotnych na Słowacji, starannie przygotowanych dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu i współpracy z hotelami.

Nasze trzy najbardziej popularne oferty uzdrowiskowe na Słowacji

Nasze najbardziej popularne programy uzdrowiskowe na Słowacji

Programy lecznicze i relaksacyjne - Programy te są ukierunkowane na głęboki relaks i odzyskanie sił po codziennym życiu. Różne terapie lecznicze, takie jak balneoterapia, elektroterapia, okłady borowinowe i kąpiele, jak również konsultacje lekarskie i masaże są dostępne w celu wsparcia Twojej osobistej podróży zdrowotnej. W naszych zachwycających hotelach Spa z najnowocześniejszym wyposażeniem, doświadczeni terapeuci dbają o Twoje dobre samopoczucie i dbają o to, abyś wrócił do domu z nową energią.

Programy Intensywnej Terapii Medycznej - Zrób to dla swojego zdrowia! Jeśli cierpisz na schorzenia serca i układu mięśniowo-szkieletowego, osteoporozę lub masz problemy z układem nerwowym, to główne słowackie miasta uzdrowiskowe Turčianske Teplice, Rajecké Teplice i Piešťany oferują doskonałe ośrodki lecznicze, które pozwolą Ci leczyć swój indywidualny stan zdrowia. Koncentrując się na diagnostyce, zapobieganiu dalszym chorobom i leczeniu, specjaliści i terapeuci medyczni zapewniają ulgę w dolegliwościach. Na początku pobytu otrzymasz osobistą konsultację od lekarza, który przepisze Ci leczenie dla Twoich indywidualnych potrzeb i warunków.

Programy witalno-aktywne - Idealne do osiągnięcia osobistych celów fitness i cieszenia się zapierającą dech w piersiach przyrodą Słowacji. Programy te są ukierunkowane na odchudzanie, sprawność fizyczną i zdrowe odżywianie. Ciesz się utratą masy ciała dzięki różnorodnym zajęciom i zdrowej odżywczej żywności, która pobudzi Twoją przemianę materii - wszystko pod profesjonalnym nadzorem. Przyroda Słowacji ma również wiele do zaoferowania i jest idealnym miejscem do poprawy Twojej kondycji. Dlaczego nie skorzystać z zapierających dech w piersiach widoków i magicznych szlaków turystycznych pomiędzy zabiegami uzdrowiskowymi, aby jeszcze bardziej zbliżyć się do osiągnięcia osobistego celu?


Nasze najlepiej sprzedające się pakiety zdrowotne w hotelach Spa na Słowacji

Jeśli już wiesz, że chcesz zarezerwować hotel spa na Słowacji, skorzystaj z paska wyszukiwania poniżej, aby zobaczyć wszystkie dostępne oferty. Przefiltruj je do swoich osobistych potrzeb i życzeń i znajdź swój wymarzony urlop już dziś.


Miasta uzdrowiskowe na Słowacji - stuletnia historia

Urocze, odmładzające, relaksujące

Jak mówi powiedzenie: "Słowacja została obdarzona wartościowym podziemnym morzem" - odnosi się to do wody leczniczej używanej do terapii na Słowacji.  Słowacja od wieków jest znana z leczniczych źródeł termalnych i jest domem dla ponad 1300 źródeł. Najbardziej lecznicze z nich są wykorzystywane do terapii, odnowy biologicznej i rekreacji. Goście są nadzorowani przez wysoce profesjonalnych specjalistów i mogą spodziewać się idealnych warunków naturalnych dla urokliwych, leczniczych i relaksujących zabiegów w pięknych, historycznych miejscowościach uzdrowiskowych. Piešt'any jest jednym z najważniejszych i największych miast uzdrowiskowych na Słowacji i jednym z najlepszych w Europie. Znane jako wyspa uzdrowiskowa, Piešt'any znajduje się pośród wspaniałej, nieskazitelnej przyrody w pobliżu Małych Karpat. Znane jest przede wszystkim z hoteli spa skupiających się na naturalnych zabiegach dla pacjentów z osteoporozą. Połączenie leczniczego błota siarkowego i siarczanowej wody termalnej ma tutaj wyjątkowe przeciwzapalne działanie lecznicze dla pacjentów z reumatyzmem i stanowi centralny element skutecznej terapii.

Turčianske Teplice i Rajeckie Teplice są dwoma innymi ważnymi i unikalnymi miastami uzdrowiskowymi na Słowacji. Hotele spa koncentrują się tu głównie na leczeniu, diagnostyce i profilaktyce chorób układu krążenia. Goście z chorobami serca i układu mięśniowo-szkieletowego są tu w najlepszych rękach. Doświadczeni i wyspecjalizowani eksperci medyczni w tej dziedzinie przeprowadzają podczas pobytu indywidualne badania lekarskie, testy, diagnozy i skuteczne leczenie.

Jeśli jesteś bardziej zainteresowany aktywnym urlopem leczniczym, Słowacja oferuje różne programy aktywne i zdrowotne. Wśród programów koncentrujących się na zmianach w diecie, ćwiczeniach relaksacyjnych i profesjonalnie przygotowanych zajęciach odchudzających na pewno znajdziesz swój osobisty wymarzony urlop.

Słowacka ekspertyza medyczna

Nasze słowackie hotele spa i uzdrowiskowe są w 100% nastawione na skuteczne programy lecznicze. Przez wieki istnienia miast uzdrowiskowych i ich źródeł termalnych, gromadzono ogromną ilość wiedzy, która jest stale aktualizowana w celu zapewnienia specjalistycznych zabiegów o długotrwałym działaniu. Wraz z wysoko wykwalifikowanymi terapeutami i lekarzami uzdrowiskowymi, hotele uzdrowiskowe na Słowacji są gościnne, wyjątkowe i zachwycające. Dzięki swojej wiedzy medycznej lekarze opracowują indywidualny plan leczenia, obejmujący głównie plan diety i konkretne ćwiczenia, dzięki czemu można kontynuować zdrową aktywność nawet po terapii w hotelu uzdrowiskowym.

Wszystkie formy terapii są wspierane przez lecznicze siły wody termalnej i borowiny siarkowej regionu. Typowymi formami terapii są: Hydro-, mechano- i elektroterapia, balneoterapia, termoterapia, terapia pitna, okłady borowinowe, inhalacje, fitness i relaksacja.

Aby uzyskać więcej porad dotyczących podróży, skontaktuj się z naszym zespołem ekspertów, którzy chętnie Ci pomogą.

Hotele SPA Słowacja Terapia błotna
Fitness i aktywny Sport w Hotelach Spa w Słowacji

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl

spadreams logo

Bogata kultura i wspaniała przyroda Słowacji

Ze względu na długą historię uzdrowiska, wiele z naszych hoteli spa na Słowacji często mieści się w zabytkowych budynkach, takich jak średniowieczne zamki czy secesyjne kamienice. Z dala od gorączkowego potoku turystycznego i pośród wspaniałej przyrody, specjalne ośrodki uzdrowiskowe zapraszają gości do zatrzymania się w codziennym życiu i pełnego skupienia na zabiegach leczniczych. W ciągu całego sezonu Słowacja oferuje wiele atrakcji przyrodniczych i wydarzeń kulturalnych. Jeśli szukasz aktywnego wypoczynku leczniczego w lecie, piesze wędrówki po wspaniałych górskich szlakach Słowacji z zapierającymi dech w piersiach widokami na region lub spływy kajakowe po spokojnych jeziorach to atrakcja, której nie możesz przegapić. W okresie letnim odbywają się różne festiwale kulturalne, które są imprezą towarzyską z udziałem wszystkich rodzajów ludzi i narodów. Wysokie Tatry, w pobliżu Pieszczan, są najwyższym pasmem w Karpatach i rezerwatem biosfery chronionym przez UNESCO. Wspaniałe widoki na niewiarygodnie piękną przyrodę czekają na Ciebie o każdej porze roku. Przy odrobinie szczęścia będziecie mogli obserwować z daleka niedźwiedzie brunatne, kozice i orły przednie. W miesiącach zimowych można uprawiać narciarstwo górskie, a w cieplejszych miesiącach wędrować między magicznymi wodospadami, jeziorami i alpejskimi trawami. Te przygody z pewnością będą wspaniałym dodatkiem do Państwa pobytu w jednej z naszych miejscowości uzdrowiskowych.

Hotele Spa na Słowacji
Ruiny zamku Cachtice
Przyroda Słowacji
Tatry Wysokie

Podróże i wskazówki dotyczące zaoszczędzenia pieniędzy podczas planowania pobytu w hotelu Spa na Słowacji

Słowackie hotele spa są znane z przystępnych cen, doświadczonych specjalistów w dziedzinie medycyny i gościnności personelu. Odkryj nasze najlepsze wskazówki poniżej i zarezerwuj już dziś!

Wskazówki dla podróżnych - zarezerwuj swój urlop uzdrowiskowy na Słowacji

 • Lotniczy transfer - na Słowację można dojechać samochodem, autobusem, pociągiem i samolotem. Zalecamy jednak podróżowanie samolotem. Z Polski można wygodnie dostać się na lotnisko w Bratysławie (BTS) lotem z Warszawy, Gdańska lub Krakowa. Dojeżdżając do Bratysławy, polecamy zarezerwować pociąg lub transfer do swojego uzdrowiska.
 • Podróż pociągiem - Podróżowanie pociągiem jest możliwe, ale polecamy je tylko wtedy, gdy masz trochę wolnego czasu i zazwyczaj nie masz nic przeciwko dłuższym czasom podróży. W różnych przedziałach cenowych znajdziesz różne oferty nocnych przejazdów pociągiem, od standardowych po komfort premium.
 • Lot czarterowy - Jeśli w miesiącach letnich zdecydujesz się na uzdrawiające wakacje w Pieszczanach, możesz mieć szczęście. Pieszczany mają własne, małe lotnisko. Uwaga: Lotnisko w Pieszczanach (PZY) obsługuje obecnie tylko loty czarterowe w sezonie letnim i tylko o określonych porach w ciągu dnia. Być może macie Państwo szczęście i daty podróży są zgodne z rozkładem lotów na lotnisku w Pieszczanach.
 • Kiedy podróżować? - Czy masz trudności z podjęciem decyzji, kiedy wyjechać na Słowację? Nie martw się, jest to łatwiejsze, niż ci się wydaje! Najlepszy czas na podróż to okres między czerwcem a wrześniem, jednak, jak twierdzą eksperci od podróży, Słowacja jest bardzo zróżnicowana, gościnna i przyjazna przez cały rok. Latem czekają na Państwa wspaniałe szlaki turystyczne i rowerowe, jeziora i imprezy plenerowe, a zimą popularną alternatywą jest narciarstwo. Tereny narciarskie znajdują się w pobliżu Pieszczan, Turczańskich Teplic i Rajeckich Teplic oraz w Tatrach Wysokich.
  Ludzie mówią, że przez cały rok Słowacja wydaje się zamieniać w różne cele podróży. Jednak jedna rzecz pozostaje niezmienna we wszystkich czterech sezonach: Jej piękno i różnorodność.

Wskazówki dotyczące oszczędzania - jak zaoszczędzić pieniądze na wycieczce po Słowacji

 • Polecamy zarezerwowanie pakietu uzdrowiskowego, jeśli szukasz hotelu spa na Słowacji z różnorodnymi zabiegami. Będzie to dla Państwa bardziej opłacalne i pakiety można rezerwować przed wyjazdem, a nie indywidualnie na miejscu. Pakiety zostały przygotowane przez SpaDreams i nasze hotele partnerskie, abyś mógł otrzymać zabiegi o absolutnie najlepszym stosunku jakości do ceny, zgodnie z Twoimi osobistymi potrzebami.
 • Zarezerwuj z dużym wyprzedzeniem. Wiele z naszych hoteli uzdrowiskowych na Słowacji oferuje "Early Bird Specials" na swoich pakietach i pobytach. Dzięki temu można zaoszczędzić pieniądze po prostu na wcześniejszą rezerwację podróży.
 • Jeśli podróżujesz pociągiem, skorzystaj z bezpłatnych transferów hotelowych z dworca kolejowego do miejsca, gdzie znajduje się uzdrowisko. 
 • Po przylocie lub po przybyciu na lotnisko docelowe można łatwo zarezerwować wynajęty samochód. Zwłaszcza jeśli planują Państwo aktywny wypoczynek leczniczy na Słowacji, będą Państwo mieli więcej swobody w poruszaniu się i zwiedzaniu. 
 • Czy rozważałeś podróżowanie poza sezonem? Słowacja jest przystępna cenowo przez cały rok, ale szczególnie popularna jest również latem (czerwiec - wrzesień), dlatego też hotele podwyższają ceny. Chociaż Słowacja jest równie malownicza i urokliwa we wszystkich porach roku, to ceny hoteli i programów są zwykle nieco niższe w poza szczytem sezonu. Jeśli chcesz jeszcze bardziej zaoszczędzić, spróbuj połączyć rezerwację w niższych sezonach z programem Early Bird Special.

        

 

  

   

Hotele uzdrowiskowe Słowacja
Widok na Bratysławę
Hotele uzdrowiskowe Słowacja
Wycieczki rowerowe
Hotele uzdrowiskowe Słowacja
Tatry Wysokie

Zobacz wszystkie kurorty uzdrowiskowe na Słowacji


Tym też możesz być zainteresowany

Inni goście również planują podróż do:

10 powodów, dla których warto rezerwować w SpaDreams

 • Świetny wybór hoteli
 • Gwarancja najlepszej ceny
 • 99% szczęśliwych klientów
 • 40 lat doświadczenia
 • Doradztwo eksperckie
 • Wakacje zindywidualizowane
 • Wyjątkowa jakość
 • Wsparcie od początku do końca
 • Ochrona danych
 • Najnowsze trendy w podróżach